SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy bez wychodzenia z domu.

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Skorzystaj z infolinii i potwierdź rodzaj usterki.

Filozofia Serwis iPad.
Inteligentna specjalizacja.

Naprawiamy wszystkie modele iPada – zarówno te duże jak i małe. Dzięki specjalizacji w naprawie wyłącznie urządzeń Apple, uzyskujemy efekty nieosiągalne dla innych. Zalane płyty główne, pęknięte obudowy iPada, niedziałające wyświetlacze LCD oraz uszkodzone przyciski home button są dla nas codziennością. Pomimo doświadczenia zdobywanego od 2010 r  – tj. rok po premierze pierwszego tabletu spod znaku „nadgryzionego jabłka”. Wszystkie  naprawy iPada traktujemy indywidualnie jak własnego tabletu. W ciągu minionych lat swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple. Zaufaj opinią zadowolonych klientów Serwis iPad Wrocław.

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego koniec z długimi naprawami Apple.

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalnej naprawy. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie zamówimy do Ciebie darmowego kuriera.

AppleFix Wroclaw

4. ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz wykonać jednocześnie kilka napraw? A może zostałeś naszym fanem na Facebook? Zapytaj o specjalny rabat podczas zdawania Apple w naszym biurze.

Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

5. PEŁNE WSPARCIE

Świadomi swoich umiejętności, jako jedna z nielicznych firm udzielamy 90-dniowej gwarancji serwisowej! Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z Apple.

6. URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie urządzenie Apple. W razie potrzeby  przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

Krótko trzymającą baterią w iPhone 5 to częsty problemem. Zdarza się, że iPhone wyłącza się na mrozie lub iPhone wyłącza się przy 20%.  W wielu sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie wydłużenie czasu baterii przez optymalizacje iOS lub czystą instalacje systemu. Jeżeli to nie pomoże pozostaje w przypadku  iPhone 5 wymiana baterii.

W Serwisie korzystamy tylko z nowych, oryginalnych baterii Apple. Dzięki temu mamy pewność, że telefon będzie działać przez dłuższy okres czasu bez ładowania. Na każdą zamontowaną baterie dajemy gwarancje. Sprawdź koszt wymiany baterii w iPhone lub przyjedź na  diagnozę do Serwis iPhone Wrocław.

W przypadku zalania iPhone ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Prosimy nie włączać i nie ładować urządzenia, to zwiększa szanse naprawy. Większość zalanych urządzeń Apple udaje nam się naprawić. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń wykonujemy również naprawy płyt głównych Apple.

Po otrzymaniu zalanego telefonu musimy przeprowadzić kompleksową diagnozę. Koszt takiej diagnozy wynosi 50 zł – zaliczane na poczet późniejszej naprawy. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów informujemy o możliwościach i kosztach naprawy.
Naszym przyszłym i obecnym Klientom w przypadku tak ciężkich usterek jak zalanie telefonu odradzamy korzystanie z usług niedoświadczonych serwisów GSM. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zbita szybka w iPhone to codzienność dla serwisantów Apple. Podczas realizowanych napraw korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy LCD. W przypadku uszkodzonego dotyku jako jedyni oferujemy:

 • wymianę samej szybki w iPhone przy pozostawieniu oryginalnego LCD;
 • wymianę całego panelu tj. LCD i panel dotykowy.

Na każdy naprawę dajemy gwarancje. Wszystkie wymiany stłuczonej szybki w iPhone wykonujemy na miejscu, w 90% przypadków od ręki. Sprawdź koszt wymiany LCD w iPhone.

Uszkodzenia modułu WIFI jest usterką, która dotyczy większości egzemplarzy iPhone 4S. Problem z brakiem WiFi wynika z wadliwego układu na płycie głównej, a nie samej anteny. Możliwość naprawy iPhone jest uzależniona od stopnia uszkodzenia w/w układu. W wyjątkowych sytuacjach taka naprawa może okazać się nie możliwa.

Wyłączną naprawą realizowaną przez iPhone Serwis jest wymiana całego modułu WiFi na płycie główne. Nie stosujemy metody polegającej na podgrzaniu układu ze względu na jej nietrwałość. W przypadku tak skomplikowanej naprawy na płycie głównej istnieje  ryzyko jej trwałego uszkodzenia.

W przypadku uszkodzenia iPhone 6 wymiana szybki nie stanowi dla nas żadnego problemu. Podczas naprawy korzystamy z oryginalnych części. Dodatkowo zawsze przekładamy czytnik Touch ID. Doświadczenie, precyzja oraz staranność podczas realizowanych napraw iPhone zapewniają brak ryzyka wystąpienia problemów przy aktualizacji oraz problemu 53.

W przypadku zbitej szybki możemy zaoferować wymianę samej szybki przy pozostawieniu oryginalnego LCD, jak również montaż nowego wyświetlacza i panelu dotykowego. W razie wątpliwości napisz do Serwis iPhone.

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego koniec z długimi naprawami Apple.

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalnej naprawy. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie zamówimy do Ciebie darmowego kuriera.

AppleFix Wroclaw

1. OPTYMALIZACJA BATERII

Masz problem z baterią? Dowiedz się jak zarządzać poborem energii w swoim iPhonie.

Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

2. KONFIGURACJA iOS

Twój iPhone nie działa płynie po aktualizacji? Sprawdź nasz poradnik i przywróć drugie życie dla iPhone.

3. TRIKI

Zobacz sam.

iPad Serwis Wrocław

Naprawimy każdy modela iPada. Skontaktuj się ze specjalistami! Nie ryzykuj współpracy z pseudo serwisami, które swoje naprawy wykonują „na kolanie”! Zamontowane w ten sposób dotyki do iPada odklejają się po krótki czasie, a tanie podrabiane podzespoły popsują się po kilku miesiącach! W AppleFix korzystamy z części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy 90-cio dniowej gwarancji serwisowej!

Naszym Klientom pomagamy w sprawach związanych z oprogramowaniem, jak również z uszkodzeniami podzespołów iPada. Jeżeli Twój tablet wymaga naprawy w wyniku uszkodzenia mechanicznego, dobrze trafiłeś AppleFix podejmuję się najcięższych napraw. Specjalizujemy się w serwisie pogwarancyjnym sprzętu Apple. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz kontaktom z producentami oryginalnych części Apple naprawimy każde uszkodzenie.

Usterka sprzętowa? Bez obaw.
Zdarza się najlepszym...

Naprawimy wszystko, i wiele więcej...

Realizujemy poniższe naprawy oraz wiele więcej:

 • naprawa tylnego aparatu fotograficznego i kamery,y,
 • wymiana złącza ładowania – wtyk „Dock”,
 • naprawa tableta po zalaniu,
 • naprawa wtyku audio,
 • wymiana baterii,
 • wymiana głośnika,
 • wymiana całej obudowy,
 • naprawa przycisków głośności „+/-”
 • wymiana włącznika – przycisk Power
 • wymiana matrycy LCD,
 • wymiana szybki z warstwą dotykową,
 • wymiana mikrofonu.

Zapraszamy do serwisu iPad we Wrocławiu.

Usterka systemowa w iPad?
Dla nas to nie problem.

Sprawdź jak wiele możemy dla Ciebie zrobić...

 • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
 • Instalacja najnowszego Jailbreak,
 • Optymalizacja działania iPada,
 • Konfiguracja iPada ze wszystkim dostępnymi usługami,
 • Konfiguracja iCloud’a oraz innych usług o charakterystyce cloud/backup.
 • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.
0

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *