Serwis iPhone.

Najczęściej polecany Serwis iPhone.

W Serwis iPhone od lat specjalizujemy się w naprawach wszystkich modeli iPhone. Doświadczenie w naprawach iPhone oraz nowoczesny sprzęt serwisowy łączymy z pasją do sprzętu Apple. Ta unikalne kombinacja zapewnia efekty nieosiągalne dla innych Serwis iPhone.

Wybór iPhone Serwis to gwarancja sukcesu. Szanujemy czas Klientów, większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Na każdą nawet najbardziej skomplikowaną naprawę iPhone udzielamy gwarancję. Lubimy wyzwania, dlatego wspieramy inne firmy przy najcięższych naprawach iPhone.

Naszą codzienność stanowią standardowe naprawy takie jak zbita szybka iPhone 6, wymiana baterii w iPhone 5, wymiana szybki w iPhone 5S lub wymiana obudowy iPhone 5.  Realizujemy również naprawy na płytach głównych: wymiana układu u2, wymiana pamięci NAND oraz naprawa zalany iPhone.

Wybierz usterkę. My zajmiemy się resztą.

Otrzymasz email z planem naprawy oraz jej wartością.

Poznaj koszt serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

Chcesz porozmawiać na żywo? Skorzystaj z LiveChat.

SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

Formularz

1. FORMULARZ

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

Bezpłatna Diagnoza

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

Naprawa

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Specjalizujemy się w naprawach wszystkich modeli iPhone. Dzięki wysokiej profesjonalizacji tj. wyłącznie naprawa iPhone uzyskujemy efekty nieosiągalne dla innych Serwisów. Takie usługi jak naprawa zalany iPhone, wymiana baterii w iPhone 5wymiana szybki w iPhone 6 lub nawet wymiana obudowy iPhone 5  są dla nas codziennością.

Serwis iPhone Wrocław realizuje większość napraw od ręki. Pomimo doświadczenia zdobywanego od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka” – każda naprawa iPhone traktowana jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie.

Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych nie autoryzowanych serwisów Apple w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego koniec z długimi naprawami Apple.

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalnej naprawy. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie zamówimy do Ciebie darmowego kuriera.

AppleFix Wroclaw

4. ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz wykonać jednocześnie kilka napraw? A może zostałeś naszym fanem na Facebook? Zapytaj o specjalny rabat podczas zdawania Apple w naszym biurze.

Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

5. PEŁNE WSPARCIE

Świadomi swoich umiejętności, jako jedna z nielicznych firm udzielamy 90-dniowej gwarancji serwisowej! Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z Apple.

6. URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie urządzenie Apple. W razie potrzeby  przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

Doświadczenie, które procentuje!

Zobacz popularne naprawy w Serwis iPhone.

Krótko trzymającą baterią w iPhone 5 to częsty problemem. Zdarza się, że iPhone wyłącza się na mrozie lub iPhone wyłącza się przy 20%.  W wielu sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie wydłużenie czasu baterii przez optymalizacje iOS lub czystą instalacje systemu. Jeżeli to nie pomoże pozostaje w przypadku  iPhone 5 wymiana baterii.

W Serwisie korzystamy tylko z nowych, oryginalnych baterii Apple. Dzięki temu mamy pewność, że telefon będzie działać przez dłuższy okres czasu bez ładowania. Na każdą zamontowaną baterie dajemy gwarancje. Sprawdź koszt wymiany baterii w iPhone lub przyjedź na  diagnozę do Serwis iPhone Wrocław.

W przypadku zalania iPhone ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Prosimy nie włączać i nie ładować urządzenia, to zwiększa szanse naprawy. Większość zalanych urządzeń Apple udaje nam się naprawić. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń wykonujemy również naprawy płyt głównych Apple.

Po otrzymaniu zalanego telefonu musimy przeprowadzić kompleksową diagnozę. Koszt takiej diagnozy wynosi 50 zł – zaliczane na poczet późniejszej naprawy. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów informujemy o możliwościach i kosztach naprawy.
Naszym przyszłym i obecnym Klientom w przypadku tak ciężkich usterek jak zalanie telefonu odradzamy korzystanie z usług niedoświadczonych serwisów GSM. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Zbita szybka w iPhone to codzienność dla serwisantów Apple. Podczas realizowanych napraw korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy LCD. W przypadku uszkodzonego dotyku jako jedyni oferujemy:

 • wymianę samej szybki w iPhone przy pozostawieniu oryginalnego LCD;
 • wymianę całego panelu tj. LCD i panel dotykowy.

Na każdy naprawę dajemy gwarancje. Wszystkie wymiany stłuczonej szybki w iPhone wykonujemy na miejscu, w 90% przypadków od ręki. Sprawdź koszt wymiany LCD w iPhone.

Uszkodzenia modułu WIFI jest usterką, która dotyczy większości egzemplarzy iPhone 4S. Problem z brakiem WiFi wynika z wadliwego układu na płycie głównej, a nie samej anteny. Możliwość naprawy iPhone jest uzależniona od stopnia uszkodzenia w/w układu. W wyjątkowych sytuacjach taka naprawa może okazać się nie możliwa.

Wyłączną naprawą realizowaną przez iPhone Serwis jest wymiana całego modułu WiFi na płycie główne. Nie stosujemy metody polegającej na podgrzaniu układu ze względu na jej nietrwałość. W przypadku tak skomplikowanej naprawy na płycie głównej istnieje  ryzyko jej trwałego uszkodzenia.

W przypadku uszkodzenia iPhone 6 wymiana szybki nie stanowi dla nas żadnego problemu. Podczas naprawy korzystamy z oryginalnych części. Dodatkowo zawsze przekładamy czytnik Touch ID. Doświadczenie, precyzja oraz staranność podczas realizowanych napraw iPhone zapewniają brak ryzyka wystąpienia problemów przy aktualizacji oraz problemu 53.

W przypadku zbitej szybki możemy zaoferować wymianę samej szybki przy pozostawieniu oryginalnego LCD, jak również montaż nowego wyświetlacza i panelu dotykowego. W razie wątpliwości napisz do Serwis iPhone.

iPhone Serwis Wrocław

Pracujemy ze wszystkimi modelami iPhone. Skontaktuj się ze specjalistami! Nie ryzykuj współpracy z półprofesjonalnymi serwisami, które nie mają siedziby, a większość napraw Apple wykonują „na kolanie”! Wymieniona przez Serwis zbita szybka w iPhone 6 może się odkleić w krótki czasie, a nawet doprowadzić do error 53. W AppleFix używamy wyłącznie modułów najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy 90-cio dniowej gwarancji serwisowej. Zresztą sprawdź nasze opinie!

Naszym Klientom pomagamy w sprawach związanych z oprogramowaniem, jak również z uszkodzeniami podzespołów iPhone. Jeżeli Twój telefon wymaga naprawy w wyniku uszkodzenia mechanicznego, dobrze trafiłeś AppleFix podejmuję się najcięższych napraw. Specjalizujemy się w serwisie pogwarancyjnym telefonów Apple. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz kontaktom z producentami oryginalnych części Apple naprawimy każde uszkodzenie.

Usterka sprzętowa? Bez obaw.
Zdarza się najlepszym...

Naprawimy wszystko, i wiele więcej...

 • wymiana zbita szybka iPhone;
 • wymiana uszkodzony LCD w iPhone;
 • naprawa iPhone po zalaniu;
 • wymiana baterii iPhone;
 • naprawa układu U2 iPhone;
 • montaż kamery przedniej;
 • montaż kamery tylnej;
 • naprawa przycisku wibracji;
 • wymiana gniazda ładowania  – „Dock”,
 • naprawa wtyku audio,
 • wymiana głośnika górnego,
 • naprawa głośnika dolnego – „Buzzer”
 • wymiana całej obudowy – panel przód, tył i przyciski boczne,
 • naprawa przycisków głośności „+/-”
 • wymiana włącznika – przycisk Power
 • wymiana tylnej obudowy
 • wymiana mikrofonu.

Zapraszamy do serwisu iPhone we Wrocławiu.

Usterka systemowa w iPhone?
Dla nas to nie problem.

Sprawdź jak wiele możemy dla Ciebie zrobić...

 • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
 • Instalacja najnowszego Jailbreak,
 • Optymalizacja działania iPhone,
 • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
 • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
 • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Chcesz poznać koszt naprawy iPhone bez wychodzenia z domu? Nie trać czasu i wybierz swój telefon. Po wyborze usterki otrzymasz błyskawiczną odpowiedź z zakresem planowanego serwis iPhone oraz kosztów naprawy.

Najbardziej popularne usterki w iPhone.

Close Cart