Wymiana układu ładowania U2 IC
Doświadczenie. Gwarancja. Niska cena.
Zadzwoń: 507 605 473 

Naprawa Serwis iPhone


Moduł U2 jest to układ na płycie głównej w iPhone odpowiedzialny za zarządzanie energią. Uszkodzenie U2 IC prowadzi do takich problemów jak: krótko trzymająca bateria, nagrzewający się telefon, problem z ładowanie telefonu lub w skrajnych wypadkach całkowite uszkodzenie płyty. Posiadane doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt zapewniają 95% skuteczność napraw  U2 w iPhone.

Przed rozpoczęciem naprawy przeprowadzamy kompleksową diagnozę urządzenia. Dopiero na tej podstawie kwalifikujemy iPhone 5, iPhone 5S lub iPhone 6 do wymiany układu na płycie.  Na każdą naprawę udzielamy 3 miesięczną gwarancję. Jeżeli masz wątpliwości co do działania telefonu Apple zadzwoń 507 605 473 lub wypełnij formularz.

DARMOWA WYCENA

wypełnij formularz i poznaj koszty naprawy.

DLACZEGO APPLEFIX?

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

Szybka naprawa Apple Fix

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego = koniec z długimi naprawami Apple.

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalna naprawa. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie wyślemy do Ciebie darmowego kuriera.

AppleFix Wroclaw

4. ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz wykonać jednocześnie kilka napraw? A może zostałeś naszym fanem na Facebooku? Zapytaj o specjalny rabat podczas zdawania Apple w naszym biurze.

Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

5. PEŁNE WSPARCIE

Świadomi swoich umiejętności, jako jedna z nielicznych firm udzielamy 90-dniowej gwarancji serwisowej! Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z Apple.

6. URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie urządzenie Apple. W razie potrzeby  przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.