Zalany iPhone

[custom_headline type=”center” level=”h1″ looks_like=”h5″ id=”” class=”” style=””]

Zalany iPhone 5/5s/6/6S
Napraw na płycie. Czyszczenie wnętrza. Niska cena.
Zadzwoń: 507 605 473 

[/custom_headline]

[custom_headline type=”center” level=”h1″ looks_like=”h5″]

Naprawa Serwis iPhone

[/custom_headline]

[gap size=”3.313em” id=”” class=”” style=””]

[dropcap]Zalany[/dropcap] iPhone to jedna z najczęstszych i najtrudniejszych do usunięcia usterek z którą spotykamy się w Serwisie Apple. W przypadku zalania urządzenia ważne jest możliwe najszybsze odpięcie baterii. Prosimy nie włączać i nie ładować urządzenia, to znacznie zwiększa szanse naprawy. Niestety bardzo często trafiają do nas zalane urządzenia Apple dopiero po pewnym czasie od zalania.

Po otrzymaniu iPhone jeden z techników przeprowadza kompleksową diagnozę. Diagnoza jest płatna i jest zaliczana na poczet późniejszej naprawy. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów informujemy o możliwościach i kosztach naprawy. Dopiero po ich akceptacji przystąpimy do naprawy. Większość zalanych sprzętów Apple udaje nam się naprawić, wykonujemy również naprawy płyt głównych. Jeżeli zalałeś swojego iPhone 5/5S/6/6S nie czekaj zadzwoń 507 605 473 lub wypełnij formularz.

DARMOWA WYCENA

wypełnij formularz i poznaj koszty naprawy.

[gap size=”10pix”]
[button shape=”square” size=”regular” float=”none” block=”true” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” href=”www.applefix.pl/formularz”]

Darmowa Wycena

[/button]

DLACZEGO APPLEFIX?

1. JAKOŚĆ

Precyzja oraz dbałością o najmniejsze detale wyznaczają charakter naszych napraw. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania 90-dniowej gwarancji serwisowej!

Szybka naprawa Apple Fix

2. SZYBKO LUB B. SZYBKO

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! Posiadanie wszystkich części serwisowych na miejscu oraz korzystaniu z  inteligentnego systemu serwisowego = koniec z długimi naprawami Apple.

3. BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Z myślą o Twoim komforcie oraz prywatnym czasie opracowaliśmy usługę: zdalna naprawa. Niezależnie czy mieszkasz w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie wyślemy do Ciebie darmowego kuriera.

AppleFix Wroclaw

4. ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz wykonać jednocześnie kilka napraw? A może zostałeś naszym fanem na Facebooku? Zapytaj o specjalny rabat podczas zdawania Apple w naszym biurze.

Pełne wsparcie AppleFix Wroclaw

5. PEŁNE WSPARCIE

Świadomi swoich umiejętności, jako jedna z nielicznych firm udzielamy 90-dniowej gwarancji serwisowej! Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie merytoryczne w sprawach związanych z Apple.

6. URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie urządzenie Apple. W razie potrzeby  przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

Close Cart