Apple uruchamia iTunes Radio

Apple uruchamia iTunes Radio

Ciesząca mnie, i zapewne wielu innych użytkowników sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka, informacja ukazała się dziś moim oczom. W końcu ktoś w Apple Inc. pomyślał o udostępnieniu iTunes Radio dla reszty świata. Niestety na tym dobra wieść się kończy. Na razie wiadomo, że od wczoraj Australijczycy mogą słuchać radia od korporacji z Cupertino. Wiadomo także, że następne kraje, które będą mogły posłuchać iTunes Radia na Mac’ach, iPod’ach, iPad’ach, iPhone’ach oraz w iTunes (PC i OSX) w przeciągu kilku dni (bądź tygodni) to Kanada, Nowa Zelandia oraz kilka Europejskich państw. Niestety nie wiemy jeszcze jakie to mają być kraje, ale ja osobiście liczę na to, że Polska znajdzie się na liście…
Dodatkowo, jeżeli radio pojawi się w Polsce, darmowi użytkownicy będą posiadali reklamy, za to Ci którzy mają wykupione konta iTunes Match, nie będą ich posiadać.

Dla zainteresowanych – jest możliwość odtwarzania iTunes Radio już teraz, lecz aby tego dokonać musimy trochę się pobawić i założyć nowe AppleID. Po szczegóły zapraszam na stronę Tablety.pl.

Czy ktoś jest ciekawy jak będzie się sprawować iTunes Radio?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button