Ważne aktualizacje w iTunes oraz OS X

Ważne aktualizacje w iTunes oraz OS X

Seria aktualizacji od Apple. Na pierwszy ogień poszły urządzenia mobilne (iPhone’y i iPad’y), które opisywałem ostatnio. Dzisiaj pora na programy i systemy użytku codziennego. Właśnie dotarły aktualizacje iTunes oraz OS X.
O tym, że iUrządzenia z systemem iOS 7 otrzymały aktualizację informowałem przeszło tydzień temu. To właśnie wtedy Apple Inc. postanowiło załatać dziurę związaną z połączeniami szyfrowanymi SSL. W tym tygodniu przyszła pora na dwie rzeczy: OS X’a oraz iTunes’a.

iTunes 11.1.5 wydany
iTunes 11.1.5W oficjalnej notce możemy przeczytać: “To uaktualnienie rozwiązuje problem z wpisywaniem japońskiego tekstu w iTunes Store, a także problem, który mógł powodować nieoczekiwane zamykanie iTunes po podłączeniu urządzenia.”, jednak zostały zabezpieczone również inne elementy programu. Szkoda, że u mnie nadal występują błędy z wyświetlaniem się okna iTunes’a…

Nowa aktualizacja – OS X Mavericks 10.9.2
Ta informacja ucieszy pewnie wielu użytkowników komputerów spod znaku nadgryzionego jabłka. Pojawiła się aktualizacja OS X’a w wersji 10.9.2.
Aktualizacja przynosi kilka zmian takie jak:
– blokowanie kontaktów w FaceTime i iMessage
– ulepszenia w aplikacji “Mail”
– FaceTime Audio w FaceTime i w iMessage
– fixy audio
– fixy VPN
– fixy automatycznego uzupełniania w Safari
– fixy VoiceOver
– oczywiście naprawa błędu SSL
Jak widać lista zmian jest dosyć duża. Jednak po tejże aktualizacji znaleźli się Ci, którzy mimo różnych ulepszeń i fixów w dalszym ciągu mają problemy ze swoim OS X’em. Są to jednak głównie użytkownicy aplikacji “Mail”, którzy mają problemy z synchronizacją swoich kont pocztowych założonych na GMail.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button