WWDC 2014 – zaczynamy!

WWDC 2014 - zaczynamy!

Nastał czas w którym nasza ukochana korporacja, Apple Inc., zaprasza wszystkich developerów na Worldwide Developers Conference, w skrócie – WWDC. I jak zawsze wiemy nie wiele, ale wiadomo, przecież to trochę poufne i co najlepsze – zawsze trzyma nas w niepewności. W tym momencie możemy być pewni terminu. Już w czerwcu WWDC14 rozpocznie się 2 czerwca, potrwa aż pięć dni i zakończy się 6 czerwca. A wszystko to odbędzie się tam, gdzie zawsze, czyli w San Francisco Moscone West.
Z doświadczeń poprzednich lat, możemy być pewni – w sumie Apple samo nas o tym informuje – że gigant z Cupertino przedstawi nam nowego iOS’a oraz OS X’a, czyli to co nas najbardziej interesuje, ale także wiele ciekawych informacji, jak np. ciekawostki o designu, o mapach i ich wykorzystywaniu oraz o grafice. Jestem pewien, że doczekamy się fajnych pomysłów na to, aby zachęcić nas na kupno nowych produktów.

Samo logo, nie przynosi mi jednak żadnych pomysłów co gigant z Cupertino może nam dokładnie zaprezentować, nie mniej jednak jak co roku mają świetną grafikę na największą imprezę dla developerów.
I jak wiadomo – przez najbliższe dwa miesiące może być gorąco jeśli chodzi o plotki, co będę starał się wam przekazywać na moim blogasku.. 🙂

A wy czego się spodziewacie po WWDC14? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button