Pora na iPad Air – zaczynamy składanie

Pora na iPad Air - zaczynamy składanie

Mamy rozpoczęty sezon na składanie iPhone’a, to teraz pora na kolejne iUrządzenie. Jest nim kolejna generacja iPada Air. Osobiście mnie już to denerwuje, bo nie nadążam Wam już wszystkiego publikować… Były święta – nie miałem czasu, byłem kim innym zajęty. 🙂 Dzisiaj spróbuję nadrobić wszystkie zaległości.Przy składaniu nowego iPada Air, musimy wziąć poprawkę na to, że raczej jego “bebechów” nie zobaczymy. Zawsze przy tego typu plotkach mamy dostępne tylko i wyłącznie zewnętrzne części, jak np. wyświetlacz + warstwa dotykowa. Jedynym wyjątkiem był, bodajże, iPhone 4 lub 4S, którego wnętrzności dostaliśmy jak na tacy, o dziwo, okazały się być prawdziwe. Już od dłuższego czasu tego trendu nie widziałem, lecz może w tym roku się to zmieni.
Wracając jednak do tematu, to dzisiaj zaprezentuję państwu część zewnętrzną tytułowego bohatera. Jest to wyświetlacz + warstwa dotykowa. Niby rewolucji nie ma, bo praktycznie nic się nie zmieniło… Jednak dla serwisantów takich jak my, w sumie dla użytkowników także, jest już to inna bajka. Nie rozmiary, nie inne szkło, a decyzja Apple’a o stworzeniu wyświetlacza, warstwy dotykowej i szkła w jedną bryłę. Może to mieć wpływ na grubość nowej generacji iPada. Znamy to z iPhone’a.
Dlaczego ma to znaczenie? Bo ceny napraw drugiej generacji Air’a, mogą pójść w górę. Mogą, ale nie oznacza to, że na pewno wskoczą na wyższy poziom.
Dodatkowo – serwis, który opublikował fotki, ma na swoim koncie wiele trafionych hipotez odnośnie nowości od Apple’a, więc chyba możemy tą plotkę dodać do tych bardziej prawdziwych. Poniżej zdjęcia przedniego panelu.
Front panelFront panel
Pamiętajcie, że gdy zbiłaby się wam tylko szybka (wyświetlacz działający i dotyk również) to wymiana szybki byłaby wręcz nie opłacalna. Lepiej byłoby sobie kupić nowy wyświetlacz… 🙂

Dla mnie nuda, czekam na jakieś plotki o “bebechach” nowych iUrządzeń, lub jakiś modyfikacjach w designu, które będą widoczniejsze dla “gołego oka”. Was pewnie też to nudzi? 🙂

Komentarze i powiązane wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button