iPhone 6 4,7″ we Wrześniu, iPhone 6 5,5″ w marcu

Apple ma zamiar wprowadzić 5,5-calowego iPhone’a 6 pare miesięcy po mniejszej wersji 4.7-calowej, celem uniknięcia konkurencji pomiędzy dwoma modelami, tak wynika z najnowszego raportu DigiTimes powołującego się na źródła chińskiego łańcucha dostawców.

Apple wyciągnął wnioski z błędu wykonanego w 2013 roku, kiedy to wypuścił równocześnie iPhone 5S i iPhone 5C.

Ostatnie plotki wskazywały, na problemy produkcyjne z 5,5-calowym iPhone’em 6 które miały spowodować, że Apple opóźni premierę o kilka miesięcy w stosunki do wersji 4.7-calowej, jednak najnowszy raport stwierdza, że przyczyną opóźnienia startu jest chęć uniknięcia błędu z zeszłego roku. Bloomberg w zeszłym miesiącu sugerował, iż firma Apple zamierza wypuści dwie wersje iPhone’a 6 jednocześnie zauważając, że spółka rozpoczęła przygotowania do masowej produkcji obydwu modeli ip6.

Analitycy oczekują, że Apple pokaże 4,7-calowego iPhone’a 6 podczas eventu we wrześniu, chociaż ostatnie sprawozdanie stwierdza, że spółka nie ma pewności co do jedno czasowej premiery obu wersji iPhone w tym samym czasie. Specjaliści szacują , że firma przygotowuje około 70 a 80 milionów sztuk iPhone’a 6 aby sprostać olbrzymiemu zainteresowaniu klientów.

W najnowszym urządzeniu spodziewamy się na pewno większego ekranu, oraz oczekuje się, że iPhone 6 zostanie wyposażonym w szybszy procesor A8,o połowę cieńszą obudowę, ulepszony aparat 13 mpx oraz iOS 8 – najnowszy, mobilny system operacyjny firmy Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button