Uwaga na oszustów!

Uwaga na oszustów!

Ach te wakacje… Bywa się tu, bywa się tam. Właściwie utknąłem w jednym miejscu. Nie ważne. Chciałem tylko wytłumaczyć się z dłuższej nieobecności na blogu. Po prostu jestem zajęty siedzeniem w Norwegii, pracą i innymi mało istotnymi czynnościami.
No dobrze, lecz z czym do Was wracam? Z prośbą o rozwagę przy kupowaniu iPhone’a. Ponieważ jestem posiadaczem dwóch iPhone’ów 5, postanowiłem jednego sprzedać, więc udałem się na popularny serwis transakcyjny w Polsce, wiadomo o który chodzi 🙂 Chodzi o to, że ceny między Norwegią a Polską strasznie się różnią, dlatego też weryfikuje zysk.

Do rzeczy – moje oczy ujrzały bardzo fajną aukcję iPhone’a 5, który kosztuje zaledwie 720zł! “Ale okazja” – tak bym pomyślał, jeszcze parę tygodni temu… Chcę Was wszystkich ostrzec przed zbyt tanimi iPhone’ami… Co w tym przypadku jest dziwnego?
1. Cena – zbyt niska, już wiedz, że coś złego dzieje się z tym iPhone’m…
2. Posiada simlock na O2 UK – z doświadczenia wiem, że ten telefon będzie na czarnej liście…
3. Nie jest aktywowany – po raz kolejny – z doświadczenia wiem, że gość, który go sprzedaje nie ma hasła iCloud… Jedynm słowem jest to cegła.
4. Brak pudełek, itp. – tego komentować nie muszę 🙂

Jeśli chcecie kupić używanego iPka, to polecam zapoznać się z artykułem, który napisałem w lutym, tego roku. Znajdziecie go po nazwie posta, czyli “Jak bezpiecznie kupić używanego iPhone’a?”…

Call Now Button