Powrót z wakacji i…

Powrót z wakacji i...

Najwyższa pora wrócić z wakacji i zabrać się ostro za prace na blogu. Już teraz mogę Wam obiecać nowe porcje plotek, zdjęć, poradników, możliwe, że także promocje różnych aplikacji. Od teraz stawiam na poradniki, gdyż wiele osób nadal nie odkryło niektórych funkcji systemu OS X oraz iOS.
Czuje, że zostaliście choć troszkę o moich planach względem bloga, więc czas na informacje odnośnie premiery iPhone’a 6, a raczej konferencji Apple Inc. Jak pewnie dobrze już wiecie, cała konferencja ma się odbyć już 9 września.
Dobrze wiemy, że na pewno Apple zaprezentuje nam nową generację iPhone’a. Chciałbym wierzyć w to, że nowy telefon z pod znaku nadgryzionego jabłka, będzie się różnić od wszelkich plotek. Chciałbym… Albo inaczej, może zostać wyświetlacz 4,7 cala, ale nie druga rozmiarówka… Cieszy mnie także fakt, że według niektórych przecieków, Apple szykuje płatności mobilne w nowej generacji iPka.

Co do iWatch – dla mnie to ściema. Nie będzie żadnego zegarka od Apple. Dlaczego? A po co im iWatch skoro konkurencja na razie dużo ze smartwatchy nie wyciągnęła?
A na koniec link do filmiku ukazującego dość realistycznego iPka 6. Byłbym zapomniał – spodziewajcie się nowych wpisów! 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=QRzhd_fOY-s

Maciej Kruś

Call Now Button