App Of The Week – szanuj prywatność z Keep Safe!

App Of The Week - szanuj prywatność z Keep Safe!

„Z asługujesz na prywatność i nikomu nic do tego” – hasło to przyświeca twórcom dzisiejszej App Of The Week. Nie ukrywamy, że nam wszystkim zależy na prywatności i nie lubimy, gdy niepożądane osoby zaglądają nam do prywatnych danych. I nawet pomimo ustawienia funkcji kodu lub Touch ID, niekiedy ktoś może dostać się do naszego iPhone’a czy iPada. I choć Apple blokuje różne głośno postulowane rozwiązania, jak np. blokowanie wiadomości czy zdjęć hasłem, nie jesteśmy skazani tylko i wyłącznie na naszą czujność. A wszystko dzięki Keep Safe, aplikacji jakich wiele, ale wyprzedzającej pozostałe o kilka generacji.Aplikacja Keep Safe to usługa, która pozwala na przechowywanie prywatnych zdjęć, nagrań wideo, kart oraz kodów PIN, dokumentów i danych z aplikacji Zdrowie z dala od oczu niepowołanych osób – aby dostać się do plików potrzebna jest bowiem znajomość ustanowionego 4-cyfrowego kodu PIN. Co więcej, usługa ta jest darmowa, więc już nigdy nie będziecie musieli denerwować się, gdy ktoś przegląda Wasze zdjęcia.
W ramach podstawowej wersji, program pozwala na takie funkcje jak ustawienie kodu PIN, włączenie 30-sekundowego okresu, w czasie którego kod PIN nie będzie wymagany, a także identyfikacja poprzez Touch ID. Jednak najciekawszą opcją dostępną dla wszystkich jest tzw. „Face down lock”, pozwalający na zablokowanie programu Keep Safe poprzez obrócenie telefonu ekranem do dołu. Program automatycznie wówczas przeskakuje do Safari, Muzyki, Maila lub Wiadomości, a my nie musimy się martwić że nie zablokowaliśmy dostępu do naszych tajemnic.

1 KeepSafe 1 2 KeepSafe 2 3 Face Down Lock
Jednak twórcy aplikacji Keep Safe zadbali również o tych, którzy do poczucia pełni bezpieczeństwa potrzebują czegoś więcej. Dlatego właśnie stworzono możliwość rozszerzenia konta o opcję PREMIUM, która w zamian za zakup abonamentu pozwala na wiele innych funkcji. I nawet jeśli kwota 4,99$ miesięcznie lub 23,99$ rocznie może przerażać, to na pewno warto rozważyć zakup tej wersji Keep Safe. Oto kilka najważniejszych tricków z wersji PREMIUM:

1. Fałszywy PIN

Funkcja Fake PIN pozwala na wejście do alternatywnej galerii zapisanej w Keep Safe. Jest to idealna opcja dla tych, którzy nie chcą dawać powodu do podejrzeń związanych z nagłym wyrwaniem telefonu, jednocześnie nie dopuszczając nikogo do prawdziwej galerii.

4 Fake PIN 1 5 Fake PIN 2

2. Alarm antywłamaniowy

Tzw. Break-in Alert to kolejna świetna funkcja, która wykona zdjęcie każdemu, kto tylko spróbuje złamać hasło do naszych tajemnic. Wystarczy trzykrotnie wpisany błędny PIN, a wpisywanie kodu zostanie zablokowane a nasz włamywacz wyląduje w naszej galerii.

6 Break-in 1 7 Break-in 2

3. Tajne przejście

Funkcja Secret Door sprawia, że Keep Safe wygląda niczym aplikacja antywirusowa. Komunikat „skanowanie zakończone” i brak możliwości jakiegokolwiek kliknięcia skutecznie odżegna niedoszłych włamywaczy od naszych danych. No, chyba że wpadną na „tajne przejście” – wystarczy przytrzymać logo aplikacji, by przejść do panelu kodu PIN.

8 Secret Door
Jeżeli jesteście zainteresowani aplikacją Keep Safe, możecie ją pobrać w App Store klikając w ten link. Pamiętajcie o tym, że testowa wersja konta PREMIUM dostępna jest ZA DARMO dla każdego przez okres 28 dni! Dodatkowo, jeżeli zaprosicie znajomych do korzystania z Keep Safe, a oni z zaproszenia skorzystają, obydwoje dostaniecie konto PREMIUM za darmo! Nie ma na co czekać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button