Steve Jobs – nowy trailer

Steve Jobs – nowy trailer

D o premiery najważniejszego filmu tego roku dla każdego Applemaniaka zostało jeszcze sporo czasu. Premiera światowa filmu biograficznego o Steve’ie Jobsie zapowiedziana została na 9 października 2015r. (w czwartą rocznicę śmierci założyciela Apple), w Polsce zaś na ekrany obraz trafi 16 października. Mimo to, już teraz wytwórnia Universal Pictures postanowiła przyspieszyć nasze bicie serca, prezentując nowy trailer. A jest co podziwiać!Wstępny zwiastun zaprezentowany w maju (link do niego w tym miejscu), pokazywał zdawkowo to, czego będziemy mogli spodziewać się w październiku. Trwający dwie i pół minuty najnowszy trailer, daje nam znacznie większą możliwość spojrzenia na film reżyserowany przez Danny’ego Boyle’a.
Jak widać filmie, obraz z Michaelem Fassbenderem w roli głównej ukaże głównie życie Steve’a Jobsa z perspektywy pracy (w tym zakulisowe sceny z prezentacji nowych iSprzętów) oraz życia osobistego (nie zabraknie ukazania relacji z córką Lisą Brennan-Jobs). Bliższych szczegółów dotyczących fabuły prawie na pewno nie poznamy przed premierą, choć ci zaznajomieni z biografią autorstwa Waltera Isaacsona na pewno nie będą zaskoczeni przebiegiem życia legendy z Cupertino.

Gwiazdorska obsada

Jak w każdej produkcji, do znakomitej fabuły potrzeba odpowiedniej obsady. Reżyser Danny Boyle zadbał więc o to, by w obrazie role zagrali najznamienitsi z aktorów obecnego pokolenia. Dlatego też w październiku ujrzymy Michaela Fassbendera w roli głównej, Kate Winslet jako Joannę Hoffman czy Jeffa Danielsa grającego Johna Sculleya. Czy udźwigną powierzone sobie zadanie? Tego nie wiemy, natomiast wszyscy zgodnie możemy cieszyć się, że produkcja w końcu dobiega końca. Choć do pewnego czasu Universal starał się uciszyć wszelkie słuchy o obrazie, w końcu możemy dowiedzieć się większych szczegółów, niż te ujawnione w ramach przecieków z planu. I nie pozostaje nam już nic innego, jak czekać cierpliwie na polską premierę! Tymczasem polecamy zapoznać się z najnowszym zwiastunem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button