App Of The Week – czas na nieco rozrywki umysłowej z Brain Dots

App Of The Week – czas na nieco rozrywki umysłowej z Brain Dots

M ało jest gier w App Store, które wciągnęłyby mnie na dobre. Wszystkie w gruncie rzeczy są identyczne: niezależnie czy płatne czy „darmowe” (choć 99% tych drugich to raczej Freemium), każda z nich ma taką samą fabułę – klikaj, celuj, strzelaj. No dobrze, może trochę przesadziłem. W każdym razie, jedynym co odróżnia te gry, jest historia. Niewiele jest jednak takich gier, które nie wymagają bezmózgiego klikania w ekran, determinują zaś do myślenia. I jedną z nich jest dzisiejszy bohater App Of The Week. Gra „Brain Dots” (już sam tytuł jest wymowny) to gra, w której zamiast sprawnych palców i refleksu, potrzeba giętkiego umysłu i znajomości praw fizyki. Gra podzielona jest na kilkadziesiąt poziomów (jeszcze nie wszystkie udało mi się odblokować), więc gwarantuje rozrywkę na długie godziny.
Celem gry „Brain Dots” jest połączenie ze sobą dwóch kulek (spawienie, by się ze sobą zetknęły). Kulki rozmieszczone są w różnych miejscach planszy, a naszym zadaniem jest dorysowanie brakujących elementów tak, by do spotkania między nimi doszło. Co ważne, w grze obowiązują prawa fizyki, dlatego nie można zapomnieć o tym, by podeprzeć w jakimś miejscu naszą konstrukcję, bo w innym razie może upaść!

IMG_2796IMG_2797
W ostatnim czasie nic tak mnie nie rozbawiło, jak gra „Brain Dots”. Jest to rozrywka na wysokim poziomie, dzięki czemu wakacyjny czas spędzony na plaży nie będzie należał do straconych! Godny uwagi jest również sam wygląd gry – prosty, dostosowany do tego, że fabuła oscyluje wokół rysowania ołówkiem. Stąd też powrót do lat szkolnych za pomocą tła w kratkę, czy nieco dziecinna, skoczna muzyka. Ale zapewniam, „Brain Dots” (link do pobrania za darmo w App Store tutaj) to rozrywka nie tylko dla dzieci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button