App Of The Week – Quetzalcoatl, czyli logiczna rozrywka dla każdego!

J eżeli poszukujemy aplikacji idealnej, musimy oprzeć swój wybór o kilka kryteriów. W przypadku gier za najważniejsze z nich możemy uznać: dobrą, wciągającą fabułę, odpowiednią trudność oraz jak najmniejszą liczba bugów, czyli błędów utrudniających korzystanie z aplikacji. Ponadto gra idealna powinna być wolna od niezbyt estetycznych reklam i sama reprezentować odpowiednią jakość wizualizacji. A jeżeli jeszcze nie ogranicza nas do bezsensownego klikania w ekran i skłania do ruszenia głową, mamy wówczas materiał na hit!12
W dzisiejszym wpisie z cyklu App Of The Week skupimy się na grze zwanej Quezalcoatl (tak, my również nie umiemy wymówić tego poprawnie). Cel gry jest bardzo prosty – jesteśmy wężykiem, na którym znajdują się kółka w różnych kolorach, a naszym zadaniem jest przesunięcie się w taki sposób, żeby kółko znalazło się na polu kwadratu oznaczonego odpowiadającym kolorem. Jednak nie jest to takie proste jak się wydaje, bo zgodnie z prawem poruszania się węża (które pamiętamy z kultowej gry Snake), każdy nasz skręt powoduje zmianę toru pozostałych części naszego tułowia. Żeby było jeszcze trudniej, możemy poruszać się tylko i wyłącznie poprzez pociągnięcie węża z przodu lub z tyłu, co dodatkowo utrudnia i krępuje ruchy. Z każdym kolejnym poziomem akcja gry się rozkręca, a z czasem każdy kolejny level to kolejne godziny intensywnego myślenia. Emocje i rozrywka intelektualna gwarantowane!
34
Najważniejszymi punktami, które urzekły nas w Quetzalcoatl, są świetna zabawa na wysokim poziomie i wspaniała, niezbyt skomplikowana acz niebanalna grafika. Niesamowicie ucieszyliśmy się, gdy zobaczyliśmy w App Store niszową, niezbyt spektakularną pozycję, która daje jednak wiele radości i uciechy. Jeżeli jeszcze nie pobraliście Quetzalcoatl, możecie to zrobić już teraz za jedyne 1,99€ w App Store!
5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button