iOS 8.4.1 – najważniejsze zmiany rozwiązujące liczne problemy

iOS 8.4.1 – najważniejsze zmiany rozwiązujące liczne problemy

O d głośnej aktualizacji iOS do wersji 8.4 minęło niespełna półtora miesiąca, a Apple już teraz udostępnia poprawkę do oprogramowania. Jak widać, kilka błędów potrzebowało natychmiastowej naprawy, choć nie wydaje nam się by inżynierowie Tima Cooka skupili się na wszystkich wymagających naprawy.Chodzi między innymi o opisywany w tym wpisie błąd paraliżujący aplikację Kiosk – korzystanie z niej w niektórych przypadkach jest całkowicie niemożliwe, a problem dotyczy również zamknięcia aplikacji – przy wciśnięciu ekranu zamykania działających w tle, z lewej strony nie pojawia się ekran początkowy.
Co ważne, Apple naprawiło błąd uniemożliwiający włączenie biblioteki muzycznej Cloud. Bez tego korzystanie z Apple Music było praktycznie niemożliwe – choć i na to znaleźliśmy sposób. Jakie jeszcze zmiany znalazły się w iOS 8.4.1? Poniżej pełna lista zmian: Ta wersja zawiera udoskonalenia oraz poprawki dotyczące Apple Music.
1. Usuwa problem, który mógł uniemożliwiać włączenie biblioteki muzycznej iCloud
2. Rozwiązuje problem, który powodował ukrywanie dodawanej muzyki, ponieważ usługa Apple Music była ustawiona na wyświetlanie tylko utworów do słuchania poza siecią
3. Oferuje możliwość dodawania utworów do nowej listy, gdy nie ma żadnych istniejących list
4. Rozwiązuje problem, który mógł powodować wyświetlanie innych grafik albumu na różnych urządzeniach
5. Usuwa szereg problemów, które napotykali wykonawcy używający funkcji Connect
6. Rozwiązuje problem, który uniemożliwiał prawidłowe oznaczanie jako pokochanych utworów nadawanych przez radio Beats 1.Jak w przypadku każdej aktualizacji, aby dokonać upgrade’u, wystarczy wejść w ekran Ustawienia -> Ogólne -> Uaktualnienia z poziomu iUrządzenia, lub podłączyć je do programu iTunes w komputerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button