Ukryte zastosowanie obudów do iMaków!

Ukryte zastosowanie obudów do iMaków!

S przęty Apple nie należą do najtańszych, jednak z reguły my, zwykli klienci, pocieszamy się tym, że ich końcowa cena jest wypadkową wielu czynników. Pomijając oczywiście marże i podatki, kupując Macbooki, iPhone’y i inne iSprzęty płacimy za wspaniałe wykończenie, niezwykłą płynność działania i oczywiście jakość. A ta niestety pozostawia wiele do życzenia – ekrany w mobilnych urządzeniach bardzo szybko się rysują, obudowy jeszcze szybciej niszczą, słowem – szału nie ma. I choć większość z nas ogranicza się jedynie do klnięcia wniebogłosy, lub też reklamacji, niektórzy artyści postanowili potraktować iUrządzenia jako kolejny materiał na instalację… Części do iMaków przydatne nawet po awarii komputera…
Przyznajmy szczerze, kto z nas tchnąłby drugie życie w zniszczone elementy iMaca czy innych iSprzętów? Konia z rzędem temu, kto wymyśli nowe zastosowanie do obudów Maków, które na pierwszy rzut oka raczej kojarzą się z komputerami. Jednak gdy żadna naprawa nie odniesie pożądanego skutku, a Mac odegra swój ostatni akord, tak naprawdę bez znaczenia jest, co się stanie dalej z komputerowymi zwłokami (których oczywiście nie wyrzucamy do lasu i nie łączymy z tradycyjnymi odpadkami!). Pewien niezwykle sfrustrowany użytkownika iMaka (a zarazem bardzo kreatywny), postanowił wykorzystać swoją obudowę do nieco innego celu, niż zwykle. Usunąwszy procesor i dysk twardy, wykonał całkiem designerski, niezwykle elegancki pojemnik na… papier toaletowy. Mało tego, w połączeniu z prezentowaną przez nas w ubiegłym tygodniu toaletą iPoo, cały zestaw zdaje się być kolejnym elementem ekspansji Nadgryzionego Jabłka na nowy rynek. Poniżej kilka zdjęć „dzieła”:

imac-mini-02-64ff83ec958ec86a0b5,625,0,0,0

imac-mini-03-f7620655231aadc7460,625,0,0,0

imac-mini-04-86bcb35f662917de798,625,0,0,0
A może tak pobawić się innymi iUrządzeniami?
Doceniamy kreatywność twórcy nietuzinkowego pojemnika, tym niemniej z chęcią ujrzelibyśmy kilka innych „ukrytych” zastosowań iSprzętów. Dajmy na to powyższą obudowę – wprawdzie papier toaletowy jest przezabawnym pomysłem, z całą pewnością obudowa ta mogłaby posłużyć za niezwykle designerskie pudełka na ciasteczka, tudzież pudełko na drugie śniadanie (a może Apple’owa skarbonka? Choć jeśli po jej zapełnieniu ma wystarczyć na iSprzęty, lepiej zrezygnować z wrzucania monet) . Jak możemy zauważyć na pierwszym zdjęciu, autor (podświadomie?) odkrył również zastosowanie iMakowych wnętrzności – czy można wymarzyć sobie bardziej futurystyczny przycisk do papieru? W ostateczności, gdy okaże się że papier nie potrzebuje tak wysublimowanego przycisku, niech służą one jako niekonwencjonalna taca. Wystarczy wyjąć kilka elementów i gotowe! (w tym miejscu zezwalamy restauracjom na korzystanie z naszego pomysłu)
Jeżeli chodzi o iPhone’a, sytuacja się nieco komplikuje. Wszystko zależy bowiem od modelu, w którego jesteśmy posiadaniu. Dość zwięzła, niezbyt wyszczuplona budowa modeli 4 i 4S pozwala, by wykorzystać krótsze ściany iPhone’a jako… młotek. Ze względu na wyjątkową trwałość, iPhone 4 i 4S są jedynymi modelami, które mogą skończyć w taki sposób. Nie polecamy takiej zabawy przede wszystkim za pomocą iPhone’ów 6 i 6S – i nie chodzi tu tylko o ich cenę – jednak afera Bendgate ujawniła, że nie tyle duża siła nacisku, co zwyczajne siądnięcie na telefonie powoduje łamanie się modelu. Dlatego też, szczególnie wersjom 5,5-calowym, proponujemy funkcję paletek do tenisa stołowego. Szczególnie w połączeniu ze stołem stworzonym z iPada Pro, cały ten zestaw może robić furorę wśród znajomych. A tak nietypowe zastosowanie iUrządzeń niech służy jako wspaniały przykład tego, że w przyrodzie nic nie ginie. Jak to w owocowej marce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button