Apple Watch dostępny w Polsce, nowa kolekcja pasków od Hermès

Apple Watch dostępny w Polsce, nowa kolekcja pasków od Hermès

C hoć rodzinę zegarków Apple Watch możemy uznać już teraz za wystarczająco liczną, pozwalającą na przebieranie w przeróżnych opcjach (wszak w samej kolekcji Sport ujrzymy aż 12 modeli, w Edition 8, zaś liczba modeli ze stali nierdzewnej wynosi już teraz 20 – łącznie 40 przeróżnych kombinacji), Apple postanowiło zafundować nam kolejną dawkę nowych zegarków. Wprawdzie nie jest to nic wielkiego, nie mamy do czynienia z kompletnie innym produktem, jednak niewątpliwie najnowsza kolekcja Apple Watch może zaprzeć dech w piersi. A przy okazji nowa kolekcja skonfunduje niejednego, bo wybór pomiędzy zwykłym Apple Watchem a zegarkiem z kolekcji Hermès może naprawdę przyprawić o zawrót głowy!Elegancja w standardzie Hermès
O współpracy koncernu z Cupertino ze specjalizującą się w skórzanych akcesoriach i dobrach luksusowych, francuską firmą przedstawiciele obydwu marek poinformowali już 9 września podczas prezentacji „Hey Siri”. W tym tygodniu nastąpiła realizacja kolejnego punktu projektu, którym było wprowadzenie skórzanych pasków do zegarków na rynek. W kolekcji znajdują się trzy różne opcje pasków dla klientów – Single Tour, Double Tour i Manchette – wraz z obudowami Apple Watch ze stali nierdzewnej. Aby podkreślić luksusowość pasków oraz znacznie „wyższą półkę” w odróżnieniu od zwykłych pasków dostępnych na stronie Apple, Hermès postanowiło, iż żadnego z nowych pasków nie będzie można zakupić oddzielnie, dostępne będą jedynie w jednym z dziesięciu modeli w kolekcji.
Polityka Hermès idealnie wkomponowuje się w równie niejasne postępowanie Apple, gdyż podobnie jak koncern z Doliny Krzemowej, francuska marka postanowiła nieco namieszać. Dlatego też, choć Hermès proponuje aż pięć różnych wersji kolorystycznych pasków, klienci nie będą mieli dowolności w wyborze barw. I tak, w ramach linii Single Tour, będziemy mogli zaopatrzyć się w kolory Fauve Barenia (jasny brąz), Noir Box (czerń) oraz Capucine (róż), do których dobierzemy wersję 38 mm oraz 42 mm zegarka (za wyjątkiem Capucine występującego jedynie w wersji 38 mm). Linia Double Tour to aż cztery różne barwy – Fauve Barenia, Capucine, Etain (szarość) oraz Blue Jean (błękit), wszystkie w wersji 38 mm, natomiast Manchette odznacza się jedynie kolorem Capucine i wersją 42 mm. Skomplikowane, choć w miarę logiczne, wszak kolekcja dedykowana panom powinna odznaczać się małym i nieskomplikowanym wyborem.

Jeżeli zainteresowała Was kolekcja Hermès, musimy niestety sprowadzić Wasze myśli na ziemię. Rzecz jasna, nie możemy spodziewać się cen porównywalnych z wersją Sport, jednak luksusowe paski Hermès wyceniono na równi (a nawet trochę wyżej) niż zegarki z serii ze stali nierdzewnej – ceny linii Single Tour rozpoczynają się od 1100 dolarów, Double Tour to koszt aż 1250 dolarów, natomiast linia Manchette okazuje się być najdroższą w ofercie Hermès, wycenioną na niebagatelną kwotę 1500 dolarów. Co ważne, modele te nie zostaną wrzucone na sklepowe półki w witrynie internetowej Apple lecz, zapewne w celu sprawienia jeszcze większego pozoru luksusu, dostępne będą jedynie w wybranych sklepach detalicznych Apple Store i Hermès w Ameryce Północnej, Europie i Azji.
Mimo tego, że informacja o najnowszej linii pasków do zegarków Apple Watch pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej polskiego oddziału Apple, próżno szukać Hermès u naszych rodzimych dystrybutorów. Lista miast, w których dostaniemy luksusowe zegarki z jeszcze bardziej luksusowymi paskami jest krótka, obejmuje bowiem jedynie Berlin, Genewę, Londyn, Mediolan, Moskwę, Monachium, Paryż i Zurych.

Apple Watch już w Polsce!
My jednak nie narzekamy, bo również mamy powody do radości z powodu zegarków Apple Watch. Niedawno bowiem do sprzedaży nad Wisłą trafiły tak bardzo wyczekiwane zegarki, których nie musimy już wyszukiwać na serwisach aukcyjnych czy w sklepach Apple po drugiej stronie Odry. Zegarki (a także iPhone’y 6S i 6S Plus) dostaniemy od kilku dni bezpośrednio na stronie internetowej Apple oraz u autoryzowanych sprzedawców. A żeby dodatkowo osłodzić sobie ten fakt, dodamy jeszcze, że oprócz Polski, zegarki Apple Watch trafiły również na półki sklepów w Andorze, Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, a także we Włoszech i na Grenlandii, Islandii, Litwie, Łotwie, Malediwach, Słowacji, Węgrzech i Wyspie Man.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button