Kolejne doniesienia związane z iPhonem 7!

Kolejne doniesienia związane z iPhonem 7!

D zieje się, jeżeli mowa o przeciekach związanych z najnowszym iPhonem. Nie ma dnia bez nowej informacji związanej z kultowym smartfonem, a na jaw wychodzą kolejne informacje związane ze sprzętem z Cupertino. Czy idąc takim tempem, ujrzymy zdjęcia prezentujące najnowszego iPhone’a już za miesiąc?

Chińczycy po raz kolejny niezawodnym źródłem informacji?

2

1

Jak wynika z doniesień serwisu GizChina, na witrynie internetowej jednego z chińskich dostawców podzespołów do iPhone’a 7 opublikowane zostały zdjęcia rzekomo przedstawiające najnowszy sprzęt, który zadebiutuje już we wrześniu tego roku. Z zaprezentowanych fotografii wynika, że najnowsza generacja będzie połączeniem design znanego z poprzednich iPhone’ów – wielkość nawiąże do generacji „6”, natomiast kanciaste boki będą puszczeniem oka do miłośników generacji „4” oraz „5”. Ponadto, zdjęcia przeczą plotkom, jakoby Apple miało zrezygnować z gniazda mini Jack – jest i ma się świetnie! Nietrudno również zauważyć złącze Lightning, jednak w konsternację może wprawiać indukcyjna płytka, na której leży „iPhone”. Tym, co może również nieco zbijać z tropu jest fakt, że urządzenia te wyposażone będą w układ A10 oraz aparat znajdujący się na środku tylnego panelu. Czyżby inspiracja Samsungiem Galaxy S6?

3

… czy lepiej wierzyć amerykańskim urzędom?

Jeżeli o aparacie mowa, to potwierdziły się plotki, iż Apple opatentowało podwójną kamerę – niedawno opublikowane przez Biuro Patentów i Znaków Towarowych USA dokumenty wskazują, że tego typu rozwiązanie może faktycznie pojawić się w nowych telefonach firmy z Cupertino. Dzięki podwójnej kamerze będziemy mogli wykonywać zdjęcia w trybie Deep Focus Image, dzięki czemu uzyskamy całkowicie ostry kadr fotografii. Tego typu rozwiązanie pozwala również na otrzymanie lepszej jakości zdjęć, bardziej zaawansowane ustawienia ostrości, a także jednoczesne operowanie dwoma aparatami.
Jak wynika z dokumentów Apple, kamery mogłyby współpracować ze sobą w taki sposób, że jedna kamera byłaby odpowiedzialna za nagrywanie materiału w jakości 4K, natomiast druga rejestrować za nagranie w zwolnionym tempie. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, użytkownicy bez problemu mogliby połączyć oba nagrania w jedno. Na chwilę obecną wiemy jednak jedno – odpowiedzialni za podsycanie sytuacji blogerzy publikujący kolejne plotki i przecieki mają swoje żniwa. Ledwie ochłonęliśmy po poprzednich plotkach na temat iPhone’ów, a już teraz słyszymy o kolejnych. Mało tego, każda następna wyklucza przecieki zawarte w poprzednich. Skąd więc mamy wiedzieć, co jest prawdą a co fikcją? Oczywiście z kolejnych plotek, które niewątpliwie napłyną do nas już niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button