iPhone 5se jednak nie będzie budżetowym iPhonem?

iPhone 5se jednak nie będzie budżetowym iPhonem?

I m bliżej magicznej daty premiery iPhone’a 5se – 15 marca – tym więcej plotek i wątpliwości. Od samego początku zakładaliśmy, że projekt iPhone’a 5se będzie nieco ulepszoną wersją idei iPhone’a 5c. Telefonu na tyle dobrego, że wyróżnia się na tle starszych modeli i na tyle taniego, że nie trzeba sięgać po najwyższą półkę. Okazuje się jednak, że model 5se nie do końca będzie konkurował na tzw. średniej półce. A wszystko dzięki procesorowi, który będzie wprowadzi go do ekstraklasy. Albo nawet do ligi mistrzów!64-bitowy A9 – iPhone 5se jednak nie taki budżetowy jak zakładano
Jeżeli wierzyć pojawiającym się co i rusz plotkom, 4-calowy iPhone wyposażony zostanie w 64-bitowy układ A9. Cechować będzie się ponadto aż 2 GB pamięci RAM, co bez trudu pozwala stwierdzić, iż 5se nie będzie wersją budżetową. Dodatkowo jeśli zaufamy głosom kilku analityków bijących na alarm, premiera najnowszego iPhone’a zbiegnie się w czasie z zakończeniem produkcji modeli 6 i 6 Plus. Wnioski? Miało być pięknie, będzie jak zwykle. Niemożliwe bowiem, by Apple nie zechciało zastąpić zysków z iPhone’a 6 wpływami z iPhone’a 5se, a zamiana iPhone’a zaprezentowanego w 2014 na rocznik 2016 na pewno odbije się na kieszeni klientów, których nie stać na wersję „S”.

ip5seiPad Air 3 z procesorem A9X
Przy okazji tego tematu nie sposób nie poruszyć jeszcze jednej kwestii, również dotyczącej procesora dla urządzenia debiutującego 15 marca. iPad Air 3 otrzyma znacznie silniejszy, aż dwurdzeniowy procesor A9X znany chociażby z będącego w sprzedaży iPada Pro. Zgodnie z zasadami analogii, oznaczałoby to 4 GB pamięci RAM, co z kolei wskazuje na prostą zależność. iPad Air 3 nie będzie do końca samodzielnym, suwerennym bytem, a jedynie budżetową wersją iPada Pro. Choć przy nienajniższych cenach iSprzętów, określenie „budżetowa wersja” brzmi bardziej jak okrutny żart.

960-rumor-mill-predicts-apple-ipad-air-3-to-launch-this-spring-with-impressive

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button