Żarty żartami… A konferencja Apple już 21 marca do obejrzenia w sieci!

Żarty żartami... A konferencja Apple już 21 marca do obejrzenia w sieci!

N iecały tydzień dzieli nas od najważniejszego wydarzenia pierwszej połowy 2016 r. Apple potwierdziło, iż prezentacja i4-calowego iPhone’a SE oraz 9,7-calowego iPada Pro odbędzie się 21 marca, a transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na bieżąco poprzez Internet.Tak wyczekiwana przez nas transmisja odbędzie się już o godzinie 10:00 czasu lokalnego (tj. tradycyjnie o 18:00 w Polsce). Dostępna będzie dla każdego użytkownika takich iSprzętów jak: iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i Apple TV (2, 3 i 4 generacji). Ponadto, co nas niezmiernie cieszy, Apple otworzy się również dla użytkowników Windows 10 – wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarka Microsoftu Edge. Całe wydarzenie będzie dostępne pod tym linkiem.

Tymczasem Sacha Baron Cohen znowu szokuje
Nie jest zaskoczeniem, że całe to nasze napięcie i oczekiwanie na najnowsze iSprzęty nie zostało pominięte przez Sachę Barona Cohena. Brytyjski komik, producent i aktor znany z takich filmów jak m.in. „Borat” oraz „The Dictator” postanowił wykorzystać atmosferę oczekiwania do reklamy swojej kolejnej produkcji „Grimsby”. W zorganizowanym przez siebie evencie nawiązał do konwencji Apple – jego prezencja odpowiadała zachowaniu Tima Cooka podczas konferencji, a wśród przedstawionych na gigantycznym ekranie danych znalazła się m.in. taka informacja: „The Nobby”, nową postać w którą się wciela i która według jego zapewnień jest o 12% bardziej sympatyczna niż Borat i 15% idiotyczna niż Ali G”
Brzmi znajomo? Zapewne Sacha Baron Cohen również czeka na czekającą w przyszłym tygodniu prezentację. W oczekiwaniu na ten czas, gorąco polecamy całość z wydarzenia:https://www.youtube.com/watch?v=0vuFV7iWP94&feature=youtu.be

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button