iWrapper, czyli najprostszy sposób na designerską grafikę

iWrapper, czyli najprostszy sposób na designerską grafikę

W ostatnim czasie dość często dopytywaliście się, w jaki sposób przerabiamy nasze zdjęcia, by prezentowały one całego iPhone’a wraz z obrazkiem. Można oczywiście przejrzeć całą sieć w poszukiwaniu wektorowej grafiki iPhone’a i starać się dopasować screenshota do niej… ale można też pobrać naszą App Of The Week i nie martwić się już nigdy więcej o przeróbkę zdjęć!Program iWrapper (link do niego podajemy tutaj) jest programem darmowym. W ramach bezpłatnego konta, każdy użytkownik posiada dostęp do najbardziej podstawowej wersji, zależnej od posiadanego iSprzętu (innymi słowy, posiadacz iPhone’a 5 dostanie jedynie szablon do swojego modelu, który to będzie nieznacznie różnił się od grafiki stworzonej przez właściciela iPhone’a 6S 5,5”).

Jak stworzyć optymalną grafikę?

Krok 1: Wybierz opcje grafiki
Choć twórcy programu iWrapper zawężają w darmowej wersji pole do popisu, to i tak rodzajów grafik do stworzenia jest pod dostatkiem. Wszystko to za sprawą przeróżnych opcji, które mogą robić naprawdę poważną różnicę.
IMG_2355
Na powyższym screenshocie (ustawienia zgodne z tymi przedstawionymi na zdjęciu) wyraźnie widać, że w iWrapper możemy pobawić się takim funkcjami, jak obecność odbicia i cienia, kolor wirtualnego iPhone’a, obecność przycisku Home w trybie horyzontalnym czy nawet ekran Retina.

Krok 2: Znajdź optymalne zdjęcie
Ważną sprawą jest by pamiętać, że program obsługuje JEDYNIE screenshhoty – niestety nie przerobimy w nim żadnego zdjęcia wprost z rolki z aparatu (wymiary zdjęcia 4:3 nie odpowiadają rozmiarowi screenshota)… wystarczy jednak wykonać screenshot zdjęcia i po sprawie!

Krok 3: Wyeksportuj zdjęcie do pamięci urządzenia
W widoku „Zrzuty ekranu – Wszystkie zdjęcia” znajdziemy trzy przyciski – prawy odpowiada za przejście do ustawień omawianych w kroku 1, natomiast środkowy zajmuje się eksportem. Aby zapisać fotografię, wystarczy jedynie kliknąć w ten przycisk. Oczywiście ujrzymy podgląd zdjęcia, jednak nie trzeba już żadnego kroku więcej.

IMG_2354

Możesz również podrasować swoją aplikację

Powiedzieliśmy jednak, że w widoku galerii mamy trzy przyciski – czas więc na ten znajdujący się z lewej strony ekranu. A tam znajdziemy… cennik. Aplikacja nie byłaby bowiem sobą, gdyby nie zawierała mikropłatności. Tym razem jednak twórcy nie sprzedają nam nic niewartego osiągnięcia w grze – za jedyne 2€ możemy cieszyć się wszystkimi ramkami (od iPhone’a 4 do iPhone’a 8 w przyszłości). Na 1€ twórcy wyceniają zaś możliwość dodania opcji Retina czy wybieranie nawet 20 zdjęć naraz (w darmowej wersji należy klikać pojedynczo). Możemy również w tej cenie kupić ramki iPada Air, iPhone’a 5C (wszystkie kolory) oraz złotego iPhone’a 5S… albo możemy też zapłacić 3€ i mieć te wszystkie opcje od razu. I choć bardzo rzadko zachęcamy do kupowania czegokolwiek w aplikacjach, tak tym razem naprawdę wiemy, że warto zapłacić te 13 złotych. Tym bardziej, że w ten sposób wspieramy swoich – program iWrapper jest bowiem polską aplikacją!

IMG_2356

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button