UEFA EURO 2016 – prawdopodobnie najlepsza aplikacja historycznego turnieju!

UEFA EURO 2016 – prawdopodobnie najlepsza aplikacja historycznego turnieju!

rlandię Północną i Ukrainę zostawiliśmy w pokonanym polu, Niemcom również nie pozwoliliśmy na rozwinięcie skrzydeł i w końcu stało się to, na co czekaliśmy przeszło 30 lat! Wraz z awansem Polski do 1/8 finału, nad Wisłą rozpoczęła się kolejna futbolowa gorączka, tym razem mająca swoje oparcie w wynikach osiąganych przez naszych. Tylko jak tu ogarnąć wszystkie te tabele, drabinki, rozkłady dnia i inne okoliczności tego najlepszego dla nas turnieju EURO w historii? Cóż, wystarczy zwykła aplikacja prosto od UEFA!Aby poruszać się po aplikacji nie trzeba wybitnych zdolności – wystarczy jedynie (mniej lub bardziej) płynna znajomość języka angielskiego.

Home, czyli wszystko co trzeba wiedzieć o najbliższym dniu meczowym

W związku z tym, iż w Polsce dostęp do wszystkich spotkań turnieju otrzymali jedynie ci, którzy za to zapłacili, wielu z nas kompletnie nie odnajduje się w futbolowej rzeczywistości, tracąc rachubę czasu. W odzyskaniu jej, niezbędną może być pomoc appki – w niej znajdziemy skrót najważniejszych informacji na temat nadchodzących spotkań: datę i godzinę, kanał transmitujący czy zapowiedź meczu.

Szacunek do rywala szacunkiem, ale być może to dobrze, że dzisiejsze mecze będą kodowane
Szacunek do rywala szacunkiem, ale być może to dobrze, że dzisiejsze mecze będą kodowane

Klikając w poszczególny mecz, otrzymujemy kolejny niespotykany prezent w postaci dziesiątek informacji – w tym m.in. doniesienia spod stadionu, prowadzone przez dwójkę reporterów z zainteresowanych państw, przewidywane składy czy… statystyki dotyczące wcześniejszych spotkań oraz bilans ostatnich 5 meczów. Chcesz więcej? Przesuń pasek w lewo, a ujrzysz kolejną zakładkę „Info” (w niej wszystkie dane dotyczące stadionu oraz składu sędziowskiego, pogoda oraz aktualna tabela grupy). Jeśli zaś uważasz selekcjonerów poszczególnych drużyn za dyletantów, to po prostu wybierz własny skład w sekcji „Pick Your Team”.

Całe szczęście, Zlatan nie będzie miał daleko do domu
Całe szczęście, Zlatan nie będzie miał daleko do domu

 

Takie oto obrazki można spotkać na ulicach Paryża...
Takie oto obrazki można spotkać na ulicach Paryża…

 

UEFA udostępni przewidywane składy, jak tylko zmieni rozmiar czcionki. Inaczej nie da rady wcisnąć 11 Sigurjonssonów etc.
UEFA udostępni przewidywane składy, jak tylko zmieni rozmiar czcionki, inaczej nie da rady wcisnąć 11 Sigurjonssonów etc.
Biedni producenci koszulek!

 

Czy tym razem Islandia odniesie historyczne zwycięstwo?
Czy tym razem Islandia odniesie historyczne zwycięstwo?

 

... na pewno nie ma co liczyć na pomoc ze strony polskiego sędziego
… na pewno nie ma co liczyć na pomoc ze strony polskiego sędziego

 

Dobór zawodników lepiej zostawmy selekcjonerom...
Dobór zawodników lepiej zostawmy selekcjonerom…

 

Chcesz więcej doniesień od „Orłów Nawałki”? Koniecznie śledź swoją drużynę!

Zupełnie inną opcją oferowaną przez aplikację od UEFA jest możliwość wybrania ulubionej drużyny. W ten sposób otrzymujemy bowiem możliwość ujrzenia wszystkich istotnych danych w telegraficznym skrócie – chcesz wszystko na temat najbliższego meczu, tabeli, składu czy statystyk w trakcie turnieju? A może wystarczą Ci ekskluzywne relacje wprost spod stadionu? Tak, to wszystko tylko z naszą App of the week!Póki gramy na zero z tyłu, takie wyniki możemy przełknąć

Póki gramy na zero z tyłu, takie wyniki możemy przełknąć 

Ostatnie słowo powiemy dopiero wtedy, gdy puchar przyjedzie do Warszawy
Ostatnie słowo powiemy dopiero wtedy, gdy puchar przyjedzie do Warszawy

Raj dla statystyków

Jeżeli piłka nożna interesuje Cię do tego stopnia, że śledzisz pilnie każdą akcję, odnotowując którą nogą strzelono bramkę, to sekcja statystyk jest właśnie dla Ciebie! Kliknij na solnym pasku opcję „Other” i wejdź w kategorię „Statistics”. Tylko tu otrzymasz dostęp do panelu ze wszystkimi danymi, w tym m.in. liczbą strzelonych bramek na mecz, przedziały czasowe, w których padały gole, liczbą goli strzelonych lewą nogą (Polska w tym rankingu zajmuje ex aequo 2. miejsce wraz z Chorwacją i Belgią) czy liczbą fauli popełnionych na danym zawodniku (tu prowadzi Krychowiak – kopany 11-krotnie – zaś tuż za nim Lewandowski z jednym uderzeniem mniej).

Na bilety nas nie stać, to chociaż statystyki sobie poczytamy...
Na bilety nas nie stać, to chociaż statystyki sobie poczytamy…

To nie chodzi o to, by strzelić jak najwięcej goli... Wystarczy jedna bramka więcej od przeciwnika!
To nie chodzi o to, by strzelić jak najwięcej goli… Wystarczy jedna bramka więcej od przeciwnika!

Dwie bramki nie są złym rezultatem
Dwie bramki nie są złym rezultatem

Aż dziw że nikt jeszcze nie zarobił czerwonej kartki na Lewym czy Krychowiaku...
Aż dziw że nikt jeszcze nie zarobił czerwonej kartki na Lewym czy Krychowiaku…

Żywimy nadzieję, że Polacy w dzisiejszym spotkaniu zdobędą chociaż tę jedną bramkę więcej od Szwajcarów, a aplikacja będzie podawała nowe dane o Polakach aż do 10 lipca i naszego (również zwycięskiego) meczu finałowego. Niezależnie jednak od wyniku Polski na UEFA EURO 2016, polecamy aplikację wszystkim tym, którzy pragną posiadać kompleksowe dane zawsze pod ręką. Dlatego czym prędzej polecamy pobrać aplikację z App Store (link w tym miejscu). Już pobrana? To na co czekasz? Wdziewaj biało-czerwony szal i dopinguj! Niech gorączka trwa w najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button