iPhone 7 z bardziej pojemną baterią na filmie!

iPhone 7 z bardziej pojemną baterią na filmie!

P rezentacja najnowszego iPhone’a zbliża się wielkimi krokami. Wraz z upływem czasu, do Internetu trafia coraz więcej plotek, domysłów i przecieków. Szczególne nasilenie tego typu niesprawdzonych informacji obserwujemy od niedawna, kiedy to wystartowała produkcja iPhone’a 7. Czy tym razem jesteśmy już na dobrym tropie?

Telefon przedstawiony na filmie to iPhone 7?

Na sam początek interesujące zdjęcia oraz krótkie nagranie umieszczone w serwisie YouTube. Jeśli rzeczywiście mamy do czynienia z pierwowzorem iPhone’a 7, to w takim razie możemy stwierdzić pełen sukces – Apple pod naciskiem opinii publicznej zrezygnowało ze szpetnych fug antenowych. Ponadto na nagraniu nie ujrzymy złącza mini jack – dopiero ujrzenie iPhone’a 7 z tej perspektywy pozwala na krótką refleksję związaną z użytecznością słuchawek z wejściem Lightning. W jaki sposób będzie następowało słuchanie muzyki na słuchawkach przy jednoczesnym ładowaniu telefonu?

Jeżeli już szukamy dziury w całym, to dobrze jest zwrócić również uwagę na brak istotnego elementu – złącza Smart Connector. Po tym, jak Apple umieściło je we wszystkich najważniejszych iSprzętach, całkiem niezrozumiały jest brak złącza w modelu, który będzie wizytówką firmy przez najbliższy rok.

iPhone 7 z bardziej pojemną baterią?

Jak wynika z niedawnego tweeta portalu OnLeaks, pojemność baterii w iPhonie 7 ulegnie zmianie względem poprzednika aż o 14%. Wzrost z 1715 do 1960 mAh może oznaczać, że w końcu iPhone na jednym ładowaniu wytrzyma dłużej niż jeden dzień. Zmiana ta jednak nie dotknie w aż tak wielkim stopniu posiadaczy iPhone’a 6, który to paradoksalnie szczycił się lepszą baterią od swojego następcy. Nie zmienia to jednak faktu, że zwiększenie pojemności baterii o 150 mAh będzie raczej widoczne gołym okiem.
Pytanie tylko, czy w ogóle takie przejście nastąpi. Pamiętajmy bowiem o tym, że w okresie poprzedzającym wprowadzenie iPhone’a pojawiają się dziesiątki niesprawdzonych informacji. Jak zawsze, także i tym razem apelujemy o dystans. Czy iPhone 7 otrzyma układ A10, 2 GB RAM i większą kamerę (w przypadku 4,7”) albo 3 GB RAM i podwójną kamerę (tyczy się 5,5”)? To się rozstrzygnie dopiero w połowie września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button