Koniec iPhone’a w kolorze gwiezdnej szarości?

Koniec iPhone’a w kolorze gwiezdnej szarości?

G dy Apple w zeszłym roku prezentowało iPhone’a 6S w kolorze różowego złota, wiele wskazywało na to, że eksperymenty z kolorami w końcu dobiegną końca. Lista czterech zróżnicowanych barw (różowe złoto, srebrny, złoty oraz gwiezdna szarość) wyglądała jak zamknięte grono, które co roku będzie nam towarzyszyć przy prezentacji najnowszych smartfonów z Cupertino. Okazuje się jednak, że to wrażenie było mylne, a tego ostatniego koloru w iPhonie 7 w ogóle nie ujrzymy…Po raz kolejny musimy powoływać się na plotki z sieci – tym razem jednak wszystko wygląda znacznie bardziej przekonująco niż wcześniej. Do Internetu wpadły bowiem zdjęcia poszczególnych elementów wyposażenia iPhone’a 7 (w tym boczny przełącznik, tacki na karty Nano-SIM oraz tylny panel), których zabarwienie wskazuje na niezwykle ciemną, czarną barwę obudowy smartfona. Skojarzenia z kolorem Space Black znanym z zegarka Apple Watch są zatem jak najbardziej słuszne.

1

Jak wszyscy doskonale pamiętamy, to nie jest pierwszy raz, gdy iPhone powróci do czarnego koloru. Najciemniejsza barwa towarzyszy smartfonom z Cupertino od samego początku serii w 2007 roku. Ostatnim telefonem występującym w kolorze czarnym był z kolei iPhone 5, którego następca – iPhone 5S – już występował w odcieniu gwiezdnej szarości.

2

Wiele wskazuje na to, że najnowszego iPhone’a ujrzymy już 6 września. Kolejki po najnowszego smartfona staną z kolei dziesięć dni później – oczywiście jedynie w wybranych krajach. Jeżeli wierzyć przeciekom, Tim Cook nie zaprezentuje jednak iPhone’a 7. Wrześniowy smartfon może otrzymać bowiem nazwę „iPhone 6SE” oraz „iPhone 6SE Plus”, co wiąże się z jedynie kosmetycznymi zmianami pod względem stylistycznym. Jak wynika z powyższych zdjęć czarnej obudowy, w „iPhonie 6SE” nie ujrzymy m.in. poprzecznych fug antenowych, złącza mini-jack oraz wystającego aparatu. W przypadku tego ostatniego komponentu również dostrzeżemy różnicę – model o przekątnej 4,7” otrzyma większy obiektyw kamery iSight, zaś jego 5,5-calowy brat zostanie wyposażony w podwójny aparat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button