Wielokrotny zoom w Zdjęciach w iOS 9.3!

Wielokrotny zoom w Zdjęciach w iOS 9.3!

Z nasz ten ból, gdy znajdziesz na zrobionym przez siebie zdjęciu ciekawy obiekt w tle, którego jednak nie możesz zidentyfikować ze względu na mały rozmiar? Aż chciałoby się przybliżyć go na zdjęciu – i tu zonk! Okazuje się, że Apple nałożyło blokadę, przez którą możemy przybliżyć zdjęcie tylko do pewnego stopnia (posiadacze większych dłoni mogą spokojnie wykorzystać limit jednym rozsunięciem ekranu wzdłuż przekątnej). Ale od czego są nasze tricki!Tym razem skorzystamy z dość dziwnego błędu wynikającego z luki w iOS 9.3.2. Jeżeli chcesz więc móc przybliżyć zdjęcie do najmniejszego piksela, koniecznie skorzystaj z naszego poradnika!

Jak włączyć nielimitowany zoom w iOS?

1. Otwórz aplikację Zdjęcia.
2. Wybierz zdjęcie, które chcesz przybliżyć.
3. Kliknij „Edytuj”.
4. Kliknij w przycisk obrotu znajdujący się z lewej strony dolnego paska i obróć zdjęcie o 90 stopni.
5. Kliknij „Gotowe”.
6. Przybliżaj!
7. (Opcjonalnie) Jeżeli denerwuje Cię obecność zdjęcia obróconego o 90 stopni, powtórz kroki 3 i 4, przy czym tym razem kliknij przycisk obrotu trzykrotnie. Powrót do stanu początkowego nie wpływa na zniknięcie możliwości przybliżania.

Jest to dla nas zupełnie niezrozumiałe czemu, jednak nasz trick naprawdę działa, pozwalając na nielimitowaną liczbę przybliżeń jednego zdjęcia. Tak, jeżeli chcesz zobaczyć pojedynczy piksel w super przybliżeniu, to jest to coś dla Ciebie!

Unlimited-zoom-in-iOS-Photos-app-2

Mamy też w tym miejscu bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy korzystają z wersji iOS 9.3.3 (prawdopodobnie ostatniej przed wejściem iOSa 10). Choć trick ten powstał jeszcze za czasów iOS 9.3.2, to jednak aktualizacja systemu bynajmniej nie wpływa na obecność możliwości wielokrotnego przybliżania. Tak więc warto zapamiętać ten trick i korzystać, póki jeszcze jest. Bo prawdopodobnie wrześniowy iOS 10 rozprawi się na dobre z tą sztuczką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button