Apple rozważa wprowadzenie do sprzedaży iPhone 7 i 7 Plus w kolorze „Jet White”

Apple rozważa wprowadzenie do sprzedaży iPhone 7 i 7 Plus w kolorze „Jet White”

P o tym, jak sukcesem okazało się wprowadzenie koloru „Jet Black” do iPhone’a 7, Apple planuje przeprowadzić kolejną rewolucję. Lotniczy czarny iPhone 7 sprzedaje się zdecydowanie najlepiej na równi z matowym czarnym, bijąc rekordy ustanowione przez iPhone’a 6S. Co więcej, klienteli nie przeszkadza fakt, iż kupując iPhone’a „Jet Black” narażają się na utratę zamrożonych środków – onyksowa obudowa rysuje się bowiem znacznie szybciej od standardowych aluminiowych ramek, przez co wartość iPhone’a 7 przy sprzedaży ulegnie proporcjonalnemu obniżeniu. Mimo to, „Jet Black” jest sukcesem. Czas zatem na jego kolejną odmianę – „Jet White”!Jak wynika z doniesień Mac Otakara, Apple może planować wprowadzenie kolejnej wersji kolorystycznej do linii iPhone’a 7 i 7 Plus. Według raportu, koncern z Cupertino może dodać do gamy kolorystycznej szóstą barwę – „jet white”. Niestety jednak póki co brak informacji na temat tego, czy lotnicza biel również wytwarzana byłaby w procesie dziewięciostopniowej oksydacji, czy też może po prostu byłby to chwyt marketingowy mający na celu wypromowanie całkowicie białego iPhone’a (pierwszego od czasów iPhone’a 5S). Przy tej okazji powstają również inne fundamentalne pytania – kiedy Apple miałoby ogłosić wprowadzenie nowej barwy iPhone’a? Czy potrzebna byłaby kolejna konferencja? A może w ramach dodatkowego eventu, np. ogłoszenia iPhone’a 7 mini?

iphone-7-jet-white-applefix

Wprawdzie raport japońskiego bloga informuje o swoich rewelacjach, brak jednak w nim przekonujących informacji. Powołując się na źródła pochodzące z łańcucha dostaw, Mac Otakara podkreśla brak pewności. Może się to wiązać z kilkoma wpadkami z przeszłości, kiedy to japońska strona firmowała swoją marką takie „przecieki” jak m.in. pojawienie się iPhone’a SE w jaśniejszej wersji „różowego złota”.

Jednak z drugiej strony warto podkreślić kilka trafnych spekulacji, którymi może pochwalić się japoński informator. Mac Otakara jako pierwszy informował m.in. o produkcji iPhone’a 7 w kolorze „Jet Black” i usunięciu gniazda słuchawkowego 3,5 mm z najnowszego modelu. Dodatkowo, to właśnie dzięki japońskiemu blogowi dowiedzieliśmy się o nowej konstrukcji przycisku Home oraz braku implementacji złącza Smart Connector. Innymi słowy, pozostaje nam jedynie czekać na rozwój wypadków. Jeżeli już teraz pojawiła się plotka, oznacza to tyle, że Apple naprawdę mogło się interesować tym tematem. I jeżeli tylko iPhone 7 w kolorze „Jet White” będzie dla koncernu opłacalny, ten z pewnością nie cofnie się przed niczym. Zwłaszcza wtedy, gdy fala zainteresowania iPhonem 7 zacznie powoli odpływać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button