Program wymiany akumulatorów dla iPhone 6S!

Bateria iPhone 6S Program Wymiany Akumulatorów

Od pewnego czasu część użytkowników iPhone’a 6S narzeka na nagłe wyłączanie się zaprezentowanych ponad rok temu smartfonów. Apple przez dłuższy czas analizowało wszystkie zgłaszane zdarzenia, aż w końcu koncernowi udało się znaleźć winnego awarii. Za wszelkie problemy odpowiadają wadliwe akumulatory, dlatego też od kilku dni trwa wielki program wymiany akumulatorów.

iPhone 6S wyłącza się – przyczyny

Jak wynika z wielu zgłoszeń posiadaczy iPhone’a 6S, smartfony samoczynnie wyłączają się pomimo względnie wysokiego stopnia naładowania baterii (większego od 0%). Wadliwe akumulatory powodują również znaczne skrócenie czasu pracy baterii, a także nie ładują się pomimo podłączenia do źródła prądu.

Czy mój iPhone 6S jest wadliwy?

O tym, czy program wymiany akumulatorów jest dla Ciebie, poinformuje Cię specjalnie przygotowana strona internetowa. Problem dotyczy bowiem tylko niektórych iPhone’ów 6S – głównie tych wyprodukowanych między wrześniem a październikiem 2015 roku. Jeżeli Twoja bateria działa tragicznie, koniecznie sprawdź, czy iPhone 6S nadaje się do wymiany akumulatora. W tym celu, wejdź na stronę internetową i wpisz numer seryjny iPhone’a (znajdziesz go wchodząc w Ustawienia > Ogólne >To urządzenie).

Program wymiany akumulatorów iPhone 6S – ile zapłacę?

Na terenie Polski Apple może dokonywać wymian jedynie za pośrednictwem swoich autoryzowanych serwisów – Apple Premium Reseller lub Apple Premium Service Provider. To te punkty odpowiedzialne są za BEZPŁATNĄ naprawę oddawanego w ramach programu iPhone’a 6S. Ze względu na wyłączną winę Apple – tym razem nie musisz martwić się o koszty, za wszystko płaci bowiem koncern z Doliny Krzemowej. Co więcej, jeżeli dokonałeś/aś wymiany akumulatora iPhone’a 6S wcześniej, możesz również wystąpić o zwrot poniesionych kosztów!

Jak przygotować iPhone 6S do wymiany akumulatora?

Co ważne, przed oddaniem iPhone’a do serwisu, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie do naprawy. Wykonaj najpierw backup urządzenia z poziomu iPhone’a lub iTunes, a następnie dezaktywuj funkcję Find my iPhone (wejdź w Ustawienia > iCloud > Znajdź mój iPhone). W kolejnym kroku wyzeruj smartfona (Ustawienia > Ogólne > Wyzeruj >Wymaż zawartość i ustawienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button