Czerwony iPhone 7S?

Czerwony iPhone 7S Applefix serwis pogwarancyjny Wrocław

C hoć wiele mówiło się w kontekście iPhone’a 8 Plus z wyświetlaczem OLED i szklaną obudową, raport opublikowany przez japoński blog Mac Otakara zdaje się dementować te plotki. Japoński informator pisze bowiem o tym, że przyszłoroczny iPhone nie będzie aż tak rewolucyjny – zamiast szklanego iPhone’a 8 możemy otrzymać… czerwony iPhone 7S!Coroczna aktualizacja linii iPhone’ów w tym roku zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Wprawdzie – jak wynikałoby z raportu Mac Otakara – należy się spodziewać iPhone’ów 7S oraz 7S Plus, jednak informacje krążące w kuluarach dementują się wzajemnie.

Czerwony iPhone 7S kontynuacją trendu „7”…

Jak wynika z raportu, smart fony zaprezentowane jesienią 2017 zachowają taką samą konstrukcję, co ich poprzednicy. Aluminiowy tylny panel pozostanie bez zmian, w odróżnieniu od tego, co znajdzie się pod nim. A podzespoły czekać będzie kolejna zmiana – iPhone 7S oraz 7S Plus zyska bowiem jeszcze szybszy procesor A11. W kontekście faktycznego braku zmian, największą rewolucją może być zatem wprowadzenie do linii nowego koloru iPhone’a. Do onyksu, czerni, złota, różowego złota oraz srebra dołączyć może czerwień.

…choć tym razem wyjątkowo nie możemy być pewni niczego

Choć Mac Otakara wielokrotnie trafnie przewidywał i informował o planach Apple, tym razem jednak nie do końca powinniśmy na nim polegać. Zasługi w informowaniu o dodaniu koloru Jet Black oraz usunięciu gniazda słuchawkowego to nie wszystko. Podobnie, jak w przypadku ostatniego pomysłu na biały iPhone 7, blog może się mylić. Tym bardziej, że na horyzoncie jawi się dziesiąta rocznica pierwszego iPhone’a. Znając Apple, koncern może zechcieć uczcić to wydarzenie czymś specjalnym. A czymś takim mogłoby być wprowadzenie 5-calowego iPhone’a 8 czy wyprodukowanie iPhone’a 8 PREMIUM PLUS. I, choć taki ruch zachwiałby równowagą spowodowaną wprowadzaniem kolejnego numeru w latach parzystych, z pewnością wpłynąłby pozytywnie na dane sprzedażowe. Nie jest bowiem tajemnicą, że wyniki sprzedażowe iPhone’a 7 mogłyby być zdecydowanie lepsze, gdyby nie oczekiwanie konsumentów na iPhone’a 8.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button