Czarne AirPods – ciekawa koncepcja od Martina Hajka

czarne AirPods

S łuchawki bezprzewodowe AirPods są jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Zarówno perturbacje związane z wprowadzeniem na rynek, jak i rozpoczęcie sprzedaży w ostatniej chwili przedświątecznego szaleństwa, przyczyniły się do wzrostu popularności nowego produktu z Cupertino. Wczoraj pisaliśmy jednak o problemie rozładowującego się etui. Nawet poważna wada fabryczna nie jest w stanie jednak odwrócić trendu – a ten wskazuje na to, że słuchawki AirPods będą kolejnym sukcesem komercyjnym. Z tego też powodu znany grafik Martin Hajek postanowił zabawić się w Jonathana Ive’a, prezentując nam… czarne AirPods!

Czarne AirPods, czyli szalony koncept Martina Hajka

O tym, że czerń jest jak najbardziej w cenie, Apple wie najlepiej. Wprowadzone w zeszłym roku dwa czarne iPhone’y 7 (w tym wersja „Jet Black”) podbiły serca użytkowników. Statystyki Macrumors dotyczące rynku brytyjskiego wskazują na to, iż czarne iPhone’y stanowią aż 69% wszystkich sprzedanych modeli. Rozkład wśród nich prezentuje się następująco: 46% użytkowników wybrało matową czerń, zaś 23% – wersję onyksową, tzw. „Jet Black”. Czarne modele od pozostałych wersji dzieli przepaść (różowe złoto wybrało 15% klientów, kolor złoty 9% oraz srebrny 8%).
Nikogo niedziwiąca popularność czarnego koloru sprowokowała grafika Martina Hajka do stworzenia ciemniejszej wersji najnowszego produktu Apple. Czarne AirPods w wersji „Jet Black”? Artysta swoją koncepcję argumentuje tak:„Czarny, błyszczący iPhone, ale bez czarnych Airpods? Czemu? Co, jeśli Apple zrobiłby nowe AirPodsy również w czerni? Zrobiłem model tych słuchawek i nadałem im zupełnie nowy czarny połysk iPhone’a.”Czy taka wersja popularnych słuchawek bezprzewodowych ma szansę pojawić się naprawdę?
To niestety zależy jedynie od decyzji szefów Apple. Nie jest jednak wykluczone, że z czasem koncern z Cupertino zacznie bawić się kolorami tak samo, jak miało to miejsce w przypadku iPhone’a lub iPodów. A zatem czarne AirPods? Jak najbardziej możliwe!
czarne airpods
czarne airpods

czarne airpods

czarne airpods

czarne airpods

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button