Czarne AirPods – ciekawa koncepcja od Martina Hajka

czarne AirPods

S łuchawki bezprzewodowe AirPods są jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Zarówno perturbacje związane z wprowadzeniem na rynek, jak i rozpoczęcie sprzedaży w ostatniej chwili przedświątecznego szaleństwa, przyczyniły się do wzrostu popularności nowego produktu z Cupertino. Wczoraj pisaliśmy jednak o problemie rozładowującego się etui. Nawet poważna wada fabryczna nie jest w stanie jednak odwrócić trendu – a ten wskazuje na to, że słuchawki AirPods będą kolejnym sukcesem komercyjnym. Z tego też powodu znany grafik Martin Hajek postanowił zabawić się w Jonathana Ive’a, prezentując nam… czarne AirPods!

Czarne AirPods, czyli szalony koncept Martina Hajka

O tym, że czerń jest jak najbardziej w cenie, Apple wie najlepiej. Wprowadzone w zeszłym roku dwa czarne iPhone’y 7 (w tym wersja „Jet Black”) podbiły serca użytkowników. Statystyki Macrumors dotyczące rynku brytyjskiego wskazują na to, iż czarne iPhone’y stanowią aż 69% wszystkich sprzedanych modeli. Rozkład wśród nich prezentuje się następująco: 46% użytkowników wybrało matową czerń, zaś 23% – wersję onyksową, tzw. „Jet Black”. Czarne modele od pozostałych wersji dzieli przepaść (różowe złoto wybrało 15% klientów, kolor złoty 9% oraz srebrny 8%).
Nikogo niedziwiąca popularność czarnego koloru sprowokowała grafika Martina Hajka do stworzenia ciemniejszej wersji najnowszego produktu Apple. Czarne AirPods w wersji „Jet Black”? Artysta swoją koncepcję argumentuje tak:„Czarny, błyszczący iPhone, ale bez czarnych Airpods? Czemu? Co, jeśli Apple zrobiłby nowe AirPodsy również w czerni? Zrobiłem model tych słuchawek i nadałem im zupełnie nowy czarny połysk iPhone’a.”Czy taka wersja popularnych słuchawek bezprzewodowych ma szansę pojawić się naprawdę?
To niestety zależy jedynie od decyzji szefów Apple. Nie jest jednak wykluczone, że z czasem koncern z Cupertino zacznie bawić się kolorami tak samo, jak miało to miejsce w przypadku iPhone’a lub iPodów. A zatem czarne AirPods? Jak najbardziej możliwe!
czarne airpods
czarne airpods

czarne airpods

czarne airpods

czarne airpods

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Call Now Button