Biały iPhone 7 na Instagramie Beats by Dre

Biały iPhone 7 na Instagramie Beats by Dre

O publikowane przed kilkoma dniami zdjęcie na instagramowym profilu Beats by Dre rozbudziło w niektórych nadzieję co do tego, że doniesienia na temat iPhone’a w kolorze „Jet White” są prawdziwe. Na pierwszy rzut oka zdjęcie jednej z marek Apple jest przekonujące, a jaskrawe białe wykończenie pasuje do opisu iPhone’a 7. Czy w takim razie zdjęcie na Instagramie jest dowodem na to, że biały iPhone 7 już niedługo wejdzie do sprzedaży? Bardzo byśmy chcieli!Jest jednak mało prawdopodobne, że zdjęcie Beats może pełnić funkcję profetyczną. Dyscyplina w Apple nakazuje wręcz, aby tego typu informacje ogłaszać dopiero na oficjalnej konferencji. Biały iPhone 7 na zdjęciu niekoniecznie zatem jest efektem niesubordynacji, a… estetyki. Wprawdzie oczekiwalibyśmy od Beats promocji najnowszych sprzętów, jednak kompozycja zdjęcia wymaga białego modelu. Jak rozwiązać ten problem? Wystarczy wziąć iPhone’a 6S lub iPhone’a 5C…

Biały iPhone 7 czy sprytna mistyfikacja?

Za teorią zdjęcia iPhone’a 5C przemawia przede wszystkim fakt jaskrawy, śnieżnobiały kolor. Ponadto, przyciski głośności z boku urządzenia cechuje łudzące podobieństwo do modelu 5C. Warto jednak zwrócić uwagę na tylny aparat, któremu bliżej raczej do iPhone’a 7. Rozbieżność ta spowodowana jest jednak rozmytym zniekształceniem ostrości. Biały iPhone 7 ma jednak jeszcze jedną przewagę – Apple już dawno temu wycofało się ze sprzedaży iPhone’a 5C. Model ten został praktycznie ewaporowany, więc trudno spodziewać się, aby pojawiał się na nowych fotografiach. Fakt, że komponuje się z wizją zdjęcia, można uznać za mało przekonujący. Dlatego też warto spojrzeć na to, co się dzieje, gdy do pracy zabiorą się edytorzy zdjęć:Biały iPhone 7 na Instagramie Beats by Dre

Wniosek jest prosty – to zwykły iPhone 6S!

Wystarczy tylko zmienić krzywą jasności obrazu w edytorze zdjęć, jak na zdjęciu powyżej, aby zobaczyć ledwie widzialne zarysy poziomych linii na tylnym panelu. To, a także linie na bokach iPhone’a, łudząco przypominają urządzenia serii iPhone 6. Sugeruje to, że w rzeczywistości mamy do czynienia ze srebrną wersją iPhone 6S, a nie białym iPhonem 7.
Odpowiedni kąt wykonania zdjęcia sprawia, że nie wiedzieć czemu gdzieś rozmywa się ramka aparatu. To, w połączeniu z odpowiednimi ustawieniami światła w Photoshopie, powoduje narośnięcie mitu białego iPhone’a 7. Piszemy o tym aby uczulić Was na to, co czytacie w sieci. Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje – a do rozbudzenia domysłów na temat białego iPhone’a wystarczy zwykły filtr na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BO59HhfB4hM/

Biały iPhone 7 najwcześniej we wrześniu

Plotki związane z hasłem „Biały iPhone 7” towarzyszą nam od połowy listopada. Ruch związany z wprowadzeniem oksydowane wersji kolorystycznej wynikać może z fantastycznych wyników sprzedaży modelu „Jet White”. Nowy kolor, podobnie jak m.in. czerwona wersja iPhone’a 7, może pobudzić rynek oczekujący na premierę iPhone’a 8. Wszystko to póki co pozostaje jednak w sferze domysłów, bowiem Apple nie odnosi się do doniesień na temat nowych kolorów iPhone’a. Warto jednak wspomnieć o tym, iż dotychczas Apple ani razu nie dodało nowej wersji kolorystycznej w połowie rokrocznego cyklu wyznaczanego od wrześniowej konferencji. To oznacza, że niestety biały iPhone 7 jest tylko i wyłącznie naszym marzeniem. Takim, którego Apple może w ogóle nie spełnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

AppleFix Call Now Button