fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Stacja dokująca do Apple Watch w kształcie Macintosha

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″ style=”padding: 0px;”][cs_text class=”cs-ta-justify”][dropcap] D [/dropcap]la wielu kupowanie sprzętów z logo Apple to zwykłe gadżeciarstwo. Brak zrozumienia do zamiłowania do iSprzętów wynika z połączenia wielu czynników, wśród których znajdziemy przede wszystkim brak kontaktu z iUrządzeniami oraz względnie wysokie marże pobierane przez koncern z Cupertino. Jedno trzeba jednak przyznać – stylu sprzęty z Doliny Krzemowej mają co nie miara. Dlatego też tak trudno znaleźć odpowiednie akcesoria, takie jak stacja dokująca, które nie odbiorą im nic a nic z uroku.[/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]Do wrażeń estetycznych odwołuje się najnowszy produkt firmy Elago. Nie da się ukryć, że istnieją tysiące gorszych sposobów na zagospodarowanie piętnastu dolarów na portalu Amazon. W cenie ok. 60 złotych otrzymamy bowiem stację ładującą do zegarka Apple Watch… w kształcie oryginalnego Macintosha 128K z roku 1984!

stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław[/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]

Stacja dokująca do Apple Watch w kształcie Macintosha – gratka dla Applemaniaków

Nie da się ukryć, że stacja dokująca w kształcie Macintosha będzie nie lada prezentem dla każdego fana koncernu z Cupertino. Jednak oprócz wrażeń estetycznych liczy się również funkcjonalność – a tej produktowi od Elago nie brakuje. Akcesorium bowiem pozwala na ładowanie smart zegarka od Apple standardową ładowarką indukcyjną. Wystarczy przeciągnąć przewód przez otwór w tylnej części obudowy i gotowe!

stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław
stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław[/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]Ważnym elementem stacji dokującej Elago może być fakt jej wykonania z silikonu – tego typu materiał w żaden sposób nie oszpeci zegarka Apple Watch poprzez zarysowanie. Silikon dodatkowo ułatwia wygodne wyjmowanie i wkładanie Apple Watcha do stacji dokującej.

stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław

stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław[/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]

Kawałek historii w jednym małym zegarku

Kolejną ciekawostką związaną ze stacją dokującą Elago może być fakt, iż pozwala ona na uzyskanie ciekawego efektu poprzez włączenie trybu szafki nocnej. Do jego uzyskania niezbędna jest jednak aktualizacja zegarka Apple Watch (dotyczy wyłącznie Series 1) do systemu watchOS 2. [/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]Stacja ładująca od Elago dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. I choć zarówno wersja kremowa, jak i czarna posiadają charakterystyczne wejście na stację dyskietek (oczywiście atrapę), zdecydowanie bardziej vintage prezentuje się oryginalna wersja kolorystyczna.

stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław[/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]Stacja dokująca w kształcie Macintosha w jednej chwili przenosi każdego z nas do początków Apple. Warto przy tej okazji zauważyć, że oryginalny Macintosh 128 posiadał jedynie 128 kilobajtów pamięci RAM, czyli dokładnie jedną ósmą megabajta. Dla porównania, dziś standardem są cztery gigabajty.

stacja ładująca dokująca do apple watch macintosh w kształcie macintosha applefix serwis pogwarancyjny wrocław[/cs_text][cs_text class=”cs-ta-justify”]Jeżeli wpadła Ci w oko stacja dokująca do Apple Watch w kształcie Macintosha, link do niej znajdziesz tutaj. Uwaga: w odróżnieniu od oryginalnego Macintosha, w jego repliki nie dołącza się oryginalnej klawiatury oraz myszki![/cs_text][/cs_column][/cs_row][/cs_section][/cs_content]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button