HomeAmp

Najczęściej polecany Serwis Apple

Satysfakcja Klientów jest dla nas kluczowa. Z tą myślą tworzymy Serwis Apple Wrocław, do którego sami chcielibyśmy trafić. Nasi Klienci cenią naprawy od ręki przy użyciu oryginalnych części, najdłuższą gwarancję oraz pomoc w najtrudniejszych naprawach Apple.

Twój Serwis Apple.

Wybierz urządzenie do naprawy. My zajmiemy się resztą!

Twoja Naprawa Apple.

Poznaj naszą filozofię. Dołącz do grona Klientów!

Nie jesteś pewien usterki?

Skorzystaj z naszej pomocy. Poznaj koszt serwisu Apple bez wychodzenia z domu.

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

Zadzwoń: 507 605 473

SZYBKA WYCENA!

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Darmowa Wycena!
Twój Serwis Apple, do zadań specjalnych!

Jedno miejsce, w którym naprawisz każdy sprzęt Apple!

Z dumą i radością prezentujemy AppleFix.pl, jeden z największych i najbardziej doświadczonych Pogwarancyjnych Serwis Apple w Polsce. Od początku wierni swojej filozofii, skupiamy się wyłącznie na naprawie sprzętu Apple. Niezmiennie ewoluujemy, dostosowując się do potrzeb naszych klientów, wyznaczając standardy wśród innych Serwisów: bezpłatna diagnoza, darmowy kuriera, sprzęt zastępczy czy naprawa od ręki.

Prywatnie jesteśmy entuzjastami sprzętu Apple. Do każdej naprawy iPhone / iPad / MacBook podchodzimy jak do własnego urządzenia. Niezmienna dbałość o detale, doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt serwisowy są podstawą naszego sukcesu. Jesteśmy znani w Polsce z tego, że się nie poddajemy. Dzięki temu pomagamy wielu serwisom Apple w najcięższych naprawach.

Szanujemy czas klientów korzystających z Apple. Większość napraw wykonujemy od ręki jeszcze tego samego dnia. Bazując na wiedzy i doświadczeniu natychmiast określamy rodzaj usterki Apple. Dzielimy się swoją wiedzą dlatego wspieramy inne Serwis Apple w trakcie realizacji nawet najcięższych napraw. Zobacz listę najczęstszych usterek naprawianych w naszym Pogwarancyjnym Serwis Apple.

Jak dojechać?
Serwis Apple inny niż wszystkie…

Nasza praca opiera się na rozumieniu potrzeb. Z tą myślą jako pierwszy Serwis Apple Wrocław wprowadziliśmy naprawy od ręki. Większość realizowanych napraw kończy się sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się ulubionym urządzeniem Apple. Niemożliwe… poznaj nasze sekrety:

Szybko, szybciej… AppleFix!

Cenimy sobie Twój czas. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla Ciebie sprzęt Apple, dlatego ponad 80,00% napraw wykonujemy od ręki! Wierzymy, że dobre planowanie jest gwarancją realizacji naprawy Apple w terminie. Dzięki posiadaniu wszystkich części na miejscu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się wyserwisowanym urządzeniem Apple.

Dowiedz się więcej o naprawie od ręki

Najdłuższa gwarancja w Polsce!

Udzielamy gwarancję na wszystkie usługi, w tym również na najcięższe naprawy płyt głównych. Nasza gwarancja jest dwukrotnie dłuższa w porównaniu do Serwisów Autoryzowanych, które na naprawy pogwarancyjne udzielają 3 miesięczne wsparcie. Dzięki połączeniu doświadczenia ze staranie wyselekcjonowanej grupą dostawców nie musisz się martwić, że usterka Apple powróci w najmniej oczekiwanym momencie.

Dowiedz się więcej o darmowej diagnostyce >

Najpierw darmowa diagnostyka.

Szanujemy Twój budżet przeznaczony na naprawę, dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy pełną diagnostykę urządzenia. Dopiero na tej podstawie informujemy o przyczynie usterki oraz kosztach naprawy. Diagnostyka jest bezpłatna za wyjątkiem urządzeń zalany oraz skomplikowanych napraw płyty głównej. Dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy Apple.

Dowiedz się więcej o darmowej diagnostyce

Naprawa bez wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie możesz odwiedzić naszego punktu? Nic straconego… opracowaliśmy idealne rozwiązanie! Nie jesteś już zdany wyłącznie na lokalny serwis Apple. Skorzystaj z systemu napraw wysyłkowych, który dostępny jest w dni robocze na terenie całego kraju. Chcąc naprawić Apple wybierz jakość oraz wygodę! Wystarczy wypełnić formularz, my zajmiemy się resztą!  Kurier jest bezpłatny w jedną stronę.

 • Darmowy Kurier

  Nie masz czasu nas odwiedzić. Skorzystaj z bezpłatnego kuriera.

 • Oryginalne Części

  Korzystamy z oryginalnych części. Oferujemy 6 miesięczną gwarancje.

 • Duże Rabaty

  Im więcej napraw tym większy rabat. Nawet do 50% za kolejną naprawę.

 • Naprawa od ręki

  Zespół wyspecjalizowanych techników. Ponad 90% napraw wykonujemy od ręki.