Serwis Apple Wrocław Pugeta.

  Serwis Apple przy ulicy Pugeta 10 to kolebka AppleFix! Sztab naszych wykwalifikowanych techników zajmuje się najcięższymi i najbardziej wymagającymi naprawami. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych!

  Zlokalizowany w centum zielonej wyspy serwis zachęca do spacerów w trakcie oczekiwania na sprzęt a dodatkowym atutem jest bezproblemowe parkowanie. Do naszego punktu trafia sprzęt Apple z całej Polski, dzięki czemu wykonasz naprawę bez wychodzenia z domu.

  Przekonaj się sam i oddaj sprzęt w pewne ręce!

  Serwis Apple Biskupin

  Sprawdź kiedy pracujemy

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 19:15
  sob.: 10:00 – 16:00 (zawsze)

  Poznaj zespół z Pugeta!

  Przemek

  Człowiek legenda na stanowisku managera. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, jednak ten kto wypowiedział te słowa na pewno nie znał Przemka. To on dba o pracę techników rozdzielając im zadania, gasi pożary, rozwiązuje spory i niejednokrotnie odnajduje zaginione przedmioty. Dla niego nawet trójkąt bermudzki nie miałby tajemnic. Niesamowite połączenie ogromnej wiedzy oraz wykształcenia z wrodzoną dobrocią i wyrozumiałością. Jego magnetyzm przyciąga wszystkie klientki, jest jednak w pełni oddany swoim dziewczynom. Fantastyczny ojciec i człowiek wielu talentów.

  Przemek z AppleFix.pl

  Dawid

  Prawa i lewa ręka managera. Z wyglądu łudząco przypomina Wojtka Szczęsnego. Odpowiedzialny za planowanie pracy techników oraz kontakt z klientem na wszystkich płaszczyznach. Jego poprawność i dyplomacja w rozmowach z drugim człowiekiem na pewno rozwiązałaby największe konflikty na skalę światową. Wielki fan Apple, związany z marką od 2009 roku. Doskonale pamięta dzień, miesiąc i rok zakupu pierwszego iPhone’a, czego nie można powiedzieć o dacie ślubu. W życiu prywatnym samozwańczy montażysta filmów, gitarzysta, i właściciel Samoyeda.

  Dawid z AppleFix.pl

  Tomasz

  Charyzmatyczny dowódca naszego oddziału techników. Jego wiedza i doświadczenie zaskakuje nas z każdą najtrudniejszą wręcz niemożliwą naprawą. Specjalizuje się w TouchID i FaceID. Wieloletnie doświadczenie zgromadzone również w zagranicznych serwisach klasyfikuje go jako naszego MVP. Pasjonat sportu i pokonywania własnych słabości, niezwykle rodzinny ojciec trójki maluchów.

  Tomasz z AppleFix.pl

  Tadeusz

  Nasz “Pan Tadek” jest z nami od samego początku co jednocześnie przekłada się na najdłuższy staż pracy i doświadczenie. MacBooki są dla niego niczym otwarta księga – nie mają tajemnic. Swoim eksperckim okiem nadzoruje i podpowiada młodszym kolegom, a jego diagnozy są zawsze trafione. Niezwykle precyzyjny i skrupulatny, z pewną ręką i ogromnymi pokładami cierpliwości. W życiu prywatnym wielki fan wypiekanych słodkości, z miłością do czekolady.

  Tadeusz z AppleFix.pl

  Bartek

  Panuje nad jednym z czterech żywiołów a dokładniej wodą. Zalany sprzęt w jego rękach odzyskuje utopione życie. Patrząc na niego podczas mikro-lutowania układów na płycie głównej można poczuć się jak na występie iluzjonisty, bo to co robi to czarna magia.

  Doświadczenie to nie tylko zasługa wybitnego wykształcenia, ale również wpływ Ojca- Pana Tadka. Bartek odkrywał kulturę Japońską zanim to było modne, uwielbia Anime a po za tym również niektóre gry komputerowe.

  Bartek z AppleFix.pl

  Adrian

  Mount Everest przy jego aspiracjach to ledwie pagórek. Nieustannie pracuje i doszkala się w naprawach płyt głównych iPhone. Wyspecjalizowany w likwidacji usterek układu AudioIC, szybciej i precyzyjniej niż deratyzator gniazda gryzoni.
  W wolnej chwili oddaje się w ręce natury, fascynują go piesze wędrówki zwłaszcza po górach. Mimo niezwykle spokojnego usposobienia kocha podróże i muzykę rockową.

  Adrian z AppleFix.pl

  Michał

  Znany jako “El Professor”. Pseudonim ten wynika z nieustannego doskonalenia umiejętności i zdobywania wiedzy. Jego upór w odnalezieniu rozwiązania niejednokrotnie motywuje cały zespół. Każdy iMac i MacBook lądujący na jego stole schodzi naprawiony, niczym nowy z taśmy produkcyjnej. Należy dodać, że również w życiu prywatnym cechuje go niezwykła wytrwałość w doskonaleniu siebie i własnej sylwetki. Ponadto złapać go można na Wrocławskich wałach jeśli oczywiście potraficie biegać tak szybko. Jedyną znaną ludzkości słabością jest ta do słodkości.

  Michał z AppleFix.pl

  Kuba

  Saper w świecie sprzętów, jego odwaga i precyzja umożliwia naprawę iPadów których nawet Apple boi się otwierać. Systemy MacOS i wszelkie usterki z nimi związane wywołują uśmiech na jego twarzy. Kręcone włosy to znak rozpoznawczy Kuby.
  W wolnym czasie zajmuje się modelarstwem 3D, grafiką i wszelkimi problemami software’owymi.

  Kuba z AppleFix.pl

  Mateusz

  Nie sposób wybrać jednej ksywki łysego. Sam o sobie mówi deGenerat od stanowiska jakie obejmuje czyli regeneracji paneli LCD oraz OLED. Niezwykle profesjonalny i wykwalifikowany. Dzięki niemu montowane wyświetlacze są oryginalne i niezawodne. Jego życiowa dewiza głosi, że zwiedzać świat można tylko w dobrych i stylowych butach. Prywatnie pasjonują go podróże i pokaźna kolekcja markowego obuwia, którego pozazdrościłaby każda pani.

  Serwis Apple Biskupin

  Maciek

  W tygodniu technik w weekendy student. Jego stanowisko pracy jest czystsze niż wnętrza perfekcyjnej Pani domu. Studiuje informatykę a w AppleFix zajmuje się naprawami iPadów. Musimy dodać, że Maciek należy do #teamKOT a jego czworonożny rudy przyjaciel wabi się Gacek.

  Serwis Apple Biskupin

  Denis

  Mimo iż imię wskazywałoby rozrabiakę, jest nadzwyczaj spokojny i skupiony, zwłaszcza podczas napraw. Jego specjalnością są ciężkie naprawy lutownicze w iPhone, a wprawnej, pewnej ręki pozazdrościłby mu nie jeden neurochirurg. Prywatnie Denis zmienił Śląskie na Dolnośląskie bo jak sam mówi „tutaj lepsze zarybienie”.
  Idąc tym tropem nie ciężko się domyślić, że jego pasją jest rybołóstwo.

  Serwis Apple Biskupin

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Najczęściej zadawane pytania!

  Poszukujesz odpowiedzi… tutaj z pewnością ją znajdziesz.

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button