Apple Watch powoduje… poparzenia skóry!

   
  Apple Watch powoduje… poparzenia skóry!

  A pple Watch to marzenie wielu fanów sprzętów z Cupertino. Inteligentny zegarek o jeszcze ciekawszym wyglądzie… nic tylko założyć i nie zdejmować. Niestety okazuje się, że zbyt częste użytkowanie iZegarków może doprowadzić do podrażnienia skóry na nadgarstkach… lub jej poważnych poparzeń!Oczywiście nie wszystkie reakcje alergiczne są skutkiem złego projektu Apple Watcha. Wiadomo, że zbyt luźne/ciasne noszenie zegarka lub niezdejmowanie go przez dłuższy czas przy jednoczesnym dostaniu się wody (choć Apple Watch jest wodoodporny, nie zaleca się noszenie go na basenie), mydła lub jakiegokolwiek innego czynnika, może źle wpłynąć na skórę. I nie dotyczy to tylko posiadaczy modeli z serii sport. Należy pamiętać również, że nikiel (bardzo intensywnie wykorzystywany w iZegarkach, zwłaszcza w serii „środkowej”) może równie często wchodzić w reakcję alergiczną z delikatną skórą. Ale poniższe zdjęcia pokazują, że Apple Watch może powodować coś więcej niż zwykłą alergię.

  ała5
  ała4
  ała3
  ała2
  ała1
  Wina lasera?

  Prawdopodobnie jeszcze jednym szkodliwym czynnikiem może być laser powodujący przegrzania. Jednak nie jest to zbyt powszechny proceder, a tego typu rany wskazują przede wszystkim na wadliwy sprzęt. Kwestią czasu jest, by Apple wydało stanowisko w tej sprawie. Wszystko wskazuje na to, że to będą pracowite wakacje, zwłaszcza że swoje problemy odkrył niedawno również iPhone 6 (więcej o wybuchających iPhone’ach przeczytasz tutaj). Czy koncern z Doliny Krzemowej otworzy program naprawczy?
  Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego korzystania z Apple Watcha oraz jego konserwacji, a także chcesz wiedzieć jak uniknąć takich bolesnych ran, jak na zdjęciach powyżej, odwiedź oficjalną stronę Apple z poradnikiem nt. Apple Watcha (strona w języku angielskim).
  Źródło: Cultofmac.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Call Now Button