Jak szybko cofnąć się do poprzedniej strony w Safari?

   
  [Poradnik] Jak szybko cofnąć się do poprzedniej strony w Safari?

  Tym postem chciałbym zainaugurować nową kategorię na naszym blogu. Jest to oczywiście dział poradników 🙂 Moja decyzja o powstaniu poradników, pojawiła się w momencie gdy kupiłem Mac’a Mini oraz MacBook’a Pro. To właśnie wtedy, gdy przechodziłem z systemu Windows 7 na OSX pojawiło się kilka problemów… I tak powstaje dziś kategoria PORADNIKI.

  Jednak pierwszy post będzie o tricku w Safari, o którym pewnie wie niewielu, a które znacznie przyśpieszają używanie Safari, czy też innej przeglądarki w systemie OSX oraz iOS. Jest to oczywiście szybki powrót do poprzedniej strony WWW.
  Czynność powrotu do poprzedniej strony, nie jest wcale trudna… Podzielę to jednak na korzystanie na OSX i na iOS.

  Zacznę od systemu operacyjnego na komputery. Jak wiadomo każdy MacBook ma gładzik. Jeśli masz Mac’a Mini lub iMaca z gładzikiem to łapiesz się na ten trick. Jak to działa? Wystarczy, że dwa palce, które używasz do scrollowania strony w dół lub górę, będziesz przesuwać w lewo, aby powrócić do poprzedniej strony, albo w prawo, aby zobaczyć ostatnią stronę na którą wchodziłeś, bądź wchodziłaś. Prawda, że proste? Też tak sądzę. Jeśli jednak nadal nie rozumiesz, to postaram się nagrać filmik i umieścić go w tym poście.

  Teraz czas na użytkowników iOS’a. Powiem Wam, że czynności na iOS’ie, nie różnią się zbytnio od tych na komputerach, a tylko dlatego, że iPhone’a możemy traktować jako gładzik w MacBook’u… Także cofnijcie się o parę zdań wcześniej 🙂
  Na dole wrzucam screenshot z tej akcji w moim iPhone 🙂
  IMG_1250

  Komentarze i powiązane wpisy

   1. Obawiam się, że nie ma takiej możliwości, jeżeli ta funkcja jest uciążliwa, proponuję pobrać z AppStore jakąś inną przeglądarkę np. Google Chrome. Mamy nadzieję, że pomogliśmy. Pozdrawiamy, serwis AppleFix!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Call Now Button