Wycisz swój Apple Watch przy pomocy jednego prostego triku!

   
  Wycisz swój Apple Watch przy pomocy jednego prostego triku!

  W ielu użytkowników zgodnie przyznaje, że z niczym nie da się porównać zażenowania spowodowanego dzwoniącym zegarkiem Apple Watch. Wyobraź sobie: ciszę zaczytania w bibliotece przerywa donośny głos wydobywający się z… Twojego nadgarstka. Dziwne, prawda? Co gorsze, taka sytuacja zmusza Cię do podwójnego ośmieszenia. Po tym, gdy już wszyscy spostrzegą, że to właśnie Ty jesteś tym zagłuszającym spokój, będziesz na oczach wszystkich podczas próby wyciszenia zegarka. I choć kliknięcie przycisku „Odrzuć” albo wyciszenie zegarka jest kwestią kilku chwil, i tak wszyscy wezmą Cię za dziwaka.Całe szczęście, zegarki od Apple posiadają pewną prostą funkcję, która pozwoli Ci uniknąć pogardliwych spojrzeń. Dzięki opcji „Przykryj, aby wyciszyć”, możesz wyłączyć powiadomienia za pomocą jednego prostego gestu. A nuż w tym czasie nikt nie zorientuje się, że to właśnie Twoją winą jest zakłócenie ciszy w bibliotece lub w trakcie spotkania biznesowego?

  Jak wyciszyć połączenia przychodzące i powiadomienia na Apple Watch za pomocą jednego gestu

  Krok 1: Otwórz aplikację Watch na swoim iPhonie i przejdź do Mój zegarek > Dźwięki i haptyka.

  Krok 2: Przesuń suwak znajdujący się przy etykietce „Przykryj, aby wyciszyć”.

  Apple Watch przykryj aby wyciszyć funkcja

  Krok 3: Od teraz za każdym razem, gdy Twój zegarek Apple Watch zadzwoni, możesz zakryć ekran dłonią aby wyciszyć połączenie. Trzymaj dłoń nad ekranem przez około 3 sekundy.

  Krok 4: Po krótkiej chwili poczujesz delikatne drgnięcie sygnalizujące, że Apple Watch został wyciszony. Oznacza to, że wszystkie przyszłe połączenia i powiadomienia również będą wyciszone.

  Krok 5: Ciesz się spokojem!

  Niezależnie od tego, czy Twój zegarek Apple Watch będzie wyciszony czy nie, każde przychodzące powiadomienie będzie alarmowane za pomocą wibracji. To odróżnia funkcję „Przykryj, aby wyciszyć” od trybu „Nie przeszkadzać”, gdzie Twój zegarek nie tylko wycisza dźwięki powiadomień, ale również niweluje sygnały wibracyjne.

  Komentarze i powiązane wpisy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Call Now Button