Najczęściej polecany

  Serwis Apple!

  Satysfakcja Klientów jest najważniejsza. Tworzymy Serwis Apple, do którego sami chcielibyśmy trafić. Nasi Klienci wybierają:

  ✓  naprawy od ręki z oryginalnych części,
  ✓  najdłuższą gwarancję na rynku,
    serwis po akceptacji bezpłatnej wyceny,
   darmowego kuriera na terenie kraju.

  Twój Serwis Apple

  Wybierz urządzenie do naprawy. My zajmiemy się resztą!

  Częste Naprawy Apple

  Poznaj specyfikę napraw w Serwis Apple. Sprawdź jak szybko działamy!

  Zachowaj oryginalny
  wyświetlacz.

  Wymiana Szybki iPhone

  Potrzebujesz doładowania?
  Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

  Wymiana baterii iPhone

  Oszczędność czasu…
  wszystkie części na miejscu!

  iPhone nie chce się ładować

  Siła przyzwyczajenia…
  nie trać czasu na zamienniki!

  Wymiana wyświetlacza iPhone

  Nic nie słychać…
  czas to zmienić!

  Wymiana głośnika iPhone

  Zwiększ szansę naprawy…
  zaufaj specjalistom.

  Zalany iPhone

  Twój Serwis Apple, do zadań specjalnych!

  Jedno miejsce, w którym naprawisz każdy sprzęt Apple!

  Serwis Apple Wrocław

  Prywatnie jesteśmy entuzjastami sprzętu Apple. Do każdej naprawy iPhone / iPad / MacBook podchodzimy jak do własnego urządzenia. Niezmienna dbałość o detale, doświadczenie oraz najnowocześniejszy sprzęt serwisowy są podstawą naszego sukcesu. Jesteśmy znani z tego, że się nie poddajemy! Dzięki temu pomagamy wielu serwisom Apple w najcięższych naprawach.

  Z dumą i radością prezentujemy AppleFix.pl, jeden z największych i najbardziej doświadczonych Pogwarancyjnych Serwis Apple w Polsce. Od początku wierni swojej filozofii, skupiamy się wyłącznie na naprawie sprzętu Apple.

  Niezmiennie ewoluujemy, dostosowując się do potrzeb naszych klientów, wyznaczając standardy wśród innych Serwisów: bezpłatna diagnoza, darmowy kuriera, sprzęt zastępczy czy naprawa od ręki.

  Szanujemy czas klientów korzystających z Apple. Większość napraw wykonujemy od ręki jeszcze tego samego dnia. Bazując na wiedzy i doświadczeniu natychmiast określamy rodzaj usterki Apple.

  Dzielimy się swoją wiedzą dlatego wspieramy inne Serwis Apple w trakcie realizacji nawet najcięższych napraw.

  Zobacz listę najczęstszych usterek naprawianych w naszym Pogwarancyjnym Serwis Apple.

  Nie jesteś pewien usterki?

  Skorzystaj z naszej pomocy. Poznaj koszt serwisu Apple bez wychodzenia z domu.

  MASZ PYTANIA?

  Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

  INDYWIDULANA WYCENA.

  Nie znalazłeś usterki w cenniku. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny.

  AppleFix

  Serwis Apple inny niż wszystkie…

  Nasza praca opiera się na rozumieniu potrzeb. Z tą myślą jako pierwszy Serwis Apple wprowadziliśmy naprawy od ręki. Większość realizowanych napraw kończy się sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się ulubionym urządzeniem Apple. Niemożliwe… poznaj nasze sekrety:

  Szybko, szybciej... AppleFix!

  Cenimy sobie Twój czas. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest dla Ciebie sprzęt Apple, dlatego ponad 80,00% napraw wykonujemy od ręki! Wierzymy, że dobre planowanie jest gwarancją realizacji naprawy Apple w terminie. Dzięki posiadaniu wszystkich części na miejscu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się wyserwisowanym urządzeniem Apple.

  Naprawa Apple od ręki

  Najdłuższa gwarancja w Polsce!

  Udzielamy gwarancję na wszystkie usługi, w tym również na najcięższe naprawy płyt głównych. Nasza gwarancja jest dwukrotnie dłuższa w porównaniu do Serwisów Autoryzowanych, które na naprawy pogwarancyjne udzielają 3 miesięczne wsparcie. Dzięki połączeniu doświadczenia ze staranie wyselekcjonowanej grupą dostawców nie musisz się martwić, że usterka Apple powróci w najmniej oczekiwanym momencie.

  Pogwarancyjny Serwis Apple

  Najpierw darmowa diagnostyka.

  Szanujemy Twój budżet przeznaczony na naprawę, dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy pełną diagnostykę urządzenia. Dopiero na tej podstawie informujemy o przyczynie usterki oraz kosztach naprawy. Diagnostyka jest bezpłatna za wyjątkiem urządzeń zalany oraz skomplikowanych napraw płyty głównej. Dopiero po akceptacji kosztów przystępujemy do naprawy Apple.

  Diagnostyka Serwis Apple

  Naprawa bez wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie możesz odwiedzić naszego punktu? Nic straconego… opracowaliśmy idealne rozwiązanie! Nie jesteś już zdany wyłącznie na lokalny serwis Apple. Skorzystaj z systemu napraw wysyłkowych, który dostępny jest w dni robocze na terenie całego kraju. Chcąc naprawić Apple wybierz jakość oraz wygodę! Wystarczy wypełnić formularz, my zajmiemy się resztą!  Kurier jest bezpłatny w jedną stronę.

  Naprawa wysyłkowa Apple

  Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

  Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

  1. FORMULARZ

  Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Z chęcią również zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera w razie potrzeby!

  2. WYSYŁKA

  Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najwcześniej następnego dnia roboczego.

  3. NAPRAWA

  Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

  Jak skorzystać z naszego serwisu Apple za pomocą naprawy wysyłkowej?

  Duża popularność Apple w Polsce dla nie przekłada się w naszym kraju na łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu.

  Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Poznań – mieszkańcy takich miast mogą liczyć na to, że znajdą jakiś punkt na swoich mapach. Ale czy najlepszy? Czy sprawdzony?

  W średnich miastach – jak choćby Szczecin, Gdynia, Bydgoszcz czy Lublin – niekoniecznie jest lepiej, a w małych tylko gorzej. Serwis Apple pozbawiony poczucia konkurencji może dyktować ceny nieadekwatne do rynku.

  Prowadzona przez nas wysyłkowa naprawa Apple szybko dotrze pod Twoje drzwi i równie ekspresowo przekaże Ci fachowo naprawione urządzenie. Objęta ubezpieczeniem przesyłka do serwisu jest bezpłatna i nie wymaga drukowania przez Ciebie etykiety.

  Ty musisz jedynie zamówić naprawę przez formularz i bezpiecznie zapakować uszkodzony sprzęt. Możesz też wybrać usterkę z naszej listy lub poprosić o diagnostykę przed serwisem. Nie obawiaj się niespodziewanych kosztów! Każdy warunek serwisu, łącznie z wyceną i czasem realizacji, potwierdzimy z Tobą telefonicznie przed przystąpieniem do naprawy.

  Twoja Naprawa Apple.

  AppleFix

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

  Poznaj naszą filozofię. Dołącz do grona Klientów!

  Jakie urządzenia Apple naprawiacie?

  Naprawiamy wszystkie urządzenia z serii iPhone, iPad, MacBook oraz iMac. Najczęściej naprawiane modele znajdziesz na naszej stronie. Skontaktuj się z nami, jeśli nie widzisz swojego urządzenia.

  Czy można wysłać do Was sprzęt Apple do naprawy?

  Tak. Specjalizujemy się w naprawie wysyłkowej dla klientów z całej Polski. Kurier odbiera urządzenie bezpłatnie, a przesyłki objęte są ubezpieczeniem.

  Czy naprawy sprzętu Apple są objęte gwarancją?

  Tak. Długość okresu gwarancji uzależniona jest od typu naprawy. Maksymalnie jest to okres 12 miesięcy.

  Co to jest naprawa wysyłkowa?

  W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

  Czy do wysyłanego urządzenia dołączyć akcesoria?

  Jeśli nie ma podejrzenia awarii akcesoriów, nie ma potrzeby umieszczania ich w przesyłce.

  Jak zapłacę na wykonaną naprawę?

  Płatności za naprawę oraz wysyłkę zwrotną można dokonać przy odbiorze paczki od kuriera. Przygotuj gotówkę, ponieważ nie każdy kurier wyposażony jest w terminal kart płatniczych. Możesz również zgłosić chęć zrealizowania płatności poprzez przedpłatę na konto. Poinformuj o tym podczas składania zamówienia. 

  Jaka firma transportuje paczki?

  Korzystamy z usług kurierów DHL. Na specjalne życzenie możemy też zamówić kuriera DPD.

  Call Now Button