Hubska

  Sprawdź kiedy pracujemy

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 19:15
  sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)

  Poznaj zespół z Hubskiej!

  Wojtas

  Michał zwany Wojtasem to wielki fan Formuły 1 i nasz najszybszy technik! To dzięki niemu większość napraw jest realizowana u nas od ręki! Wymienia Baterie oraz ekrany z prędkością pit stopu Red Bull Racing! Systemu iOS używa od lat, dzięki czemu jest w stanie pomóc naszym klientom z każdym problemem!

  Hubska

  Alek

  System macOS nie ma przed nim żadnych tajemnic! Poradzi sobie z każdą usterką systemową; od przeniesienia danych na nowe urządzenie do przeprogramowania układów na płycie głównej! Sprawnie operuje lutownicą, dzięki czemu zalane komputery magicznie ożywają na jego biurku! Fan muzyki elektronicznej i długich górskich wycieczek!

  Alek

  Piotr

  Nasz człowiek od niemożliwego. Bezbłędnie klasyfikuje usterki iPhone, szybciej niż szpital pacjentów na SOR. Dokonuje wszelkich napraw na waszych telefonach a ponadto cechuje go profesjonalne podejście do klienta i miła aparycja.
  Piotr jak twierdzi „rzucił to wszystko i przyjechał do Wrocławia”, a musimy tu dodać ze pochodzi z Bieszczad. Po godzinach spełnia się w roli kierowcy ciężarówki w pewnej popularnej grze komputerowej.

  Hubska

  Sebastian

  Seba to specjalista od napraw MacBook. Plotki mówią, że w szafie skrywa ortalionowy dres na specjalne okazje. Z pewnych informacji możemy zdradzić, że Sebastian studiuje na Politechnice Wrocławskiej, a poznać go można po zawieszonym na szyi aparacie fotograficznym.

  Hubska

  Andrzej

  Specjalista od szybkich napraw iPhone oraz obsługi klienta! Dzięki niemu wszystkie naprawy w naszym punkcie zostają przeprowadzane według wyśrubowanych standardów. Oprócz sprzętu Apple pasjonuje się dietetyką i kulturystyką.

  Andrzej z AppleFix

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Poznaj nas osobiście i dołącz do grona Klientów!

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Naprawa
  Call Now Button