Serwis Apple Wrocław Hubska.

  Serwis Apple Hubska

  Sprawdź kiedy pracujemy

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 19:15
  sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)

  Poznaj zespół z Hubskiej!

  Wojtas

  Michał zwany Wojtasem to wielki fan Formuły 1 i nasz najszybszy technik! To dzięki niemu większość napraw jest realizowana u nas od ręki! Wymienia Baterie oraz ekrany z prędkością pit stopu Red Bull Racing! Systemu iOS używa od lat, dzięki czemu jest w stanie pomóc naszym klientom z każdym problemem!

  Serwis Apple Hubska

  Alek

  Alek

  System macOS nie ma przed nim żadnych tajemnic! Poradzi sobie z każdą usterką systemową; od przeniesienia danych na nowe urządzenie do przeprogramowania układów na płycie głównej! Sprawnie operuje lutownicą, dzięki czemu zalane komputery magicznie ożywają na jego biurku! Fan muzyki elektronicznej i długich górskich wycieczek!

  Piotr

  Nasz człowiek od niemożliwego. Bezbłędnie klasyfikuje usterki iPhone, szybciej niż szpital pacjentów na SOR. Dokonuje wszelkich napraw na waszych telefonach a ponadto cechuje go profesjonalne podejście do klienta i miła aparycja.
  Piotr jak twierdzi „rzucił to wszystko i przyjechał do Wrocławia”, a musimy tu dodać ze pochodzi z Bieszczad. Po godzinach spełnia się w roli kierowcy ciężarówki w pewnej popularnej grze komputerowej.

  Serwis Apple Hubska

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Serwis Apple Wrocław tuż przy rynku!

  Dzielnica Wrocław – Południe to tętniąca życiem okolica, w której nie brakuje zieleni. Jeśli poszukujesz serwisu Apple Wrocław w pobliżu najważniejszych miejsc, to doskonale wiemy, do którego punktu napraw Cię skierować.

  Naprawa Apple Wrocław spod znaku Applefix to obecnie aż cztery przemyślanie rozmieszczone lokalizacje, w których możesz skorzystać z potrzebnych Ci usług. Nie musisz wędrować z jednego końca miasta na drugi, by otrzymać niezbędną profesjonalną pomoc. Na nasz drugi punkt wybraliśmy lokal przy ulicy Hubskiej 82. Nietuzinkowa rozrywka oraz możliwość załatwiania prozaicznych codziennych spraw są zaledwie o rzut beretem od serwisu. Punkt ten jest także rewelacyjnie skomunikowany z pozostałymi częściami miasta.

  Serwis Apple Wrocław – co znajdę po drodze i jak do Was trafić?

  Dojazd jest przyjemny i bezproblemowy dla zmotoryzowanych, dla których oferujemy dogodny parking, a także dla osób korzystających na co dzień z komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek jest dosłownie na przeciwko naszego punktu! Dotrzeć do nas możesz tramwajem lub autobusem.

  W dobrą pogodę polecamy nawet wędrówkę na piechotę. Monotonię bloków minionej epoki przełamuje widok wyjątkowych kamienic, które często wyrastały jeszcze w początkach dziewiętnastego stulecia. Pobliski Park Andersa z kolei pozwoli złapać spokojny oddech wśród zieleni. A jeśli poszukujesz wrażeń? W takim razie Aquapark będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

  Ale po co o tym mówimy? Czy nie miało chodzić o serwis Apple Wrocław?

  Ależ jak najbardziej!

  Jak długo może potrwać naprawa Apple Wrocław?

  Do życia podchodzimy praktycznie i rzecz wygląda następująco: zakładając, że Twojego urządzenia Apple nie spotkał totalny kataklizm, którego skutki trzeba byłoby bardzo długo i żmudnie usuwać, to z pewnością możesz liczyć na bardzo szybką naprawę sprzętu. Z doświadczenia serwisowego możemy Ci zdradzić, że zdecydowana większość uszkodzonych iPhone’ów, iPadów czy MacBooków to kwestia maksymalnie kilkugodzinnej naprawy. Często zdarza się, że proces trwa jeszcze krócej.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wysupłać odrobinę czasu nawet w wolny dzień. Zachęcamy więc, by możliwie najowocniej wykorzystać oczekiwanie na powrót urządzenia z naprawy. W przypadku tak ogromnego miasta, jak Wrocław, naprawa Apple oparta na osobistej wizycie w salonie sama z siebie potrafi być czaso- i energochłonnym przedsięwzięciem. Opracowaliśmy taki model działania w punkcie przy Hubskiej, aby maksymalnie ułatwić proces.

  Korzystając z formularza na stronie AppleFix możesz wygodnie umówić wizytę wybranego dnia i o określonej porze, by nie czekać w kolejce na przyjęcie zamówienia. W międzyczasie możesz zjeść coś na mieście, odprężyć się lub zwyczajnie zrobić niezbędne zakupy. W okolicy znajdują się liczne restauracje, Browar Mieszczański, supermarkety, a także galeria handlowa Wroclavia.

  Serwis iPhone Wrocław – z jakich usług mogę skorzystać?

  Przejdźmy jednak do meritum. Stworzony przez nas serwis Apple Wrocław Hubska to miejsce, w którym fachowcy z pasją troskliwie i skutecznie zajmą się Twoim sprzętem. Działająca w tym punkcie naprawa Apple Wrocław obejmuje takie kategorie urządzeń, jak iPhone, MacBook, iPad, iMac oraz AppleWatch wszystkich generacji.

  Domeną tej lokalizacji jest jednak ekspresowa naprawa iPhone, która w standardowych przypadkach trwa zaledwie około 90 minut. W tym zakresie wykonujemy takie profesjonalne usługi, jak:

  Zajmujemy się także realizacją bardziej wymagających zleceń, których czas realizacji trwa dłużej, z uwagi na złożoność procesu i konieczność przeprowadzenia zaawansowanej diagnostyki przed naprawą właściwą. Taka naprawa iPhone Wrocław to chociażby wszelkie naprawy w obrębie płyty głównej (np. serwis basebandu),  naprawa iPhone po zalaniu, serwis zabezpieczeń biometrycznych.

  Tym wyjątkom należy poświęcić więcej uwagi nie tylko ze względów diagnostycznych. Każdy z nich jest przez serwisantów oceniany indywidualnie, byśmy mogli miarodajnie ocenić szanse powodzenia naprawy. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji ustalenia przekazujemy Tobie. To Ty decydujesz o dalszym przebiegu serwisu. Decyzję podejmujesz na podstawie klarownego przekazu i realnej oceny sytuacji. Nie wydajesz pieniędzy w ciemno.

  Dlaczego warto zdecydować się na profesjonalną diagnostykę?

  Z kontynuacji usługi możesz zrezygnować, jeśli uznasz, że szanse powodzenia są zbyt niskie bądź gdy po ostatecznej wycenie naprawa iPhone Wrocław wyda Ci się za droga do rozsądnego ratowania urządzenia. Decyzja o wysłaniu iPhone’a „na emeryturę” zawsze jest ostateczna, dlatego też zalecamy sprawdzenie jego stanu przed zakupem w jego miejsce nowego sprzętu. Uratować można większość z pozoru beznadziejnych przypadków i dać im jeszcze długi czas doskonałej pracy! Nie wierzysz? Odwiedź nas przy Hubskiej i sam zapytaj naszych wprawionych w boju techników o najciekawsze historie.

  Serwis iPhone Wrocław realizowany przez AppleFix zawsze jest objęty gwarancją – pół roku dla napraw standardowych i do 4 miesięcy dla nietypowych usług, wymagających pracy na najbardziej wrażliwych podzespołach. Nie porzucaj swojego iPhone’a. W to miejsce najpierw postaw serwis iPhone Wrocław u chłopaków z Hubskiej.

  Na rozstanie zawsze będzie czas, prawda?

  Najczęściej zadawane pytania!

  Poszukujesz odpowiedzi… tutaj z pewnością ją znajdziesz.

  Poznaj naszą osobiście i dołącz do grona Klientów!

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button