Hubska.

Punkt przy ulicy Hubskiej 82 to nasz drugi salon! Przygotowany od podstaw pod szybkie naprawy sprzętu Apple. Lokalizacja blisko centrum miasta oraz wygodny parking dla klientów czynią z niego idealne miejsce do realizacji popularnych usterek iPhone, iPad oraz Mac.

Każdy z pracujących tutaj techników zna sprzęt Apple od podszewki, bardzo często pomagamy naszym klientom już podczas samego przyjęcia! Szkolimy, doradzamy, naprawiamy, a po wszystkim oferujemy szeroki wybór oryginalnych akcesoriów Apple oraz innych wiodących marek!

Wpadnij do nas i przekonaj się jak sprawnie działamy!

Serwis Apple Hubska

Sprawdź kiedy pracujemy

GODZINY
pn. – pt.: 10:00 – 19:15
sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)

Poznaj zespół z Hubskiej!

Wojtas

Michał zwany Wojtasem to wielki fan Formuły 1 i nasz najszybszy technik! To dzięki niemu większość napraw jest realizowana u nas od ręki! Wymienia Baterie oraz ekrany z prędkością pit stopu Red Bull Racing! Systemu iOS używa od lat, dzięki czemu jest w stanie pomóc naszym klientom z każdym problemem!

Serwis Apple Hubska

Alek

Alek

System macOS nie ma przed nim żadnych tajemnic! Poradzi sobie z każdą usterką systemową; od przeniesienia danych na nowe urządzenie do przeprogramowania układów na płycie głównej! Sprawnie operuje lutownicą, dzięki czemu zalane komputery magicznie ożywają na jego biurku! Fan muzyki elektronicznej i długich górskich wycieczek!

Piotr

Nasz człowiek od niemożliwego. Bezbłędnie klasyfikuje usterki iPhone, szybciej niż szpital pacjentów na SOR. Dokonuje wszelkich napraw na waszych telefonach a ponadto cechuje go profesjonalne podejście do klienta i miła aparycja.
Piotr jak twierdzi „rzucił to wszystko i przyjechał do Wrocławia”, a musimy tu dodać ze pochodzi z Bieszczad. Po godzinach spełnia się w roli kierowcy ciężarówki w pewnej popularnej grze komputerowej.

Serwis Apple Hubska

Zaufaj profesjonalistom!

Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

ZAANGAŻOWANIE

Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

PEŁNA DIAGNOZA

Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

PEŁNE WSPARCIE

W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

Najczęściej zadawane pytania!

Poszukujesz odpowiedzi… tutaj z pewnością ją znajdziesz.

Poznaj naszą osobiście i dołącz do grona Klientów!

DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Call Now Button