Brak sieci iPhone

Brak sieci iPhone

Masz problem z brakiem sieci w swoim iPhonie?Zajmiemy się Twoim smartfonem w sposób profesjonalny i sprawimy, że sieć znowu będzie dostępna!  Naprawę uszkodzonego modułu baseband w Serwis iPhone wykonujemy od ręki! 

Wymiana Ekranu iPhone

W trakcie wymiana ekranu iPhone korzystamy z oryginalnych wyświetlaczy Retina! Każda wymiana wyświetlacza iPhone objęta jest 6 miesięczną gwarancję! Naprawę uszkodzonego wyświetlacza wykonujemy od ręki...

Wymiana wyświetlacza iPhone

Ile Kosztuje naprawa modułu baseband w iPhonie?

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Zajmiemy się brakiem sieci w iPhonie!

Bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszym sprzętem do naprawy modułu baseband. Mamy również dostawców oferujących najwyższej jakości części zamienne. Dzięki temu na każdą naprawę modułu baseband iPhone'a oferujemy 6 miesięczną gwarancję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Niemożliwe... poznaj nasze sekrety:

Ile kosztuje naprawa zbita Szybka iPhone
Brak sieci w iPhonie - co to oznacza?

Zmagasz się z ciągłym wyświetlaniem komunikatu o braku sieci w swoim iPhonie? To sygnał, że mogło dojść do uszkodzenia układu, który odpowiada m.in za wykonywanie połączeń telefonicznych. 

Moduł baseband w momencie usterki, oprócz braku sieci ma kłopot z pokazaniem numeru IMEI urządzenia. Można to łatwo sprawdzić w menu połączeń telefonicznych,  wprowadzając na klawiaturze numerycznej kombinację klawiszy *#06#. Jeśli urządzenie nie jest w stanie pokazać numeru identyfikacyjnego smartfona, wówczas można podejrzewać, że uszkodzeniu uległ właśnie moduł baseband. Jednak użytkownicy narzekają również na problemy z wykrywaniem karty SIM, a także kłopot z aktywacją telefonu po przywróceniu go z iTunes. 

Czym jest baseband?

Procesor baseband jest odpowiedzialny za kontrolowanie różnych częstotliwości, które pozwalają na komunikację z siecią komórkową. Tym samym użytkownik może korzystać z sieci 2G, 3G, 4G lub LTE. Każdy procesor pasma podstawowego jest zaprogramowany z jednym unikalnym numerem IMEI. Bez tego satelity, bądź nadajniki telekomunikacyjne nie będą w stanie pracować na żadnej częstotliwości. Do każdej płyty głównej jest przypisany jeden procesor pasma podstawowego, a co za tym idzie może on mieć jeden numer IMEI. 

Wyjątkiem są tutaj iPhone’y XS lub nowsze, które mogą mieć dwa numery IMEI. Dzieje się tak ze względu na obsługę dwóch kart SIM. Warto wspomnieć, że numery wciąż są kontrolowane przez jeden numer IMEI. 

 

W jakich iPhone’ach może pojawić się problem z brakiem sieci?

Problem z modułem baseband jest spotykany w nowszych iPhone’ach. Zwykle na tego typu kłopoty skarżą się posiadacze następujących modeli:

  • iPhone 6
  • iPhone 6 Plus
  • iPhone 6S
  • iPhone 6S Plus
  • iPhone 7
  • iPhone 7 Plus
  • iPhone X

Aktualizacja systemu - czy może być powodem braku sieci w iPhonie?

Uszkodzony układ baseband czasami nie daje jednoznacznych objawów, dlatego użytkownik jest przekonany, że jego iPhone działa tak jak należy. Problemy zaczynają się dopiero po aktualizacji oprogramowania. W momencie zapisu nowej wersji systemu pojawia się kłopot z komunikacją i telefon ulega uszkodzeniu. 

Co może być powodem braku sieci w iPhonie?

Komunikat o braku sieci w iPhonie nie musi od razu oznaczać, że telefon uległ uszkodzeniu. Bardzo często wina leży po stronie operatora, ponieważ nadajnik sieci GSM może znajdować się daleko od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. Może to być również spowodowane problemami technicznymi u operatora. W pierwszej kolejności warto uruchomić telefon ponownie. Jeżeli zauważysz, że zasięgu nadal nie ma, wówczas może okazać się, że uszkodzeniu uległ moduł baseband. 

Jak wygląda naprawa iPhone’a, który ma problem z brakiem sieci?

Układ baseband odpowiedzialny za komunikacje radiową musi zostać wymieniony na zupełnie nowy. Ten element jest wlutowany w płytę główną, dlatego doświadczenie i niezwykła precyzja serwisanta mają ogromne znaczenie! Nie warto oddawać urządzenia w ręce przypadkowego serwisu. Układem baseband musi zająć się profesjonalista! 

Ile trwa naprawa układu baseband w iPhonie?

W pierwszej kolejności wykonujemy testy diagnostyczne, aby potwierdzić usterkę. Następnie skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci szczegółową wycenę. Naprawa modułu baseband w iPhonie nie powinna zająć więcej niż kilka dni. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej dostarczyć do Ciebie naprawione urządzenie! 

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

[wprevpro_usetemplate tid="2"]
Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link