Serwis iPhone Wrocław Jedności.

  Serwis iPhone Legnicka

  Sprawdź kiedy pracujemy

  KONTAKT
  889 820 885

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 18:00
  sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury*)

  * Przed wizytą w sobotę upewnij się czy będziemy pełnić dyżur w weekend.

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Serwis iPhone na Wrocławskim Ołbinie! 

  Serwis iPhone Wrocław przy ul. Jedności Narodowej 174 to czwarty punkt skierowany do mieszkańców północnej strony Wrocławia.

  Znajdujemy się w przedwojennej kamienicy po renowacji. Nasz serwis iPhone Wrocław łatwo rozpoznasz po granatowym kasetonie z logo AppleFix. Dojedziesz do nas bez problemu ponieważ obok naszego serwisu znajduje się przystanek tramwajowy– Daszyńskiego. Dla zmotoryzowanych klientów mamy darmowy parking. W okolicy naszego Wrocławskiego serwisu iPhone znajdują się sklepy spożywcze, drogerie, restauracje oraz dyskonty. Oczekując na naprawiony sprzęt możesz pospacerować po malowniczych wyspach, które znajdują się niedaleko naszego serwisu iPhone Wrocław.   

  Przyjazna atmosfera i wyjątkowe wnętrze serwis iPhone Wrocław…

  Wnętrze naszego Wrocławskiego serwisu Apple zdobi nowoczesne, neonowe logo. Odwiedzając nas możesz odpocząć na wygodnych fotelach i napić się wody. Mamy również specjalną miseczkę dla spragnionych czworonogów oraz smaczki– nasz serwis iphone Wrocław jest przyjazny zwierzętom!

  Na ścianach wiszą pięknie wyeksponowane na mchu markowe akcesoria. Znajdziesz u nas m.in silikonowe etui, etui marki SPIGEN, folię na zegarki Apple Watch, oryginalne akcesoria ładujące oraz szkła hartowane marki JC Pal. Zza lady przywita Cię uśmiechnięty pracownik gotów odpowiedzieć na każde pytanie. Bardzo liczymy się z naszymi klientami, dlatego atmosfera w naszym serwisie iPhone jest bardzo przyjazna i sprzyjająca rozwiązywaniu wszelkich problemów. 

  Najlepsi specjaliści od naprawy iPhone we Wrocławiu w jednym miejscu! 

  W AppleFix zatrudniamy świetnych fachowców i wciąż inwestujemy w ich rozwój. Praca z najnowocześniejszymi technologiami pozwala na szybkie rozwiązywanie problemów. Nasz serwis iPhone Wrocław pomoże ci nie tylko z szybkimi naprawami takimi jak wymiana wyświetlacza lub wymiana baterii iPhone. Specjalizujemy się nawet w najcięższych naprawach płytowych, nie straszny nam zalany iPhone lub uszkodzona płyta główna w MacBooku. Eksperci z serwis iPhone Wrocław są w stanie przywrócić do życia sprzęt, któremu autoryzacja nie dawała żadnych szans.

  Jako jedni z najlepszych w Polsce często pomagamy innym serwisom w tych najtrudniejszych naprawach. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usługi. Przez ponad 10 lat istnienia na rynku zgromadziliśmy sieć najlepszych europejskich dostawców oryginalnych części. Korzystając z naszych usług masz pewność najlepszej jakości oryginalnych części ze sprawdzonego źródła. 

  Naprawa Apple z największą ilością poleceń we Wrocławiu… i nie tylko 

  Ze względu na duże zainteresowanie od kilku lat w naszym serwisie istnieje możliwość wysyłki sprzętu. Dzięki temu obsługujemy zarówno klientów z Wrocławia i z całej Polski, nierzadko zdarzają nam się klienci z zagranicy. Dlatego jesteśmy jednym z najczęściej polecanych serwisów Apple nie tylko we Wrocławiu ale również w całej Polsce.

  Naprawa wysyłkowa jest w pełni dopasowana do potrzeb naszych zabieganych klientów. Wybór kuriera DHL pozwala na dopasowanie dogodnego terminu oraz godziny odbioru paczki. Wybór inPost to dopasowanie do siebie najwygodniejszego paczkomatu i łatwa wysyłka za pomocą aplikacji lub dostępnego na miejscu systemu. 

  Szybka naprawa iPhone Wrocław? Tylko w AppleFix!

  Nasz serwis Apple Wrocław słynie z szybkości, spora część napraw jest gotowa już w przeciągu godziny. Zastanawiasz się jak to możliwe? Wciąż inwestujemy w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz najlepszej jakości narzędzia.

  Nasi technicy to naprawdę dobrze wprawieni specjaliści. Zbite szybki iPhone, czyszczenie MacBook’a a nawet wymiana matrycy iMac to dla nas żaden problem. Naprawa iPhone we Wrocławiu, MacBook, Mac, iMac, Apple Watch, iPad a nawet iPod w AppleFix. Gwarantujemy szybką usługę, przyjazną atmosferę i korzystne ceny. 

  Najdłuższa gwarancja na naprawę iPhone Wrocław? 

  W AppleFix najkrótsza gwarancja wynosi 4 miesięce a najdłuższa aż rok! Wszystkie wykonywane przez nasz serwis iPhone Wrocław naprawy są objęte gwarancją. W zależności od usługi gwarancja może wynosić 4 miesiące, 6 miesięcy lub nawet rok. To znacznie więcej niż w autoryzowanym serwisie Apple.

  Po naprawie otrzymasz od nas dokument uprawniający do gwarancji a wewnątrz telefonu zamieszczamy własne plomby. Tak długi okres gwarancyjny jest ukłonem w stronę klientów naszego Wrocławskiego serwisu Apple. Liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie każdej odwiedzającej nas osoby. 

  Łatwy kontakt z serwisem tylko w AppleFix!

  Jako prokliencki serwis iPhone Wrocław dopasowujemy się do oczekiwań naszych klientów. Dlatego możesz do nas zadzwonić, napisać SMS-a, maila lub skontaktować się z nami z pomocą live chat, messengera oraz instagrama.

  Bez względu na ilość pytań, czy wątpliwości w AppleFix zawsze znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Rozwiązywanie problemów to nasza specjalność, dlatego śmiało możesz nam powierzyć swój ulubiony sprzęt. Naprawa Apple to nasza specjalność, Twoje urządzenie trafi w najlepsze ręce! 

  Najczęściej zadawane pytania!

  Poszukujesz odpowiedzi… tutaj z pewnością ją znajdziesz.

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button