Serwis iPhone Wrocław Jedności.

  Serwis Apple przy ul. Jedności Narodowej 174 to nasz czwarty salon! Przygotowany od podstaw pod szybkie naprawy sprzętu Apple. Dla mieszkańców Nadodrza to idealne miejsce do realizacji popularnych usterek iPhone, iPad oraz Mac.

  Serwis iPhone Legnicka

  Sprawdź kiedy pracujemy

  KONTAKT
  889 820 885

  GODZINY
  pn. – pt.: 10:00 – 18:00
  sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury*)

  * Przed wizytą w sobotę upewnij się czy będziemy pełnić dyżur w weekend.

  Zaufaj profesjonalistom!

  Naprawimy wszystkie sprzęty Apple. Stosujemy wyłącznie części najwyższej jakości. Dzięki temu na wszystkie naprawy udzielamy wielomiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się w szybkich naprawach iPhone, standardowych naprawach płyt głównych, naprawach systemowych macOS oraz modernizacja Mac’a.

  ZAANGAŻOWANIE

  Precyzja oraz dbałością o najdrobniejsze detale wyznaczają charakter realizowanych napraw MacBooka. Nasi technicy do każdej MacBooka podchodzą jak do własnego komputera Apple.

  PEŁNA DIAGNOZA

  Nasze naprawy trwają maksymalnie kilka dni! W tym czasie przeprowadzamy kompletną diagnozę. Dopiero po jej zakończeniu prosimy o akceptacji kosztów i naprawiamy Maka.

  PEŁNE WSPARCIE

  W Serwis MacBook jesteśmy świadomi swoje wiedzy oraz umiejętności. Jako nieliczni udzielamy 6 miesięczną gwarancję na naprawy MacBooka! Po zakończeniu naprawy Apple oferujemy wsparcie merytoryczne.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

  Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest dla Ciebie MacBook. W trakcie naprawy możemy przenieść Twoje dane z naprawianego MacBooka na specjalnie przygotowany dysk zastępczy.

  Najczęściej zadawane pytania!

  Poszukujesz odpowiedzi… tutaj z pewnością ją znajdziesz.

  DARMOWY KURIER 

  Naprawa bez
  wychodzenia z domu.

  Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Call Now Button