Cennik Naprawa Apple.

Masz problem ze sprzętem Apple? Zapoznaj się cennikiem napraw. Nie jesteś pewien rodzaju usterki? Bez obaw po zakończeniu diagnostyki w serwisie potwierdzimy ostateczny koszt naprawy. Cennik nie zawiera wszystkich usterek warto wiedzieć, że możesz:

  Wykonać diagnostykę na miejscu.
  Skorzystać z diagnozy w ramach naprawy wysyłkowej.
✓  Wypełnić formularza indywidualnej wyceny.

Cennik Naprawa Apple

Ile Kosztuje Naprawa Apple?

Wybierz urządzenie, dokładny model oraz rodzaj usterki. My zajmiemy się resztą…

Nie znalazłeś swojego urządzenia lub konkretnej usterki: skorzystaj z formularza wyceny 

Formularz wyceny naprawy Apple.

Błyskawiczna wycena. Podejmij właściwą decyzję.

Serwis iPhone

Aż 20 modeli iPhone naprawiamy od ręki. Cennik obejmuje wszystkie wciąż używane urządzenia – od iPhone 5s do iPhone 11 Pro Max oraz iPhone SE 2020.

Jeśli nie widzisz na liście swojego iPhone lub jego usterki – skontaktuj się z nami. Wspólnie rozwiążemy ten problem.

Naprawa iPhone realizowana przez nasz serwis daje Ci najdłuższą gwarancję oraz oryginalne i bezpieczne części. Na każdą z naszych usług została przygotowana atrakcyjna cena.

Najczęściej naprawiane modele

Często trafiają do nas konkretne modele, w których naprawiamy powszechne usterki. W kategorii wstawiania nowych baterii przodują iPhone X, iPhone XS, iPhone 11 Pro, iPhone XR oraz iPhone 11 Pro Max.

iPhone starszych generacji z kolei przeważnie wymagają nie tylko wymiany baterii w iPhone, ale też wymiany szybki iPhone na nową. Są to zazwyczaj modele iPhone 7, iPhone 6 plus i iPhone 7 Plus.

Wymiana baterii

Wymiana baterii iPhone – do wszystkich modeli stosujemy tylko oryginalne części, które gwarantują jakość, bezpieczeństwo i możliwość oceny rzeczywistych parametrów akumulatora.

Wymiana pozwala otrzymać sprzęt, który działa jak nowy. Nieważne czy masz iPhone 6s plus, iPhone 6, iPhone 8, czy iPhone XS Max. Nowa bateria to gwarancja wydajnego urządzenia.

Wymiana ekranu

Wymiana wyświetlacza, szybki iPhone lub pękniętego korpusu – wykorzystujemy profesjonalne narzędzia i najwyższej klasy komponenty. Wymieniając ekran u nas otrzymujesz perfekcyjnie zachowane odwzorowanie obrazu i sześciomiesięczną gwarancję.

Naprawa Face ID lub Touch ID

W telefonach od iPhone 5s do iPhone 8 Plus oraz iPhone SE 2016 i SE 2020 rozwiązujemy problemy związane z działaniem Touch ID. W smartfonach Apple dalszych generacji naprawiamy usterki Face ID.

Serwisowanie iPhone po zalaniu

Naprawa iPhone po zalaniu – poprzedzona jest bezpłatną diagnozą stanu urządzenia oraz zaakceptowaniem kosztów przez klienta. Nie ponosisz więc żadnego finansowego ryzyka.

Inne usługi napraw iPhone

Nasz serwis Apple podejmuje się napraw i wymian podzespołów takich, jak gniazda ładowania, układy ładowania, głośniki, mikrofony oraz aparaty. Rozwiążemy dla Ciebie problemy wynikające z nieprawidłowej pracy oprogramowania.

Jaka jest cena za serwis iPhone?

Aby poznać cenę przeprowadzenia naprawy swojego modelu, sprawdź nasz cennik napraw iPhone. Nie wahaj się porównać go z ofertą konkurencji. Jesteśmy przekonani, że i tak wrócisz do nas.

Serwis iPad

Jak zamówić naprawę iPad?

W serwisie wykonujemy naprawy wszystkich urządzeń z segmentu iPad. Nasz rozbudowany cennik napraw iPad obejmuje wszystkie serie urządzeń – a więc iPad, iPad Mini, iPad Air oraz iPad Pro.

Możesz tam znaleźć informacje na temat wykonywanych usług, ich charakteru oraz kosztu każdego z wariantów.

Szybki i bezproblemowy kontakt przez czat lub telefon pozwoli Ci szybko uzyskać informacje niezbędne do zamówienia serwisu.

Jakie naprawy iPad realizujemy?

Naprawa iPad także odbywa się przy zastosowaniu dedykowanego sprzętu i oryginalnych części, a cena usługi w dalszym ciągu pozostaje bardzo atrakcyjna.

Wymienimy dla Ciebie uszkodzone elementu korpusu (tylna obudowa, szyba bądź ekran). Pomożemy, jeśli Twój iPad nie ładuje się lub nadszedł czas wymiany baterii.

Oddając iPada lub jego wersję Mini lub Pro do naszego serwisu nie musisz martwić o znajdujące się na nim pliki. Nie ingerujemy w pamięć wewnętrzną naprawianych urządzeń.

Naprawa MacBook

Podejmiemy się naprawy każdego modelu MacBook, MacBook Air i MacBook Pro.

Nie widzisz swojego Maca na stronie serwisu? Zamów darmową diagnozę i wycenę wymiany lub naprawy. Wykorzystaj do tego celu specjalny formularz.

Możesz sprawdzić cennik napraw laptopów Apple, by poznać orientacyjny koszt usługi.

Naprawa po zalaniu

Naszą specjalnością jest naprawa po zalaniu. Często jesteśmy w stanie przywrócić do sprawności komputer, który inny serwis Apple uznał za niezdatny do użytkowania.

Naprawa płyty głównej

Nawet uszkodzona płyta główna nie musi oznaczać smutnego finału Twojego laptopa. Dla  nas wymiana  na nowy model to ostateczność, a nie jedyna słuszna droga naprawy. Decydując się na tę opcję możesz spróbować obniżyć koszt niezbędnej usługi.

Bezpieczeństwo plików

Naprawa u nas to gwarancja, że zachowasz swoje bezcenne pliki. Dla nas jakość to też Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Jako jedni z nielicznych doskonale rozumiemy, że zepsute urządzenie często uniemożliwia zgranie plików przed oddaniem urządzenia do naprawy.

Nie będziemy ingerować w Twoje pliki ani usuwać żadnych danych. Jeśli zechcesz, możemy za to je wyeksportować lub przenieść na dysk zewnętrzny

Każdego dnia i poprzez każdą usługę udowadniamy, że naprawa laptopów Apple może być opłacalna. Spójrz na nasz cennik napraw MacBook i przekonaj się sam.

Części używane do naprawy

Każda wymiana odbywa się z zastosowaniem specjalnie przeznaczonych do niej narzędzi oraz oryginalnych części. Dopuszczamy możliwość zastosowania podzespołów o zgodności popartej certyfikatem. Nawet certyfikowanego zamiennika nie wstawiamy bez Twojej zgody – to Ty wybierasz wariant naprawy.

Wymiana na pozornie tańsze podzespoły może spowodować uszkodzenia i doprowadzić do konieczności zrealizowania znacznie droższej naprawy.

Stawiamy pod tym względem jasne warunki, które wynagradza długoterminowa gwarancja.

Wysyłkowa naprawa Apple

Zależy Ci na szybkiej, wygodnej i profesjonalnej naprawie dowolnego produktu Apple oraz sensownej gwarancji na zrealizowane usługi? W takim razie kontakt z naszym serwisem wysyłkowym to najlepszy wybór.

Zamawiasz serwis na stronie, a my wysyłamy do Ciebie darmowego kuriera. Nie płacisz też za diagnozę, a pracę nad urządzeniem rozpoczniemy dopiero wtedy, gdy zgodzisz się na proponowany termin oraz koszty.

Częste pytania dotyczące naprawy Apple

Masz pytanie dotyczące procesu naprawy? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

Kiedy otrzymam wycenę na wysłany formularz?

Odpisujemy na wszystkie wiadomości. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie od razu odpowiedzieć na każdego maila. W niektórych przypadkach konieczna jest weryfikacja cen i dostępności u naszych zagranicznych dostawców.

W  skrajnych wypadkach maksymalny czas odpowiedzi wynosi do 5 dni roboczych. Jeżeli po tym okresie nie otrzymasz odpowiedzi to najprawdopodniej wiadomość trafiła do SPAM. W tej sytuacji koniecznie ponów zapytanie.

Pamiętaj, że wyceny na podstawie formularza mają orientacyjny charakter. W przypadku skomplikowanych usterek nie ma możliwości wyceny bez diagnostyki w serwisie.

Jak przygotować urządzenie do wysyłki?

Podczas transportu sprzęt powinien być wyłączony. Najlepszą ochronę podczas transportu zapewni fabryczne opakowanie oraz miękkie wypełnienie (np. folia bąbelkową). Nie są również wymagane akcesoria i dokumenty. Najlepiej wyjąć wszystkie dodatkowe rzeczy z pudełka. Tak zabezpieczoną przesyłkę można przekazać kurierów.

Zachęcam do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym naprawy wysyłkowej: https://applefix.pl/jak-dzialamy/#FAQ

Czy otrzymam rabat na kilka napraw?

W przypadku realizacji kilku napraw dla jednego urządzenia możesz otrzymać rabat na najtańszą naprawę. Wysokość rabatu jest uzależniona od  liczby i zakresu usterek. Nie we wszystkich naprawach przewidujemy rabaty, stąd konieczna jest weryfikacja możliwości jego uzyskania.

Czy wysyłka kurierem jest darmowa?

Kurier odbierający przesyłkę od Klienta jest bezpłatny. Kurier dostarczający przesyłkę do Klienta jest płatny. Do każdej wartości naprawy doliczany jest koszt kuriera zwrotnego w wysokości  20,00 zł. Wyjątek stanowi sytuacja kiedy Klient wysłał urządzenie we własnym zakresie. W tej sytuacji koszt kuriera zwrotnego ponosi AppleFix.pl

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Tworzymy najczęściej polecany Serwis MacBook.
Mamy ponad 650 recenzji na  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Sprawdź co o nas piszą!

Masz inne pytanie dotyczące naprawy Apple?

Uzyskaj błyskawiczną odpowiedź, dzięki rozmowie z naszym specjalistą.

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Call Now Button