fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana aparatu iPhone

Najczęstszą przyczyną gdy w iPhone nie działa aparat jest uszkodzenie mechaniczne. Każdego dnia aparat w iPhone nie tylko wykonuje dziesiątki zdjęć, ale również poddany jest wielu wstrząsom. W Serwis iPhone wymianę aparatu iPhone realizujemy od ręki. Każda wymiana aparatu objęta jest 6 miesięczną gwarancją!

iPhone nie działa aparat

Najczęstszą przyczyną gdy w iPhone nie działa aparat jest uszkodzenie mechaniczne. Każdego dnia aparat w iPhone nie tylko wykonuje dziesiątki zdjęć, ale również poddany jest wielu wstrząsom. W Serwis iPhone problemy z aparatem iPhone rozwiązujemy od ręki... Każda wymiana aparatu objęta jest 6 miesięczną gwarancją!

iPhone nie działa aparat

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

wymiana aparatu iPhone iSight pogwarancyjny serwis Apple Wrocław AppleFix

Wymiana aparatu iPhone lepiej niż myślisz …

Aparat to jeden z najistotniejszych elementów w iPhone. Każdego dnia wykonuje dziesiątki zdjęć. Ważne jest, żeby aby kamera była w pełni sprawna. Problem z aparatem dotyczy najczęściej starszych generacji iPhone.

Sprawdź najpopularniejsze objawy uszkodzenia kamerki w iPhone.

Aparat to jeden z najistotniejszych punktów iPhone’a. Każdego dnia wykonuje się dziesiątki zdjęć, dlatego tak ważne jest, aby kamerka iSight była jak najbardziej sprawna. Problem z aparatem dotyczy najczęściej starszych generacji iPhone. Plan naprawy zależy od rodzaju usterki:

 • plamki na zdjęciach;
 • problem z ostrzeniem obrazu;
 • efekt zamglonego zdjęcia;
 • nie działa focus.

Wymiana aparatu iPhone

W celu ograniczenia kosztów w pierwszej kolejności sugerujemy czyszczenie soczewki oraz matrycy. Jeśli uszkodzeniu uległa cała kamera i nie daje ona obrazu, lub gdy na soczewce matrycy pojawiają się plamki, proponujemy wymianę modułu. Oferujemy również wymianę porysowanej lub pękniętej szybki.

Jakie są najczęstsze przyczyny usterki aparatu w iPhone?

Poznaj najczęstsze przyczyny uszkodzenia aparatu w iPhone:

 • nieszczelna obudowa, przez którą kurz i brud dostaje do środka i osiada na soczewce matrycy;
 • upadek telefonu z dużej wysokości;
 • porysowanie lub pęknięcie tylnej szybki aparatu,
 • kontakt telefonu z cieczą

wymiana aparatu iPhone iSight AppleFix serwis Apple Wrocław

Czy da się wymienić zbitą szybkę aparatu w iPhone?
Aparat jest sprawny, ale nie robi zdjęć… co robić?

W iPhone nie działa aparat pomimo wymiany na nowy?  W takiej sytuacji podejrzewamy usterkę na płycie głównej. Po zakończeniu darmowej diagnostyki informujemy o przyczynie usterki oraz kosztach naprawy. Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy...

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Szybko i fachowo wykonana naprawa.

  thumb Trela Maciej
  1/25/2016

  5 star review  Wszystko super! Szybko, sprawnie, cena ok, miły kontakt. Wymieniałam szybkę w telefonie, działa bez zarzutu.

  thumb Ella RG
  1/05/2017

  5 star review  Do serwisu oddawałem wielokrotnie telefon do naprawy szybki, czyszczenia obiektywu przedniego. Wszystkie naprawy wykonywane jeszcze tego samego dnia, co dla mnie ma kluczową wartość. Serwisowany był również Macbook Pro, a mówiąc ściślej matryca, która po paru upadkach i intensywnym eksploatowaniu kończyła swój żywot. Tutaj znów pełen profesjonalizm. Polecam

  thumb Piotr Skorupski
  8/24/2016

  5 star review  Szybko i bezproblemowo wymieniona szyba.

  thumb Mateusz Nowosiński
  7/07/2017

  5 star review  2h i zdrowy iphone gotowy do działania, polecam! Od teraz naprawy tylko tam �

  thumb Karolina Dworak
  8/12/2017

  5 star review  Bardzo polecam! Świetna obsługa klienta, ekspresowe tempo wykonania, MacBook i Iphone jak nowe...�

  thumb Tomasz Fiks
  2/24/2017

  positive review  Profesjonalne usługi i świetna obsługa Klienta - wyjście naprzeciw potrzebom Klienta i traktowanie każdego indywidualnie. Polecam!

  thumb Ania Sobczak
  8/21/2018

  5 star review  Bardzo Szybko ! Bardzo Dobrze ! Bardzo Polecam ! Profesjonalne podejście do Klienta, szybka diagnoza, informowano mnie o każdym etapie naprawy, finalnie wymieniono baterię oraz naprawiono moduł u2, a to wszystko w przeciągu paru godzin. Wsparcie oraz obsługa Klienta ze strony Panów z serwisu jest rewelacyjna! Jestem bardzo zadowolona 🙂

  thumb Beata Es
  10/26/2016

  positive review  Serdecznie polecam każdemu, nie sądziłam ze można w taki krótkim czasie dokonać diagnozy usterki i naprawić telefon, a jednak 🙂 dziękuje 😉

  thumb Jowita Burakowska
  10/11/2018
Call Now Button