fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana aparatu iPhone

Najczęstszą przyczyną gdy w iPhone nie działa aparat jest uszkodzenie mechaniczne. Każdego dnia aparat w iPhone nie tylko wykonuje dziesiątki zdjęć, ale również poddany jest wielu wstrząsom. W Serwis iPhone wymianę aparatu iPhone realizujemy od ręki. Każda wymiana aparatu objęta jest 6 miesięczną gwarancją!

iPhone nie działa aparat

Najczęstszą przyczyną gdy w iPhone nie działa aparat jest uszkodzenie mechaniczne. Każdego dnia aparat w iPhone nie tylko wykonuje dziesiątki zdjęć, ale również poddany jest wielu wstrząsom. W Serwis iPhone problemy z aparatem iPhone rozwiązujemy od ręki... Każda wymiana aparatu objęta jest 6 miesięczną gwarancją!

iPhone nie działa aparat

Masz problem z inną usterką iPhone?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

wymiana aparatu iPhone iSight pogwarancyjny serwis Apple Wrocław AppleFix

Wymiana aparatu iPhone lepiej niż myślisz …

Aparat to jeden z najistotniejszych elementów w iPhone. Każdego dnia wykonuje dziesiątki zdjęć. Ważne jest, żeby aby kamera była w pełni sprawna. Problem z aparatem dotyczy najczęściej starszych generacji iPhone.

Sprawdź najpopularniejsze objawy uszkodzenia kamerki w iPhone.

Aparat to jeden z najistotniejszych punktów iPhone’a. Każdego dnia wykonuje się dziesiątki zdjęć, dlatego tak ważne jest, aby kamerka iSight była jak najbardziej sprawna. Problem z aparatem dotyczy najczęściej starszych generacji iPhone. Plan naprawy zależy od rodzaju usterki:

 • plamki na zdjęciach;
 • problem z ostrzeniem obrazu;
 • efekt zamglonego zdjęcia;
 • nie działa focus.

Wymiana aparatu iPhone

W celu ograniczenia kosztów w pierwszej kolejności sugerujemy czyszczenie soczewki oraz matrycy. Jeśli uszkodzeniu uległa cała kamera i nie daje ona obrazu, lub gdy na soczewce matrycy pojawiają się plamki, proponujemy wymianę modułu. Oferujemy również wymianę porysowanej lub pękniętej szybki.

Jakie są najczęstsze przyczyny usterki aparatu w iPhone?

Poznaj najczęstsze przyczyny uszkodzenia aparatu w iPhone:

 • nieszczelna obudowa, przez którą kurz i brud dostaje do środka i osiada na soczewce matrycy;
 • upadek telefonu z dużej wysokości;
 • porysowanie lub pęknięcie tylnej szybki aparatu,
 • kontakt telefonu z cieczą

wymiana aparatu iPhone iSight AppleFix serwis Apple Wrocław

Czy da się wymienić zbitą szybkę aparatu w iPhone?
Aparat jest sprawny, ale nie robi zdjęć… co robić?

W iPhone nie działa aparat pomimo wymiany na nowy?  W takiej sytuacji podejrzewamy usterkę na płycie głównej. Po zakończeniu darmowej diagnostyki informujemy o przyczynie usterki oraz kosztach naprawy. Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy...

Twoi Znajomi… Nasi Klienci.

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Najlepsza obsługa, profesjonalne podejście, szybka wycena i jeszcze szybsza naprawa. Trafiła do Apple Wrocław przez przypadek - na imprezie mój iphone 5s spadł na ziemię i ekran z szybką roztrzaskał się w drobny mak, zamienił się w tak zwaną wersja spider editon. Kolega z pracy zobaczył co się stało z moim iPhonem i odrazu polecił mi serwis Applefix gdyż naprawiał tam swojego Ipada oraz MacBooka. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Dzięki

  thumb Martyna Dziegielska
  8/17/2014

  positive review  Pełen profesjonalizm!!! Od momentu wysłania telefonu w stałym kontakcie z serwisem. Już myślałam ze moja siódemeczka pójdzie na straty po wypraniu w pralce !! Zaufałam i się nie zawiodłam ! Telefon naprawiony, dane zachowane i cenowo naprawdę przystępnie !!!! Polecam w 100%%%%%

  thumb Agnieszka Kozłowska
  11/13/2018

  5 star review  Doskonała obsługa, na naprawdę wysokim poziomie. Byłam informowana o wszystkim na bieżąco, telefon dostałam na czas. Wszystko działa jak powinno:) Myślałam, że telefon będzie do wyrzucenia, a jednak! Naprawdę szczerze polecam:)

  thumb Zuza Pietruszka
  8/31/2017

  5 star review  Szybka i profesjonalna obsługa, odratowali mojego iP 5, który nie chciał się obudzić podczas ładowania, polecam i pozdrawiam.

  thumb Arkadiusz Morawski
  5/09/2016

  5 star review  2h i zdrowy iphone gotowy do działania, polecam! Od teraz naprawy tylko tam �

  thumb Karolina Dworak
  8/12/2017

  4 star review  OK

  thumb Wojciech Zdeb
  1/26/2018

  5 star review  Profesjonalna i szybka obsługa! Mój zalany macbook pro szybko wrócił do żywych 😉

  thumb Łukasz Kincel
  3/28/2018

  5 star review  Najlepszy ���serwis w mieście i najsympatyczniejszy���� , no i te cukierki���

  thumb Agnieszka Gach
  7/19/2018

  5 star review  Iphone przyjęty do serwisu i naprawiony jednego dnia, usterka systemowa usunięta. Rewelacyjny kontakt i obsługa!

  thumb Michał Lang
  11/04/2015
Call Now Button