Serwis iPhone 7

iPhone 7 został zaprezentowany podczas konferencji Apple w dniu 7 września 2016 roku, wspólnie z iPhone 7 Plus i Apple Watch 2.

W porównaniu do poprzedniej generacji (6S) nową konstrukcję wyróżnia odporność na wodę i kurz, nowy pojemnościowy przycisk Touch ID oraz brak gniazda słuchawkowego mini jack.

Serwis iPhone 7

Cennik Naprawa iPhone 7

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 7?

Dodaj usterkę i sprawdź koszt naprawy.

Serwis iPhone 7 – czy warto?

iPhone 7 nadal otrzymuje najnowsze aktualizacje iOS. Jest lekki i mimo kilku lat od premiery wyposażono go w podzespoły, które w dalszym ciągu umożliwiają komfortową pracę.

Wysokiej klasy komponenty sprawiają, że odpowiednio zadbany iPhone 7 jest telefonem niezawodnym do realizacji podstawowych zadań.

Czasem wystarczy wymienić jedną część, by iPhone 7 działał jak prosto z salonu Apple.

Naprawa iPhone 7 – nasze usługi

Wymiana Baterii iPhone 7

Wymiana baterii iPhone 7 to kluczowa usługa odnawiająca urządzenie i poprawiająca jakość jego pracy.

Akumulator zużywa się po około 500 cyklach ładowań, co skraca czas działania iPhone 7 oraz negatywnie wpływa na jego płynność.

Nowa bateria iPhone 7 wymieniona na oryginał w naszym serwisie przywraca fabryczne możliwości telefonu i znacznie podnosi komfort użytkowania, a przy tym kosztuje niewiele.

Naprawa gniazda lub układu ładowania iPhone 7

Uszkodzony układ U2 czy gniazdo ładowania sprawiają, że iPhone 7 nie ładuje się, co w praktyce uniemożliwia normalne użytkowanie.

U nas szybko pozbędziesz się tego kłopotu, gdy wymienimy w Twoim iPhone 7 wadliwe podzespoły na w pełni sprawne.

Wymiana szybki iPhone 7

Zbita szybka iPhone 7 znacznie podnosi ryzyko poważnej konsekwencji w postaci uszkodzenia ekranu. Wada ta istotnie zmniejsza też wartość urządzenia przy odsprzedaży.

Wymiana szybki iPhone 7 w naszym serwisie polega na usunięciu uszkodzonej osłony oraz kleju, oczyszczeniu ekranu i nałożeniu nowej szybki.

To usługa wykonywana od ręki, która nie wymaga ingerencji w fabrycznie zamontowany ekran Retina.

Wymiana ekranu iPhone 7

Wymiana ekranu iPhone 7, jest nieunikniona, jeśli dotyk iPhone 7 nie działa, a na wyświetlaczu pojawiają się linie, plamy lub inne widoczne objawy uszkodzenia.

W naszym serwisie wykorzystujemy oryginalne i sprawdzone części, dzięki czemu masz pewność, że nowy wyświetlacz iPhone 7 będzie miał identyczne parametry z pierwotnym.

W ramach tej usługi także szybka iPhone 7 zostanie wymieniona na nową.

Wymiana obudowy iPhone 7

Wymiana obudowy iPhone 7 chroni przed rozklejeniem ekranu oraz mikrouszkodzeniami płyty głównej, które mogą powodować poważne problemy z zasięgiem.

Naprawa w naszym serwisie może polegać na całkowitej refabrykacji iPhone 7, czyli przeniesieniu wszystkich części do nowego korpusu, jak również na wymianie jedynie tylnego panelu telefonu. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli nie masz pewności, co będzie najlepszym rozwiązaniem, poproś o diagnostykę przy składaniu zamówienia.

Zalany iPhone 7 – naprawa

Większość zalanych iPhone 7 udaje nam się naprawić. Mamy wysoko wyspecjalizowane zaplecze technologiczne, które pozwala nam likwidować nawet bardzo poważne problemy będące skutkiem zalania.

Pierwszy etap to diagnostyka w celu oceny możliwości naprawy Twojego iPhone 7.

Następnie dzwonimy do Ciebie z ustaleniami co do stanu i kosztu serwisu urządzenia.

Gdy zdecydujesz się na naprawę, nie ponosisz dodatkowego kosztu z tytułu diagnostyki.

W dodatku, udzielamy gwarancji nawet na iPhone 7 serwisowany po zalaniu.

Inne naprawy iPhone 7

Nasz serwis iPhone wymieni dla Ciebie uszkodzone głośniki, aparaty lub mikrofon. Rozwiążemy też kłopoty z wadliwymi przyciskami, brakiem łączności z siecią lub Wi-Fi oraz uszkodzeniami pamięci NAND.

Nie widzisz swojego problemu w spisie usterek? Napisz do nas, wykorzystując do tego celu specjalnie przygotowany formularz.

Dlaczego warto nam zaufać?

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Naprawa iPhone jest naszą specjalnością.

Naprawiamy wszystkie urządzenia Apple – u Nas zrealizujesz też serwis iPad lub serwis MacBook.

We wszystkich naprawach wykorzystujemy oryginalne i sprawdzone części.

Zajmujemy się także wysyłkową naprawą iPhone. Pokrywamy też koszt nadania paczki do naszego serwisu.

Nie czekaj i wybierz naprawę iPhone 7 w naszym serwisie. Otrzymasz najwyższy poziom obsługi, najdłuższą na rynku gwarancję oraz atrakcyjne ceny napraw.

Masz problem z inną usterką iPhone 7?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 7

AppleFix

Premiera:
Bateria:
Pojemność:
Dost. kolory:
Identyfikator:
Dost. modele:
Procesor:
Wyświetlacz:
Aparat:
Slogan:

Wrzesień 2016
32, 128, 256 GB
Onyks, Czarny, Złoty, Srebrny, Różowe Złoto, RED
iPhone 9,3
A1660, A1778, A1779
A10 (2.3 GHz) 64-bit
4,7 cala HD Retina
Aparat 12-megapikselowy
Bigger than bigger

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link