Naprawa iPhone 7

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 7!

Naprawa iPhone 7

Wymagająca naprawa iPhone 7? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 7?

Wymiana szybki iPhone 7

Wymiana szybki iPhone 7 to wykonywana przez nieliczne serwisy usługa skutecznej refabrykacji pękniętej osłony przedniego panelu. Polega na montażu nowego szkła z zachowaniem sprawnego wyświetlacza Twojego telefonu.

Wymiana szybki iPhone 7 rozpoczyna się od testów kwalifikujących urządzenie do wymiany szkła. Tania i skuteczna regeneracja jest możliwa, jeśli ekran oraz dotyk iPhone’a 7 działają poprawnie i uszkodzony panel jest oryginalny (zamienniki różnią się konstrukcją, dlatego przy konieczności wymiany wyświetlacza najlepiej wybrać panel OEM.)

Naprawę właściwą rozpoczyna ostrożne i dokładne oddzielenie przedniego panelu od głównej części korpusu urządzenia. Stary klej usuwa się za pomocą molibdenowej żyłki. Resztki spoiwa i szkła zmywa się specjalnym roztworem, a polaryzator ścina gilotyną.

Po usunięciu tej warstwy ekran czyści się alkoholem w komorze bezpyłowej. Tam również ponownie zakłada się panel oraz montuje się nową szybkę z warstwą polaryzującą. Wszystkie elementy ostatecznie łączy specjalny autoklaw.

Staranność techników podczas każdego etapu gwarantuje przywrócenie idealnego wyglądu i zachowania wzorowej szczelności telefonu.

Wymiana Szybki iPhone 7

Wymiana wyświetlacza iPhone 7

Wymiana wyświetlacza iPhone 7 wykonywana jest, jeśli dotyk nie działa, a ekran pokazuje nieprawidłowy obraz (czarne plamy, linie).

Demontaż uszkodzonego wyświetlacza wymaga odłączenia przedniego aparatu, czytnika linii papilarnych, tylnej osłony ekranu oraz mikrofonu.

Do wymiany wykorzystywany jest wyposażony w nową szybkę oryginalny panel Retina pochodzący z demontażu, spełniający najbardziej rygorystyczne wymogi jakości.

Wykonana w AppleFix wymiana wyświetlacza iPhone 7 gwarantuje długie działanie oraz idealne odwzorowanie barw i responsywność na dotyk.

Wymiana wyswietlacza iPhone 7

Wymiana ekranu iPhone 7

Wymiana ekranu iPhone 7 polega na wstawieniu sprawnego panelu wraz modułem dotykowym i nową szybką. Przeprowadza się ją w wypadku uszkodzenia wyświetlacza, o którym świadczy błędne wyświetlanie obrazu i brak reakcji na dotyk.

Rekomendowany jest montaż oryginalnego ekranu Retina gwarantujący zachowanie popisowej jakości działania i wyświetlania obrazu oraz czułości modułu dotykowego. 

Wymiana ekranu iPhone 7 w AppleFix daje Ci też nową szybkę i aż pół roku gwarancji na nowy podzespół.

Wymiana wyswietlacza iPhone 7

Układ dotyku Touch IC iPhone 7 to jeden z dwóch zamontowanych w iPhone’ach serii 5 i 6 (nie dotyczy 6s!) modułów odpowiedzialnych za przetwarzanie sygnałów dotykowych.

Uszkodzenie powodujące problemy z działaniem dotyku w tych modelach może występować pomimo sprawnego wyświetlacza, gdy układ dotyku touch IC iPhone 7 odłączy się od płyty. 

Wymiana podzespołu jest możliwa i znacznie tańsza od wymiany kompletnego wyświetlacza z digitizerem, a rozwiązuje problemy z dotykiem równie skutecznie.

Wymiana baterii iPhone 7

Wymiana baterii iPhone 7 na nowe oryginalne ogniwo jest usługą, dzięki której za niewielką cenę przywrócisz maksymalną wydajność i wzorowy czas pracy telefonu.

Słaba bateria, mimo ładowania, jest zdolna do magazynowania coraz mniejszych zasobów energii, dlatego też powinna być wymieniana co około 500 cykli całkowitego rozładowania i ponownego naładowania.

Wymiana baterii iPhone 7 w serwisie za małe pieniądze zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Wszystkie wykorzystywane w AppleFix akumulatory mają sprawdzone pochodzenie oraz zweryfikowaną pojemność.

To ważne, ponieważ niezgodność faktycznych parametrów z deklarowanymi to powszechny problem tanich zamienników.

Profesjonalne przeprowadzenie wymiany przede wszystkim zapobiega przypadkowemu uszkodzeniu wyświetlacza lub przewodów podczas próby samodzielnego demontażu zużytej baterii.

Po ponownym złożeniu telefonu działanie ogniwa weryfikują rygorystyczne testy sprawdzające pobór mocy na płycie głównej.

Usługa objęta jest półroczną gwarancją ważną w każdym punkcie AppleFix.

Wymiana Baterii iPhone 7

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7 wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana mikrofonu iPhone 7

Wymiana mikrofonu iPhone 7 wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

Wymiana mikrofonu iPhone 7 oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 7

Wymiana obudowy iPhone 7

Wymiana obudowy iPhone 7 to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Wymiana obudowy iPhone 7 nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

Wymiana Obudowy iPhone 7

Wymiana aparatu iPhone 7

Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 7 jest konieczna.

Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 7 wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

Wymiana aparatu iPhone 7

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7 polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 7

Zalany iPhone 7

Zalany iPhone 7 bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

Zalany iPhone 7 przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

Zalany iPhone 7

Brak sieci iPhone 7

Brak sieci iPhone 7 to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

W praktyce brak sieci iPhone 7 to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

iPhone 7 nie czyta karty SIM

Naprawa Touch ID iPhone 7

Naprawa Touch ID iPhone 7 jest skomplikowana i obarczona ryzykiem niepowodzenia. Powód to indywidualne przypisanie każdego czytnika linii papilarnych do płyty głównej danego egzemplarza.

Naprawa Touch ID iPhone 7 w każdym egzemplarzu oznacza różne szanse na skuteczność i opłacalność usługi. Podstawę wyceny stanowi indywidualna diagnostyka przypadku.

Tańsza i przynosząca pożądane efekty alternatywa to serwis przycisku Home bez przywracania funkcji czytnika. Odzyskujesz pełen zakres korzystania z telefonu i otrzymujesz długą gwarancję prawidłowego działania.

iPhone 7 Touch ID nie działa

Wymiana przycisków iPhone 7

Wymiana przycisków iPhone 7 może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

Wymiana przycisków iPhone 7 skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

Wymiana bocznych przycisków iPhone 7

Naprawa układu U2-IC iPhone 7

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

Naprawa układu U2-IC iPhone 7 polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

Wymiana układu U2 iPhone 7

Masz problem z inną usterką iPhone 7?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 7

 

iPhone 7 zadebiutował we wrześniu 2016 roku i z miejsca wzbudził skrajne, ale silne emocje. Zmieniono design bryły tak, że linie anteny stały się zauważalnie mniej widoczne, dzięki czemu tylna obudowa zyskała bardziej jednolity wygląd. Całkowicie usunięto jednakże wyjście audio jack 3.5 mm, integrując wyjście słuchawkowe z portem Lightning.

Dodano za to oficjalną certyfikację IP67 gwarantującą wodo- i pyłoszczelność. Wprowadzono także zupełnie nową opcję kolorystyczną – (PRODUCT) RED – obok znanych już różowego i tradycyjnego złota, srebra oraz czerni.

W iPhone 7 zamontowano wyświetlacz Retina o przekątnej 4,7 cala z obsługą 3D Touch, czytnik linii papilarnych Touch ID. Główna kamera o rozdzielczości 12 megapikseli wyposażona została w optyczną stabilizację obrazu i tryb HDR, natomiast przedni aparat zyskał rozdzielczość 7 megapikseli, tryb panoramy oraz wykrywania twarzy, a także możliwość wykonywania HDR.

Podzespoły

Procesor
A10 Fusion 64-bit

Pamięć RAM
2GB

Pamięć NAND
32GB, 64GB, 256GB

Bateria
1960 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
4,7 cala Super Retina HD 

Rozdzielczość ekranu
1334×750

Typ ekranu
IPS

Jasność maks.
625 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw szerokokątny

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
7 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR

Komunikacja 

Sieć komórkowa
4G, 3G

Wi-Fi
802.11ac z technologią MIMO

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 4.2, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2016

Dostępne kolory
Silver, Black, Gold, Rose Gold, Onyx, Product Red

Dostępne modele
A1660, A1778, A1779

Slogan
This is 7

System i funkcje

System
iOS 10.0.1 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Touch ID, Barometr. Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz. Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button