Serwis iPhone 13 Mini

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 13 Mini!

Naprawa iPhone 13 Mini

Wymagająca naprawa iPhone 13 Mini? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 13 Mini

Wymiana szybki iPhone 13 Mini

Wymiana szybki iPhone 13 Mini jest ekspresowo realizowaną naprawą, która przynosi długotrwałe i w pełni satysfakcjonujące efekty. Usługa wykonywana jest wyłącznie na oryginalnych, sprawnych wyświetlaczach (prawidłowe wyświetlanie treści oraz działanie dotyku). Wieloetapowa operacja odseparowania uszkodzonej powłoki ochronnej od matrycy i nałożenie na nią nowego szkła przywraca pierwotny wygląd urządzenia i jego rynkową wartość.

Refabrykacja przedniego panelu to naprawa iPhone 13 Mini wykonywana w oparciu o specjalistyczny sprzęt pozwalający na bezśladowe usunięcie pękniętej szybki, resztek kleju i starego polaryzatora oraz na właściwe przygotowanie ekranu do nałożenia nowej osłony.

Precyzja działania i zastosowanie dedykowanych narzędzi przeznaczonych do regeneracji ekranów to sprawdzona metoda wykorzystywana w naszym serwisie. Dzięki niej korpus iPhone 13 Mini  zachowuje wszystkie swoje dotychczasowe wodoszczelne właściwości, a na urządzeniu nie widać oznak realizacji jakichkolwiek napraw. 

Wymiana Szybki iPhone 13 Mini

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Mini

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Mini musi zostać przeprowadzona, jeżeli na skutek uszkodzenia mechanicznego doszło do usterki modułu przetwarzającego dotyk lub jeśli zniszczeniu uległa znajdująca się pod szybką matryca. Taka awaria daje oznaki w postaci pojawiania się plam przypominających rozlanie albo linii zaburzających prawidłowość wyświetlanego obrazu.

Naprawa iPhone 13 Mini polegająca na montażu nowego wyświetlacza jest jednym z kosztowniejszych niespodziewanych wydatków, jednak inwestycja ta jest niezbędna, jeśli masz zamiar jeszcze przez długi czas polegać na swoim kompaktowym flagowcu. Trudno bowiem w tym przypadku mówić o dostępności jakiejkolwiek alternatyw w formie innego sprzętu o małych wymiarach i wielkiej mocy.

Zlecenie naprawy serwisowi opierającemu się wyłącznie na oryginalnych komponentach pozyskanych od dokładnie sprawdzonych dostawców daje Ci gwarancję właściwie ulokowanych pieniędzy. Ekspresowo i fachowo wykonana usługa nie pozostawia żadnych śladów ingerencji w urządzenie, a w cenie naprawy otrzymujesz od razu już zamontowaną nową szybkę ochronną najwyższej jakościbez dodatkowych opłat czy konieczności zamawiania oddzielnej naprawy.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 13 mini

Wymiana ekranu iPhone 13 Mini

Wymiana ekranu iPhone 13 Mini powinna zostać zlecona doświadczonemu zespołowi dysponującemu na miejscu wszelkim niezbędnym sprzętem i przede wszystkim 100% oryginalnymi panelami OEM pozyskanymi od zweryfikowanych dystrybutorów. Taka naprawa iPhone 13 Mini dla nikogo nie jest przyjemnym wydatkiem i doskonale o tym wiemy, dlatego też ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby inwestycja w serwis przyniosła Ci naprawdę satysfakcjonujące rezultaty. Zapewniamy efekty przekładające się na bardzo długi czas niezawodnego, bezawaryjnego działania i wzorowej responsywności, ponieważ każda wstawiana przez nas matryca jest indywidualnie wielokrotnie i rygorystycznie sprawdzana pod kątem parametrów, pochodzenia oraz jakości działania.

Do tego, w cenie jednej usługi, ekran od razu pokrywany jest nową wytrzymałą szybką ochronną  i programowany pod działanie funkcji TrueTone oraz systemu Face ID.

Po naprawie przekazujemy w Twoje ręce dokładnie sprawdzony, responsywny, odpowiednio zabezpieczony i w pełni gotowy do pracy iPhone 13 Mini objęty aż półroczną gwarancją na nowy wyświetlacz!

Wymiana Wyswietlacza iPhone 13 mini

Wymiana baterii iPhone 13 Mini

Wymiana baterii iPhone 13 Mini to najtańsza i jednocześnie najbardziej skuteczna metoda na to, by za ułamek ceny nowego telefonu zawsze mieć przy sobie niezawodnego flagowca działającego jak nowy. Akumulator iPhone 13 Mini, choć świetnie zoptymalizowany do długiej pracy bez ponownego ładowania, z czasem ulega zużyciu w wyniku normalnej eksploatacji.

Apple oblicza żywotność ogniwa na około 500 pełnych cykli ładowania, co przełożyć można na spadek pojemności baterii do 80% pierwotnej wartości. Po przekroczeniu tego pułapu czas działania urządzenia zauważalnie skraca się, a sprzęt daje irytujące objawy w postaci zacinania się, resetowania i ogólnej redukcji płynności pracy.

Naprawa iPhone 13 Mini polegająca na montażu nowego, w stu procentach sprawdzonego i oryginalnego ogniwa eliminuje wszystkie doświadczane problemy i przywraca szczytową wydajność oraz maksymalny czas działania na jednym ładowaniu. Pogarszanie się jakości działania telefonu najczęściej nie jest powodowane niedostatecznie potężnymi podzespołami, lecz właśnie zużytą baterią. Zamów wymianę baterii w serwisie i odkryj swojego iPhone’a 13 Mini na nowo od najlepszej strony.

Wymiana Baterii iPhone 13 mini

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Mini

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13 Mini to niedroga i niezajmująca dużo czasu naprawa przynosząca od razu słyszalną zmianę i ogromną poprawę jakości komunikacji głosowej. Nie jest to jednak błahostka, którą łatwo można samodzielnie zająć się w domu. Aby nie wyrządzić jeszcze większych szkód, zadbaj o to, by ta naprawa iPhone 13 Mini trafiła w ręce doświadczonych profesjonalistów. Usługa wymaga odłączenia wyświetlacza i taśmy proximity, aby możliwy był demontaż wadliwego modułu i jego wymiana na sprawny, zweryfikowany oryginał.

W ramach tej naprawy pozbywasz się aż trzech problemów w cenie jednego. Konstrukcja urządzenia powoduje, że razem z dolnym głośnkiem wymienia się także gniazdo ładowania i mikrofon. Po serwisie otrzymujesz aż pół roku gwarancji na nowy moduł.

Wymiana Glosnika iPhone 13 mini

Wymiana mikrofonu iPhone 13 Mini

Wymiana mikrofonu iPhone 13 Mini kosztuje grosze, a potrafi na bardzo długi czas rozwiązać wiele poważnych problemów z dźwiękiem, mogących w praktyce uniemożliwić przeprowadzanie rozmów. Niezależnie od używanej aplikacji, uszkodzenie mikrofonu najłatwiej rozpoznać po tym, że to właśnie Ciebie słychać niewyraźnie. Rozmówcy narzekają wówczas na zniekształcony dźwięk bądź efekt głosu pochodzącego „z tunelu”.

Naprawa iPhone 13 Mini w praktyce eliminuje także usterki dotyczące głośnika i uszkodzonego gniazda zasilania, ponieważ podzespoły te stanowią nierozerwalny moduł. W cenie jednej usługi otrzymujesz więc aż trzy oryginalne niezawodne części objęte półrocznym okresem gwarancji.

Wymiana Mikrofonu iPhone 13 mini

Wymiana obudowy iPhone 13 Mini

Twój ukochany kompaktowy iPhone 13 Mini upadł na ziemię i już nie cieszy Cię swoim nienagannym eleganckim wyglądem? Nie zostawiaj usterki samej sobie i nie traktuj jej jako problem wyłącznie natury estetycznej. Zbita obudowa może doprowadzić do odklejenia się ekranu! W takim przypadku ostatecznie za naprawę będziesz musiał zapłacić znacznie więcej.

Wymiana obudowy iPhone 13 Mini to inwestycja, która przyniesie korzyści także wtedy, gdy będziesz chciał sprzedać urządzenie na rynku wtórnym. Ta naprawa iPhone 13 Mini przywraca pożądaną wartość sprzętu i przede wszystkim chroni przed uszkodzeniem znajdujących się w środku podzespołów

Wymiana tyłu iPhone 13 Mini polega na przeniesieniu wszystkich sprawnych części do nowej obudowy, co pozwala do minimum ograniczyć koszt refabrykacji urządzenia. To niewielka cena za od razu widoczne i długotrwałe efekty. U nas odnowienie smartfona odbywa się z wykorzystaniem nowych, oryginalnych części, a na całość usługi udzielamy aż 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana Obudowy iPhone 13 mini

Wymiana aparatu iPhone 13 Mini

Aparaty iPhone 13 Mini to jedne z tych podzespołów, które decydują o popularności iPhone’ów i sprawiają że wiele osób wybiera kolejne generacje smartfonów Apple zamiast urządzeń pracujących na Androidzie. Profesjonalne moduły kamer iPhone 13 Mini pozwalają nagrywać filmy i robić zdjęcia oszałamiającej jakości, dlatego też jakiekolwiek problemy z ich działaniem dla każdego właściciela stanowią przykrą niespodziankę wymagającą zdecydowanej i równie profesjonalnej reakcji.

Wymiana aparatu iPhone 13 Mini w przypadku zauważenia usterek to na szczęście dopiero ostateczność. Najpierw nasi specjaliści zdiagnozują faktyczną przyczynę. Źródłem awarii mogą być bowiem zwykłe zabrudzenia soczewki bądź błędy systemowe.

Jeśli jednak naprawa iPhone 13 Mini polegająca na wymianie wadliwego aparatu okaże się niezbędna, to z łatwością zrealizujemy usługę z wykorzystaniem oryginalnych, dokładnie zweryfikowanych jakościowo części wymiennych, dzięki czemu uzyskasz pewność, że nowa soczewka będzie dla Ciebie wykonywać równie doskonałe zdjęcia.

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 13 mini

Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 Mini

Uszkodzenie gniazda zasilania może skutecznie uniemożliwić korzystanie z urządzenia i zamienić je z bezawaryjnego w bezużyteczne. Ten port może ulec uszkodzeniu w wyniku uderzeń, nieprawidłowego korzystania z akcesoriów ładujących lub na skutek znacznych zabrudzeń. Na szczęście to problem, który rozwiążemy szybko i sprawnie.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 13 Mini to niedrogie, a skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu bez metody prób i błędów będziesz mógł ładować telefon. 

Naprawa iPhone 13 Mini dotycząca tego podzespołu to ekspresowa usługa 3w1, realizowana w oparciu o oryginalny moduł składający się z mikrofonu, dolnego głośnika oraz gniazda ładowania. Części te nierozerwalnie połączone są jedną taśmą, w związku z czym w ramach naprawy jednego uszkodzenia wymieniany jest cały komponent. Na naprawę dającą aż 3 rozwiązania otrzymujesz 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 13 mini

Zalany iPhone 13 Mini

Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce podejmujemy się napraw iPhone 13 Mini po zalaniu. Stworzyliśmy rozbudowane i nowoczesne zaplecze techniczne, które w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami pozwalają nam oferować tak złożoną usługę.

Każdy zalany iPhone 13 Mini przekazany w nasze ręce przechodzi indywidualną mikroskopową diagnostykę uszkodzeń oraz wieloetapowe, ostrożne czyszczenie i osuszanie płyty głównej, co przekłada się na bardzo wysoką skuteczność.

Naprawa iPhone 13 Mini po zalaniu rekomendowana jest przez nas tylko wtedy, gdy przeprowadzone testy wykażą, że realizacja usługi ma dostateczne szanse powodzenia i może być dla Ciebie opłacalna. Wycenę przedstawiamy po diagnostyce, pozwalając Ci na podjęcie świadomej decyzji o kontynuacji bądź rezygnacji z usługi.

Zalany iPhone 13 mini

Brak sieci iPhone 13 Mini

Niepozostawiające śladów i niedające objawów uszkodzenia, których nie można łatwo powiązać z konkretnym uderzeniem czy upadkiem, to jedna z głównych przyczyn awarii basebandu. Baseband jest połączonym z płytą główną modułem odpowiedzialnym za łączność GSM. Usterka tej części lub zerwanie jego połączenia z płytą powoduje brak sieci iPhone 13 Mini. Urządzenie nagminnie traci zasięg nawet w terenach o dobrze rozwiniętej infrastrukturze sieciowej, co przekłada się na problemy z transmisją danych, realizacją połączeń i szybkim zużywaniem się baterii.

Bezpośrednie połączenie z płytą sprawia, że naprawa iPhone 13 Mini wymagająca wymiany basebandu na nowy jest obarczona ryzykiem niepowodzenia. Każdy przypadek analizujemy indywidualnie, wykorzystując najbardziej precyzyjne narzędzia diagnostyczne.

Nie-Czyta Karty SIM iPhone 13 mini

Naprawa Face ID iPhone 13 Mini

Naprawa Face ID iPhone 13 Mini nie należy do najłatwiejszych zadań, przez co niewiele serwisów w Polsce w ogóle podejmuje się takiej usługi. Jesteśmy jednym z nielicznych miejsc, które dysponują zapleczem technologicznym umożliwiającym przeprowadzenie indywidualnej diagnostyki przypadku, a następnie próbę usunięcia usterki.

Naprawa iPhone 13 Mini związana z przywróceniem sprawności technologii rozpoznawania twarzy nie zawsze jest możliwa, gdyż moduły systemu są ze sobą trwale połączone. Serwis można jednak przeprowadzić, jeżeli diagnostyka wykaże zerwanie taśmy pomiędzy modułem „Romeo” i „Julia”.

Zamów rozszerzoną diagnostykę i daj swojemu urządzeniu zasłużoną szansę na ratunek.

Wymiana Przedniej Kamery iPhone 13 mini

Wymiana przycisków iPhone 13 Mini

Wymiana przycisków iPhone 13 Mini często jest niezbędna po niefortunnym upadku, skutkującym awarią jednego z klawiszy. Przyciski iPhone’ów zamontowane są na wspólnej taśmie sygnałowej i tworzą nierozerwalny moduł. Sprawia to, że nawet, jeżeli uszkodzeniu uległ jedynie jeden z klawiszy, naprawa iPhone 13 Mini wymaga demontażu całego podzespołu i wstawienia nowego kompletu klawiszy.

Części wymienne pozyskujemy od sprawdzonych dystrybutorów, oferujących stuprocentowo oryginalne zestawy przycisków. Po wymianie wygląd i jakość pracy klawiszy nie będą pod żadnym kątem różnić się od dotychczasowych. Zauważysz za to znaczną poprawę wygody użytkowania, na którą awaryjne przyciski miały wyraźny wpływ.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 13 mini

Naprawa układu U2-IC iPhone 13 Mini

Naprawa układu U2-IC iPhone 13 Mini rekomendowana jest przez serwis wtedy, gdy diagnostyka potwierdzi prawidłową pracę oraz właściwe parametry baterii. To ostatnia, a zarazem skuteczna, metoda rozwiązania problemów z zarządzaniem energią. Najczęstsze objawy usterki układu zasilania to nieproporcjonalnie szybkie rozładowywanie się baterii oraz przegrzewający się iPhone.

Naprawa iPhone 13 Mini polega na wstawieniu sprawnego, dokładnie sprawdzonego i w pełni oryginalnego modułu w miejsce uszkodzonego podzespołu. Po wymianie przeprowadzana jest ponowna diagnostyka poboru mocy na płycie oraz współpracy urządzenia z nowym komponentem.

Telefon wraca do Ciebie dopiero po zweryfikowaniu powodzenia serwisu pod każdym względem, dzięki czemu Ty też możesz mieć pewność, że naprawiony iPhone 13 Mini będzie długo działać bezpiecznie i płynnie.

Uklad U2- Phone 13 mini

Masz problem z inną usterką iPhone 13 Mini?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 13 Mini

iPhone 13 Mini to bez cienia wątpliwości najpotężniejszy ze wszystkich kompaktowych smartfonów, jakie kiedykolwiek powstały. To także całkiem prawdopodobne, że to także jeden z ostatnich, jeżeli nie ostatni mały flagowiec. W 2022 w lineupie 14-tek nie debiutowałą już bowiem wersja Mini.

Na szczęście to niewielkie, zgrabne urządzenie zamknięte w aluminiowo-szklanej bryle mieści w sobie tak mocne podzespoły, że z powodzeniem wystarczy na kilka ładnych lat wygodnej i płynnej pracy. iPhone 13 Mini waży zaledwie 140 gramów, co czyni go jedynie o 7 gramów cięższym od poprzednika. Wprowadzenie na pokład procesora A15 Bionic sprawia jednak, że za tą drobną różnicą masy idzie ogromna różnica wydajności. 

W modelu tym zrezygnowano z wariantu o najmniejszej pamięci wewnętrznej, czyli 64 GB. Najmniejsza opcja to 128 GB. Urządzenie dostępne jest na rynku w sześciu wersjach kolorystycznych: (PRODUCT) RED, Starlight, Midnight, Pink oraz Blue.

Nieznacznie zmieniły się parametry wyświetlacza – jest to ekran OLED Super Retina XDR o przekątnej 5’4 cala i standardowej częstotliwości odświeżania, wynoszącej 60 Hz. Ma on jednak większą jasność maksymalną.

Zauważalnie poprawiono za to parametry baterii – według Apple akumulator iPhone 13 Mini działa o około 1,5 godziny dłużej od iPhone 12 Mini. Zadbano także o istotną poprawę możliwości aparatów 12-megapikselowych, w których przepuszczające dwukrotnie więcej światła przysłony pozwalają robić wyraźniejsze zdjęcia w nocy i przy słabym oświetleniu.

Podzespoły

Procesor
A15 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB

Bateria
2406 mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
5,4 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1080×2340

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
800 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
15x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO i LAA

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2021

Dostępne kolory
Blue, Midnight, Starlight, Pink, Green, (PRODUCT) RED

Dostępne modele
A2481, A2626, A2628, A2629, A2630

Slogan
Your new superpower

System i funkcje

System
iOS 15 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP68

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button