Serwis iPhone 13

Najchętniej polecany

Serwis iPhone 13!

Naprawa iPhone 13

Wymagająca naprawa iPhone 13? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

 darmową diagnostykę,
 atrakcyjny rabat,
 
ekspresową realizację,
 
najdłuższą gwarancję.

Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

 ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
bezpłatnego kuriera do serwisu,
odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

Cennik Naprawa iPhone 13

Wymiana szybki iPhone 13

Niedostatecznie zabezpieczony przed uszkodzeniem iPhone 13 w wyniku upadku bądź mocnego uderzenia może doznać zbicia osłony matrycy. Zakładane przez producenta szkło hartowane chroni przed konsekwencjami drobnych uderzeń, jednak trzeba mieć na uwadze, że zbita szybka jest jednym z najczęściej występujących uszkodzeń.

Pęknięta szybka iPhone 13 pozostawiona sama sobie z czasem może spowodować nienaprawialną usterkę ekranu wskutek ciągłego kontaktu pękniętego szkła z powierzchnią matrycy. Wymiana szybki iPhone 13 powinna zatem zostać zlecona możliwie najszybciej, by ograniczyć do minimum koszt serwisu.

Jeśli dotyk i ekran działają prawidłowo, a uszkodzenie obejmuje jedynie osłonę, można przeprowadzić refabrykację przedniego panelu. Profesjonalnie wykonana regeneracja ekranu to niedroga naprawa iPhone 13 posiadającego oryginalny wyświetlacz, którego konstrukcja umożliwia skuteczne odseparowanie zniszczonej powłoki od matrycy.

Proces polega na demontażu frontu, usunięciu szkła specjalną żyłką, a następnie wieloetapowym oczyszczaniu panelu, mającym przygotować powierzchnię do nałożenia nowej szybki z polaryzatorem. Elementy ostatecznie łączone są w autoklawie i zespalane dedykowaną prasą. Po naprawie nie widać śladów, a na usługę udzielana jest aż półroczna gwarancja.

Wymiana Szybki iPhone 13

Wymiana wyświetlacza iPhone 13

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 po niefortunnym zdarzeniu to przykra konieczność mogąca mieć wpływ na domowy budżet. Zlecenie jej profesjonalnemu serwisowi, który do napraw wykorzystuje tylko bezpieczne, wysokiej jakości części wymienne pozyskiwane od dokładnie zweryfikowanych dostawców sprawia jednak, że wydatek ten jest opłacalną inwestycją, której koszt zwróci się ekspresowo.

Specyfika budowy matryc powoduje, że po uszkodzeniu jedyną metodą eliminacji usterki i przywrócenia możliwości korzystania z urządzenia jest wymiana wyświetlacza. Taka naprawa iPhone 13 kosztuje nieporównywalnie mniej od kupna jakiegokolwiek funkcjonalnego smartfona zastępczego, a jej realizacja trwa zaledwie kilkadziesiąt minut.

Usługa może mieć jeszcze niższą cenę, jeśli zdecydujesz się na montaż wysokiej jakości zamiennika, dzięki któremu będziesz mógł normalnie i bezawaryjnie używać iPhone’a. Na każdy z wariantów przysługuje pół roku gwarancji udzielanej na podstawie wyczerpujących testów montowanego ekranu. W ramach naprawy otrzymujesz też nałożenie wytrzymałej szybki – bez płacenia za dodatkową usługę.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 13

Wymiana ekranu iPhone 13

Jeśli po upadku telefonu dotyk iPhone nie działa, a na ekranie pokazują się linie lub ciemne plamy przypominające dziury, to znak, że uszkodzeniu uległa matryca urządzenia. W takiej sytuacji wadliwego komponentu nie da się naprawić. Jedyną metodą rozwiązania problemu jest wymiana ekranu iPhone 13 na nowy, sprawny podzespół. To także jedyna możliwość przywrócenia możliwości nawigowania smartfonem. 

Naprawa iPhone 13 z uszkodzonym ekranem opłaca się, ponieważ za ułamek ceny nowego urządzenia otrzymujesz z powrotem wzorowo zaprogramowany, gotowy do pracy flagowiec pokryty także nową wytrzymałą szybką. Dzięki ogromnemu doświadczeniu serwisantów dysponujących na miejscu niezbędnym wyposażeniem, sama naprawa iPhone 13 realizowana jest w przeciągu kilkudziesięciu minut, a na jej rezultat otrzymujesz od serwisu aż 6 miesięcy gwarancji.

Rekordowo długa gwarancja udzielana jest dzięki temu, że każda zamontowana matryca jest dokładnie sprawdzana podczas naprawy i pochodzi od zweryfikowanego dostawcy – niezależnie od tego, czy wybierasz w pełni funkcjonalny tańszy zamiennik, czy też dający wzorowe odwzorowanie barw oryginalny ekran iPhone 13.

Wymiana Wyswietlacza iPhone 13

Wymiana baterii iPhone 13

Słabnąca bateria to największa bolączka smartfonów – nawet tych najpotężniejszych i najbardziej wydajnych. Wzorowy i długi czas pracy bez ładowania stanowi jeden z głównych atutów iPhone 13, jednak również w tych urządzeniach bateria ulega stopniowemu zużyciu. Żywotność akumulatora przewidziana jest na około 500 pełnych cykli ładowania – flagowiec mający zatem około rok na karku lub egzemplarz wyjątkowo intensywnie eksploatowany nie będzie już zatem tym samym iPhonem, co w momencie zakupu.

Wymiana baterii iPhone 13 na sprawdzone, stuprocentowo oryginalne nowe ogniwo od zaufanego dostawcy części OEM, to najtańsza, a jednocześnie najskuteczniejsza inwestycja w niezawodny sprzęt, który może w doskonałej formie towarzyszyć Ci przez wiele lat, bez potrzeby myślenia o wymianie smartfona na inny.

Ta naprawa iPhone 13 da Ci pewność opłacalności i bezpieczeństwa, jeśli zlecisz ją serwisowi skrupulatnie selekcjonującemu dostawców części. Twojemu smartfonowi da natomiast dosłownie drugą młodość – po montażu nowej baterii iPhone działać będzie jak nowy.

Nie oszczędzaj na tym, co i tak nie jest drogie. Wybierz efekty i profesjonalizm potwierdzone najdłuższą gwarancją w branży. Wymiana baterii iPhone 13 to zaledwie moment rozłąki z urządzeniem, a przyniesie Ci bardzo długi czas perfekcyjnego działania telefonu. Różnicę zauważysz od razu!

Wymiana Baterii iPhone 13

Wymiana głośnika rozmów iPhone 13

Podczas rozmów masz wrażenie, że każdy Twój rozmówca mówi bardzo cicho lub też słyszany dźwięk notorycznie jest zniekształcony? Najczęstszą przyczyną problemów z odbieranym dźwiękiem w iPhone jest usterka w obrębie głośnika rozmów.

Urządzenie nie musiało ulec wcześniej nagłemu uszkodzeniu, by konieczna okazała się wymiana głośnika rozmów w iPhone 13. Zazwyczaj za złą kondycję podzespołu odpowiada stopniowe, lecz długo trwające gromadzenie się zanieczyszczeń osiadających ostatecznie na membranie głośnika. Wystarczy oddziaływanie tak trywialnych czynników, jak kurz czy pył.

Gdy szkody są na tyle poważne, że profesjonalne czyszczenie nie rozwiąże problemu, wymiana głośnika rozmów usunie tę usterkę i zapobiegnie powstawaniu kolejnych. Naprawa iPhone 13 polega na wymianie całego modułu zawierającego głośnik, mikrofon oraz gniazdo ładowania. To 3 niezawodne części w cenie montażu jednego sprawdzonego elementu.

Wymiana Glosnika iPhone 13

Wymiana mikrofonu iPhone 13

Rozmówcy telefoniczni narzekają na Ciebie nie z powodu tego, co mówisz, ale z powodu kłopotów z usłyszeniem i zrozumieniem głosu przekazywanego przez Twoją słuchawkę? Na uszkodzenia mikrofonu narażone są, niestety, również tak mocarne urządzenia, jak iPhone 13. Źle zbierany dźwięk czy efekt głosu jak z tunelu to klasyczny objaw właśnie usterki mikrofonu.

Przeważnie źródło problemu to warstwa zanieczyszczeń, którą serwis w pierwszej kolejności spróbuje usunąć. Jeśli działanie to nie wyeliminuje usterki, konieczna będzie wymiana mikrofonu iPhone 13. To względnie niedroga naprawa iPhone 13, jeśli weźmie się pod uwagę wykorzystanie oryginalnego modułu, na który składają się mikrofon, dolny głośnik oraz gniazdo ładowania. Zamawiając jedną usługę, rozwiążesz aż 3 problemy, które w najbliższym czasie mogłyby nastąpić z tych samych przyczyn.

Wymiana Mikrofonu iPhone 13

Wymiana obudowy iPhone 13

Obudowa iPhone wykonana została z niezwykle lekkiego i trwałego aluminium lotniczego. Tył pokryto dajcym efekt luksusu szkłem, które z jednej strony nadaje urządzeniu elegancki wygląd, ale z drugiej naraża tę część korpusu na uszkodzenia. Wyjątkowo niefortunny upadek może skutkować odkształceniem i zbiciem panelu. Zbita tylna obudowa powoduje, że konstrukcja jest niezdolna do skutecznego odprowadzania ciepła na zewnątrz, co może skutkować nawet odklejeniem się ekranu w wyniku tak zwanego efektu naprężeń.

Wymiana obudowy iPhone 13 w profesjonalnym serwisie to skuteczna ochrona przed taką przykrą konsekwencją, a do tego przywraca pożądaną wartość rynkową urządzenia. Naprawa iPhone 13 polegająca na przeniesieniu wszystkich sprawnych elementów do nowego, oryginalnego korpusu wykonanego z identycznych materiałów nie ma negatywnego wpływu na wartość iPhone’a, a także nie powoduje zmiany przypisanego numeru IMEI.

Wymiana Obudowy iPhone 13

Wymiana aparatu iPhone 13

Problem z działaniem aparatu flagowego smartfona to wyjątkowo uciążliwa i denerwująca rzecz, jednak przy zlecaniu serwisu nie należy od razu zakładać najgorszego. W każdym, indywidualnym przypadku wskazana jest przede wszystkim diagnostyka mająca na celu zlokalizowanie faktycznej przyczyny. Wymiana aparatu iPhone 13 na nowy, oryginalny moduł może, ale nie musi okazać się konieczna. Zweryfikuje to dopiero diagnostyka, która w przypadku podstawowych testów jest bezpłatna.

Usterki związane z działaniem aparatów powodować może błąd oprogramowania, korzystanie z niewłaściwego etui czy pokrowca, a nawet zarysowanie lub też zabrudzenie osłony soczewki. W takich przypadkach, zamiast od razu wymieniać aparat, nasi technicy zajmą się tym szybko i sprawnie, a Ty zaoszczędzisz na serwisie. Naprawa iPhone 13 może być tańsza, niż myślisz!

Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 13

Wymiana gniazda ładowania iPhone 13

iPhone 13 nie chce się ładować lub notorycznie wyświetla komunikat o nieobsługiwanym akcesorium? To dość powszechne objawy wady gniazda zasilania. Do usterki tej przeważnie dochodzi na skutek stopniowego gromadzenia się zabrudzeń (np. piasku), odkształcenia portu z powodu uszkodzenia mechanicznego lub w konsekwencji używania ładowarek bez certyfikatu MFI i specjalnego zabezpieczenia przed skokami napięcia.

Podczas składania zamówienia poproś o darmową diagnostykę – zdarza się, że za problemy odpowiada zły stan baterii lub uszkodzenie samego układu zasilania. Zanim zrealizowana zostanie właściwa naprawa iPhone 13, serwisanci zweryfikują pozostałe scenariusze.

Wymiana gniazda zasilania iPhone 13 – jeśli już okaże się konieczna – przyniesie Ci dodatkowe przedłużenie żywotności tak ważnych części urządzenia, jak głośnik oraz mikrofon. Podzespoły te znajdują się na wspólnej taśmie sygnałowej, przez co naprawa wymaga wymiany kompletnego modułu na nowy i sprawny. Wszystko to w ramach jednej usługi objętej półroczną gwarancją.

Wymiana Gniazda Ładowania iPhone 13 mini

Zalany iPhone 13

Zalany iPhone 13 w pierwszej chwili może doprowadzić do wybuchu złości, a nawet do łez. Ta okropna, jednakże realnie przydarzająca się przykrość nie musi oznaczać konieczności wymiany telefonu na nowy. W takiej sytuacji ważne są dwie rzeczy: natychmiastowa reakcja z Twojej strony oraz szczerość ze strony serwisantów. My zadbamy o to drugie, ale pierwszy ruch należy do Ciebie.

Aby ocenić szanse naprawy iPhone 13 po zalaniu potrzebne jest przeprowadzenie zaawansowanego panelu badań pod mikroskopem oraz wykonania pracy w postaci osuszania wnętrza telefonu i czyszczenia płyty głównej w myjce ultradźwiękowej. Najczęściej okazuje się, że będziemy w stanie uratować Twoje urządzenie i uchronić Cię przed astronomiczną ceną nowego flagowca. Jeśli jednak diagnostyka wykaże, że prawdopodobieństwo powodzenia jest w danym przypadku niewielkie i naprawa iPhone 13 za wszelką cenę nie będzie wskazana – powiemy Ci o tym szczerze.

Zalany iPhone 13

Brak sieci iPhone 13

Często spada Ci telefon i na pierwszy rzut oka nie widać żadnych usterek, ale w zupełnie niespodziewanych momentach dotykają Cię problemy z łącznością? Może to oznaczać ukryte uszkodzenie basebandu. Całkiem możliwe jest, że brak sieci iPhone 13 powodowany jest chwilową awarią u operatora. Sprawdzisz to, wpisując kod *#06#. Wyświetla Ci się numer IMEI urządzenia? Jesteś w zasięgu sieci, więc wskazane jest przekazanie sprzętu do serwisu.

Serwis basebandu to naprawa iPhone 13 dotycząca płyty głównej, przez co jest jedną z bardziej czasochłonnych napraw wymagających indywidualnej diagnostyki każdego przypadku. Szanse powodzenia tej usługi wynoszą około 80%. Prawdopodobieństwo sukcesu każdorazowo oceniane jest na podstawie rozszerzonego panelu diagnostycznego.

Nie Czyta Karty SIM iPhone 13

Naprawa Face ID iPhone 13

Naprawa iPhone 13 dotycząca systemu Face ID nie jest tak oczywistą sprawą, na jaką mogłoby to wyglądać. Standardowa wymiana wadliwej części na nową nie przyniesie rozwiązania problemu. By ocenić, czy w danym przypadku naprawa Face ID iPhone 13 będzie możliwa, konieczna jest rozszerzona diagnostyka urządzenia. Serwis jest wykonalny jedynie w sytuacji, gdy uszkodzeniu bądź odłączeniu uległa taśma sygnałowa modułów „Romeo” i „Julia”.

Wymiana tych komponentów na sprawne, gdy Face ID iPhone 13 nie działa, nie jest możliwa do zrealizowania mimo najszczerszych chęci serwisantów. Odpowiada za to fakt, że moduły te są do siebie trwale przypisane i przeznaczone do działania w obrębie jednego, konkretnego egzemplarza iPhone’a. Nie rezygnuj, zanim nie sprawdzisz. Bardzo możliwe, że masz szczęście i Twoje urządzenie da się naprawić. Zamów indywidualną diagnostykę usterki Face ID, by mieć absolutną pewność, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie nowego telefonu.

Wymiana Face ID iPhone 13

Wymiana przycisków iPhone 13

W przypadku korzystania ze smartfonów niewiele myśli się o przyciskach… tak długo, jak są sprawne, a ich używanie stanowi proces zautomatyzowany i niewymagający aktywnej uwagi. Awaryjny czy też zupełnie niesprawny przycisk wyciszania/blokady bądź regulacji głośności potrafi przynieść najwięcej kłopotów w najgorszym momencie.

Jeżeli zaczynasz więc zauważać, że… zaczynasz zauważać klawisze z powodu zacinania się lub niereagowania, nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, by być mądrym dopiero po szkodzie. Wymiana przycisków iPhone 13 jest ekspresowa i daje gwarancję niezawodności. W ramach jednej usługi otrzymujesz montaż kompletu przycisków identycznych z pierwowzorami – ta naprawa iPhone 13 oparta jest na oryginalnych częściach zamiennych i objęta jest półroczną gwarancją.

Nie Dziala Przycisk Boczny iPhone 13

Naprawa układu U2-IC iPhone 13

iPhone 13 nie ładuje się albo przegrzewa? Po sprawdzeniu parametrów ładowarki, stanu baterii i zweryfikowaniu kondycji gniazda zasilania i stwierdzeniu braku usterek pozostaje jeszcze jeden element do oceny. Naprawa układu ładowania U2-IC iPhone 13 to „leczenie” ostatniego rzutu, jednak czasami okazuje się niezbędne. Serwis polega w tym przypadku na demontażu wadliwego komponentu i wstawieniu nowego, w stu procentach oryginalnego, sprawnego i dokładnie sprawdzonego układu zarządzającego poborem energii.

Taka naprawa iPhone 13 to kluczowa ochrona pozostałych podzespołów mogących ulec awarii wskutek zbyt wysokiej temperatury wewnątrz urządzenia. Zapewnia ona także bezpieczną, prawidłową pracę akumulatora i usuwa wszystkie problemy związane z ładowaniem. Wymiana zwieńczona testami nie trwa długo, za to daje długotrwałe efekty i objęta jest aż półroczną gwarancją.

Uklad U2 iPhone 13

Masz problem z inną usterką iPhone 13?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY…

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

INNA USTERKA?

Bezpłatna diagnoza.
Poznaj koszt naprawy.

Specyfikacja iPhone 13

iPhone 13 zadebiutował we wrześniu 2021 roku. Wygląda podobnie do poprzednika,, jednak jest od niego o 12 gramów cięższy i o 0,25 milimetra grubszy. Materiał korpusu modelu bazowego różni się też względem wersji Pro – Apple postawiło w tym przypadku lotnicze aluminium zamiast nierdzewnej stali. Zarówno przód, jak i tył pokryte zostały szkłem.

Do wyboru nabywców przekazano 128, 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej, a także aż sześć wersji kolorystycznych obudowy: (PRODUCT) RED, Północ, Księżycowa poświata, Różowy, Niebieski i Zielony.

Ekran iPhone 13 to matryca OLED Super Retina XDR o przekątnej 6’1 cala, zagęszczeniu pikseli na cal na poziomie 460 ppi oraz maksymalnej jasności 1200 nitów. W tym wariancie zastosowano standardową częstotliwość odświeżania, wynoszącą 60 Hz.

Drobna zmiana gabarytów bryły pozwoliła zmieścić w środku zdecydowanie bardziej zauważalne unowocześnienia. Na pierwszy plan wybija się procesor Apple A15 Bionic wraz z 4 GB pamięci RAM.

Świetnie zoptymalizowana bateria o pojemności 3227 mAh sprawia, że sprzęt ładować można dopiero na drugi dzień. Poważny lifting przeszły także soczewki aparatów, które pozwalają na wykonywanie rewelacyjnych zdjęć (w tym zdjęć nocnego nieba) nawet w wyjątkowo niesprzyjających warunkach.

Podzespoły

Procesor
A15 Bionic 64-bit

Pamięć RAM
6GB

Pamięć NAND
128GB, 256GB, 512GB

Bateria
2815mAh

Wyświetlacz

Przekątna ekranu
6,1 cala Super Retina XDR OLED

Rozdzielczość ekranu
1170×2532

Typ ekranu
OLED

Jasność maks.
800 cd/m2 

Kamera i aparat

Kamera tył
12 MP obiektyw ultraszerokokątny, teleobiektyw

Zoom cyfrowy
5x

Aparat przód
12 MP

Dodatkowe
autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

Komunikacja 

Sieć komórkowa
5G

Wi-Fi
Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO i LAA

Technologie bezprzewodowe
Bluetooth 5.0, NFC

Złącza
Lightning

Inne

Premiera
Wrzesień 2021

Dostępne kolory
Blue, Midnight, Starlight, Pink, Green, (PRODUCT) RED

Dostępne modele
A2482, A2631, A2633, A2634, A2635

Slogan
Your new superpower. 

System i funkcje

System
iOS 15 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

Czujniki
Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

Wodoszczelność
IP67

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button