Naprawa Systemowa iPhone

System iOS to świetnie dopracowane narzędzie, jednak jak każdy system posiada typowe dla siebie awarie. Jeżeli iOS w Twoim iPhone przestanie działać prawidłowo, rozwiązaniem jest serwis AppleFix.  Naprawa systemowa iPhone (iOS) to dla nas codzienność. Skorzystaj z naszej oferty już dziś a my dopasujemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję naprawy systemowej iPhone.

Najlepsza jakość wykonania 
Ekspresowa naprawa iPhone’a
 Wysyłka urządzenia za darmo
Darmowa diagnostyka systemowa

W AppleFix naprawiamy nawet, gdy inni rezygnują…

Naprawa systemowa iOS

Ile kosztuje naprawa systemowa iOS?

Naprawa Systemowa iOS

Masz problem z usterką systemową iOS?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki.
Skorzystaj z infolinii.

Poznaj koszt naprawy!

Bezpłatna diagnoza.
Szybkie wykonanie.

AppleFix

Naprawa systemowa iPhone iOS

Naprawa systemowa iPhone jest konieczna, jeżeli Twój system iOS przestanie funkcjonować poprawnie. Usterka systemu może się objawiać na różne sposoby. Najczęściej wykonujemy operację przywracania systemu do ustawień fabrycznych, czyli tzw. zerowania, jesteśmy w stanie również postawić system iOS na nowo. 

Naprawa systemowa iPhone jest również konieczna, jeżeli telefon pozostaje w stanie Bootloop, czyli ciągle zapętla wyświetlające się logo. Zwykle jest to wina przeciążenia pamięci w urządzeniu. Pomożemy, gdy zapomnisz hasła do iCloud i zablokujesz urządzenie, jeżeli telefon wyświetli komunikat “połącz z iTunes” oraz ma problemy z wi-fi. 

Awarii systemowych iOS jest wiele. Nie musisz czuć bezsilności, gdy którakolwiek z nich Ci się przytrafi. Twoim telefonem zajmą się najlepsi specjaliści z serwisu AppleFix. Naprawa systemowa iPhone różni się cenowo w zależności od rodzaju usterki i czasu jej wykonania. Część problemów jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki na miejscu a część wymaga większego nakładu pracy.

Na czym polega naprawa systemowa iPhone (iOS)?

Naprawy systemowe iPhone są różne, więc ciężko jednoznacznie określić ich przebieg. Zwykle polegają na podłączeniu telefonu do komputera z wgranym specjalnym programem serwisowym. Dzięki temu technik jest w stanie usunąć część awarii iOS, wgrać nowy system, wyzerować telefon lub przeprowadzić aktualizację systemu.

Od czego zależy koszt naprawy systemowej iPhone (iOS)?

Koszt naprawy systemowej iPhone jest zależny od wielu czynników. Przede wszystkim znaczenie ma model telefonu oraz stopień zaawansowania naprawy. Szybkie operacje, które jesteśmy w stanie wykonać od ręki będą tańsze od tych na które technik musi poświęcić zdecydowanie więcej czasu. 

Ile czasu trwa naprawa systemowa iPhone (iOS)?

W zależności od usterki to może być 30 minut nawet do całego dnia roboczego. O czasie naprawy systemowej iPhone klient jest powiadamiany na etapie przyjęcia sprzętu, jeżeli czas się wydłuży- również o tym informujemy. 

Co jeżeli naprawa systemowa iPhone (iOS)
nie rozwiąże problemu? 

W takiej sytuacji szukamy dalej, czasem wymagane będzie wykonanie diagnostyki rozszerzonej. Dzięki temu określimy usterkę oraz cenę naprawy. Zawsze wybieramy opcję najbardziej korzystną dla klienta. 

Naprawa systemowa iOS
AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Jak długo trwa naprawa systemowa iOS?

Naprawa trwa od 30 minut do jednego dnia roboczego. Dokładny czas poznasz podczas przyjęcia sprzętu. W przypadku wydłużenia czasu naprawy zawsze informujemy o tym Klienta.

Ile kosztuje naprawa systemowa iPhone (iOS)?

Koszt naprawy systemowej iOS jest zależny od rodzaju usterki oraz jej zaawansowania. Szybkie i mniej skomplikowane operacje są tańsze w wykonaniu od tych bardziej zaawansowanych. Aby poznać koszt naprawy odwiedź jeden z naszych punktów, lub skorzystaj z formularza wyceny.

Jakie naprawy systemowe iOS są najczęstsze?

Zdecydowanie nasz serwis Apple najczęściej wykonuje usługę przywracania telefonu do ustawień fabrycznych, rozwiązujemy problem połączenia z iTunes, pomożemy jeżeli wystąpi bootloop, jeżeli zechcesz założyć konto iCloud a nawet postawimy Twój system na nowo.

W jakich urządzeniach od Apple występuje system iOS?

W tym momencie system iOS występuje wyłącznie w starszych iPad oraz we wszystkich modelach iPhone. Nowe modele iPad posiadają swój indywidualny system – iPadOS.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera, który zajmie się także drukowaniem i naklejeniem etykiety wysyłkowej. Po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Call Now Button