fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Wymiana matrycy MacBook

Ekran to jeden z najbardziej narażonych na uszkodzenie lub zniszczenie części laptopa. Ryzyko porysowania czy stłuczenia ekranu powoduje, że jest to jeden z najczęściej wymienianych komponentów MacBooków w naszym Serwis iPhone.

Wymiana matrycy MacBook

Ekran to jeden z najbardziej narażonych na uszkodzenie lub zniszczenie części laptopa. Ryzyko porysowania czy stłuczenia ekranu powoduje, że jest to jeden z najczęściej wymienianych komponentów MacBooków.

Wymiana Matrycy MacBook

Ile kosztuje wymiana matrycy MacBook?

Masz problem z inną usterką MacBook?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

POROZMAWIAJMY.

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź.

INNA USTERKA?

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

AppleFix

Retina nie jest jedną technologią lecz nazwą marketingową grupującą szereg rozwiązań, które jako całość stanowią o wyglądzie i funkcjonalności ekranów urządzeń od Apple.

Naprawa ekranu MacBook
Czym jest Retina?

Retina nie jest jedną technologią lecz nazwą marketingową grupującą szereg rozwiązań, które jako całość stanowią o wyglądzie i funkcjonalności ekranów urządzeń od Apple. Nazwa ta pochodzi z łaciny i oznacza siatkówkę oka.

Pierwszym urządzeniem Apple z ekranem Retina był iPhone 4 z 2010 roku. Jego ekran miał przekątną 3,5 cala i rozdzielczość 960 x 640 pikseli. Charakteryzował się wysoką gęstością PPI (pixels per inch) czyli pikseli na cal. Wynosiła ona 326 PPI gwarantując wysoką szczegółowość obrazu.

Wyświetlacze Retina charakteryzują się bardzo wysoką rozdzielczością, szerokimi kątami widzenia oraz wyraźnymi, żywymi kolorami dając w rezultacie doskonały obraz będąc jednym z najlepszych rozwiązań na rynku.

Co ciekawe, Retiny nie są produkowane przez sam Apple. Za ich produkcję odpowiadają zewnętrzni partnerzy tacy jak LG Display, Samsung czy Japan Display.

Jakie są rodzaje wyświetlaczy Retina?

Wyświetlacze Retina to kilka różnych wariantów opartych na tej samej technologii. Różnią się one dość znacznie a ich poszczególne warianty są montowane w zależności od typu i ceny sprzętu.

Retina Display to najbardziej podstawowy wariant znany z iPhone 4, iPadów i MacBooków. Jego podstawą jest panel IPS.

Retina HD Display była używana w iPhone’ach od generacji 6 do 8. Była przystosowana do większych ekranów.

Super Retina HD Display wykorzystuje panel OLED. Jest obecna w iPhone X, XS i XS Max.

Retina 4K/5K Display stosowany jest w iMacach. Są to ekrany o bardzo wysokiej rozdzielczości, wyższej niż Ultra HD.

Jakie są oznaki uszkodzenia ekranu?

Istnieje kilka objawów uszkodzenia matrycy, które uniemożliwiają albo całościowe albo częściowe korzystanie ze sprzętu. Ich skutkiem jest konieczność wymiany ekranu. Wśród typowych defektów możemy wymienić:

– występowanie poziomych lub pionowych pasków na ekranie;*
– brak pełnego obrazu (na części ekranu nic się nie wyświetla);
– przebarwienia lub plamki na ekranie;
– przetarcia powłoki ekranu (znane z MacBooków Pro).

* Paski na ekranie mogą oznaczać też uszkodzenie płyty głównej. Przyczynę takiego defektu można ustalić tylko w serwisie.

Twoi Znajomi... Nasi Klienci 🙂

Fundamentem naszej pracy jest rozumienie potrzeb innych. Z myślą o Tobie jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy wymianę szybki w iPhone od ręki. Większość napraw zbitej szybki kończymy z sukcesem w dniu przyjęcia! Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możesz cieszyć się nową szybką w iPhone. Sprawdź co o naprawach piszą nasi Klienci:

  5 star review  Profesjonalna obsługa. Państwo ożywili mojego zdechłego iPada (potłuczony ekran), który teraz wyglada jak nowy i działa bez zarzutów. Świetna jakość wykonania usługi, bezproblemowy kontakt. Przesyłka zwrotna była doskonale zabezpieczona i sprzęt nie ucierpiał w transporcie. Świetny stosunek jakości do ceny. Polecam tych cudotwórców!

  thumb Marta Py
  3/31/2017

  5 star review  Bardzo profesjonalna i rzetelna ekipa, doradzą , wszystko sprawdzą i jeśli to tylko możliwe to naprawią w bardzo przyzwoitych cenach i terminach, polecam na 100%!

  thumb Karol Nowakowski
  7/31/2017

  5 star review  Panowie odratowali mi ekran 🙂 dzisiaj ide z kolejnym problemem zobaczymy jak się spiszą 🙂

  thumb Maciek Preston Konopka
  9/21/2017

  5 star review  Szybka i profesjonalna naprawa mojego iPhona, który ledwo co przeżył swoje upadki i zalania, został URATOWANY dzięki znakomitej obsłudze Applefix. Mocno Polecam! 5! 😉 😉

  thumb Aleksandra Wojciechowska
  10/19/2016

  5 star review  Polecam Wszystkim!!!

  thumb Alen Khachatryan
  11/27/2017

  5 star review  Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt z Klientem, szybka i profesjonalna naprawa. Dziękuję.

  thumb Aleksandra Haftarczyk-Kamola
  5/21/2018

  5 star review  Mój topielec serdecznie dziękuje za reanimację i pozdrawia całą ekipę Apple Fix! 🙂

  thumb Emi Ence Pence
  12/12/2014

  5 star review  Poszedłem wymienić szybkę. A okazało sie ze to nie była jedyna usterka. Drugą usterke naprawili w cenie wymiany szybki. Dziękuje to miłe:)

  thumb Piotr Pałach
  3/30/2016

  5 star review  Bardzo sprawnie wymienili mi napuchniętą baterię w iphone. Kompetentna i sympatyczna obsługa. I niedrogo.

  thumb Krzysztof Kopeć
  9/29/2015
Call Now Button