Serwis iPhone 11 Pro

  Najchętniej polecany

  Serwis iPhone 11 Pro!

  Naprawa iPhone 11 Pro

  Wymagająca naprawa iPhone 11 Pro? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Zarezerwuj naprawę od ręki lub zamów bezpłatną wysyłkę do serwis iPhone. Co otrzymasz, wybierając nasze wsparcie:

   darmową diagnostykę,
   atrakcyjny rabat,
   
  ekspresową realizację,
   
  najdłuższą gwarancję.

  Decydując się na serwis wysyłkowy, dostajesz także:

   ubezpieczoną przesyłkę z gotową etykietą,
  bezpłatnego kuriera do serwisu,
  odbiór i doręczenie paczki pod wskazany adres.

  Cennik Naprawa iPhone 11 Pro

  Wymiana szybki iPhone 11 Pro

  Przeliczanie każdej złotówki rzadko kiedy popłaca w przypadku konieczności naprawy flagowego telefonu po uderzeniu w twarde podłoże. Wymiana szybki iPhone 11 Pro w domu to zdecydowanie więcej ryzyka niż potencjalnych korzyści.

  Usługa może jednak zostać przeprowadzona bez konieczności wychodzenia z domu, jednak zapewnić długotrwałe rezultaty i umożliwić realną oszczędność pieniędzy.

  AppleFix, jako jeden z nielicznych serwisów w branży, wykonuje skuteczną regenerację wyświetlacza po zbiciu szybki. Wymiana szybki iPhone 11 Pro obejmuje wówczas złożony proces oddzielenia pękniętej osłony od sprawnej matrycy i przygotowania oryginalnego ekranu do nałożenia nowej wytrzymałej powłoki z polaryzacją.

  Doświadczenie serwisantów i zastosowanie zaawansowanego sprzętu w postaci dedykowanych separatorów i laminatora zakończone łączeniem w autoklawie daje efekt wizualnie nowego i doskonale spasowanego telefonu zachowującego sprawny dotyk i dotychczasową niezawodną oryginalną matrycę Retina.

  Dzięki przeprowadzaniu w toku naprawy wyczerpujących testów działania na ten serwis iPhone 11 Pro udzielamy aż pół roku gwarancji ważnej we wszystkich punktach AppleFix. 

  Wymiana szybki iPhone Katowice

  Wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro

  W Applefix wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro poprzedzana jest weryfikacją dostawcy oryginalnego ekranu, co gwarantuje całkowitą zgodność komponentów i nienaganne działanie modułu po naprawie.

  Kolejny krok to odłączenie kluczowych części, demontaż uszkodzonej matrycy i wstawienie sprawdzonej części wymiennej z dotykiem i nową szybką.

  Właściwa wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro wykonywana jest w specjalnej komorze bezpyłowej, co dodatkowo zabezpiecza Twoje urządzenie. Na koniec testujemy jego działanie i programujemy niezbędne funkcje bez dodatkowych opłat.  

  Zamawiając wymianę ekranu, wybrać możesz albo oryginalny panel OEM, albo wysokiej klasy zamiennik. Obie opcje objęte są półroczną gwarancją.

  Serwis iPhone 11 Pro

  Wymiana ekranu iPhone 11 Pro

  Wymiana ekranu iPhone 11 Pro powinna spełniać kilka podstawowych warunków, aby jej rezultat był zgodny z zamierzonym. Sprawdzony i godny zaufania dostawca części wymiennej w postaci oryginalnego panelu OEM Retina lub zamiennika o najlepszych parametrach to fundament opłacalności naprawy. Najistotniejszy aspekt to profesjonalna realizacja usługi zapewniająca bezawaryjne działanie telefonu po serwisie.

  Wymiana ekranu iPhone 11 Pro polega na demontażu przedniego panelu, odłączeniu Face ID, głośnika oraz mikrofonu przed właściwą wymianą podzespołu, dlatego też doświadczenie w takich naprawach jest bezcenne.

  Nowy wyświetlacz zamontowany w Twoim telefonie posiada wbudowany dotyk, ponownie zaprogramowaną funkcję TrueTone, działające Face ID oraz nowe szkło ochronne.

  Serwis iPhone 11 Pro

  Wymiana baterii iPhone 11 Pro

  Oryginalna bateria iPhone 11 Pro oferuje rekordowo długi czas pracy bez konieczności podłączania do ładowarki. To jeden z kluczowych czynników opłacalności serwisowania tego modelu.

  Akumulator zużyty wskutek normalnej eksploatacji z upływem czasu traci swoje właściwości i zmniejsza rzeczywistą pojemność. Wymiana baterii iPhone 11 Pro to najtańsza i jednocześnie najskuteczniejsza metoda przywrócenia długiego i pozbawionego awarii działania. Naprawa ta zauważalnie przyspiesza też pracę kilkuletniego telefonu.

  Wymiana baterii iPhone 11 Pro do osiągnięcia najlepszych efektów i maksymalnego bezpieczeństwa wymaga jednak realizacji w serwisie. Postaw w tym celu na AppleFix wykorzystujący tylko oryginalne baterie OEM od dokładnie sprawdzonych i zaufanych dostawców części dla Apple.

  Dzięki temu, w ramach niedrogiej naprawy, otrzymujesz najwyższej jakości oryginalny akumulator gwarantujący zgodne z oczekiwaniami długie działanie oraz sprawdzalne parametry. Chroni to przed ryzykiem puchnięcia ogniwa oraz uszkodzenia układ zasilania wskutek nieprawidłowego poboru mocy – częstych problemów po wstawieniu taniego zamiennika.

  Na przetestowaną nową baterię otrzymujesz pół roku gwarancji, której możesz skorzystać w każdym punkcie AppleFix. 

  Wymiana Baterii iPhone 11 Pro

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro skutecznie rozwiązuje najczęstsze problemy ze zniekształconym dźwiękiem i słabą głośnością, które są szczególnie zauważalne podczas korzystania z trybu głośnomówiącego.

  Uszkodzenie głośnika zdiagnozowane najczęściej następuje wskutek długotrwałego osadzania się brudu w membranie.

  Wymiana głośnika rozmów iPhone 11 Pro wiąże się z koniecznością uprzedniego odłączenia wyświetlacza oraz taśmy proximity. Zleć ją serwisowi, by zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

  Montaż nowego głośnika sprawi, że komunikacyjne nieporozumienia w trakcie rozmów pójdą w niepamięć. 

  Wymiana Glosnika iPhone 11 Pro

  Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro

  Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro wskazana jest w przypadku problemów z dźwiękiem, na które podczas połączenia mogą uskarżać się Twoi rozmówcy.

  Częste objawy to przerywanie głosu na skutek niedostatecznego zbierania dźwięku oraz zniekształcenia powodujące efekt dźwięku „z tunelu”.

  Główne przyczyny to zabrudzenia, zalania i upadki. Mikrofon osadzony jest na wspólnej taśmie z portem ładowania i dolnym głośnikiem.

  Wymiana mikrofonu iPhone 11 Pro oznacza montaż całego modułu w ramach jednej opłaty. Pozwoli to również uniknąć wystąpienia problemów z pozostałymi komponentami i przedłużyć żywotność urządzenia.

  Serwis iPhone 11 Pro

  Wymiana obudowy iPhone 11 Pro

  Wymiana obudowy iPhone 11 Pro to forma niedrogiej, efektywnej i efektownej refabrykacji po zbiciu tyłu telefonu. Naprawa polega na przeniesieniu wszystkich części do nowej oryginalnej obudowy. To usługa skutecznie zapobiegająca uszkodzeniom podzespołów, do którego może dojść z powodu braku możliwości odprowadzania ciepła na zewnątrz.

  Wymiana obudowy iPhone 11 Pro nie powoduje utraty bądź zmiany IMEI – zachowasz potwierdzenie oryginalności swojego urządzenia niezbędne przy sprzedaży.

  W modelach ze szklanym tyłem często można przeprowadzić tańszą wymianę szybki, jeśli pozwala na to kondycja uszkodzonej obudowy.

  Wymiana Obudowy iPhone 11 Pro

  Wymiana aparatu iPhone 11 Pro

  Zamów darmową diagnostykę, zanim zdecydujesz, że wymiana aparatu iPhone 11 Pro jest konieczna.

  Przyczyną problemów może być zabrudzenie matrycy lub soczewki, a nawet usterka płyty głównej, dająca podobne objawy mimo w pełni sprawnej kamery.

  Pierwszy i często jedyny krok to pozwalające na redukcję kosztów naprawy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z wnętrza aparatu. Tę metodę zaproponują Ci nasi serwisanci, by naprawa nie obciążyła Twojego budżetu. Wymiana aparatu iPhone 11 Pro wykonywana jest tylko wtedy, jeśli moduł jest rzeczywiście uszkodzony.

  Wymiana Tylnego Aparatu iPhone 11 Pro

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro przeprowadzana jest po sprawdzeniu działania baterii oraz układu zasilania. Najczęstsze powody uszkodzenia portu Lightning to akumulacja zabrudzeń oraz odkształcenie w wyniku nieprawidłowej eksploatacji.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro polega na wymianie docka, na którym wspólna taśma integruje mikrofon, gniazdo ładowania oraz dolny głośnik.

  W cenie jednej usługi rozwiązujesz trzy potencjalne problemy. Na każdy z elementów otrzymasz aż pół roku gwarancji.

  Wymiana gniazda ładowania iPhone Wrocław

  Zalany iPhone 11 Pro

  Zalany iPhone 11 Pro bardzo często można skutecznie naprawić, lecz zawsze wymaga to indywidualnego studium uszkodzeń z wykorzystaniem zaawansowanej diagnostyki.

  Do testów niezbędne jest „rozłożenie” telefonu, aby możliwe było rozlutowanie płyty głównej. Poddaje się ją czyszczeniu w myjce ultradźwiękowej, a następnie osuszaniu. 

  Zalany iPhone 11 Pro przechodzi dokładną weryfikację pod mikroskopem, co pozwala miarodajnie ocenić szanse naprawy urządzenia.

  Do każdego przypadku podchodzimy szczerze. Serwis zalecimy tylko, jeśli ma realne szanse skuteczności.

  Serwis iPhone 11 Pro

  Brak sieci iPhone 11 Pro

  Brak sieci iPhone 11 Pro to problem, który często występuje jako skutek wielokrotnych upadków – może pojawić się niepoprzedzony jednym silnym uderzeniem, lecz jako konsekwencja licznych z pozoru niegroźnych uderzeń. 

  W praktyce brak sieci iPhone 11 Pro to uszkodzenie basebandu – części odpowiadającej za łączność GSM. Naprawa wymaga ostrożnego wylutowania z płyty głównej wadliwego podzespołu i wstawienia nowego, sprawnego modułu.

  Realnie oceniamy szanse skuteczności naprawy basebandu na 80%. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i działania rozpoczynamy od diagnostyki, by umożliwić Ci podjęcie świadomej decyzji co do kontynuacji naprawy.

  Nie Czyta Karty SIM iPhone 11 Pro

  Naprawa Face ID iPhone 11 Pro

  Specyfika budowy mechanizmu rozpoznawania twarzy iPhone sprawia, że wymiana części nie pomoże, jeśli Face ID  iPhone 11 Pro nie działa.

  Moduły tworzące mapę głębi twarzy („Romeo”) oraz kamery odpowiedzialne za odczyt danych biometrycznych („Julia”) są do siebie nierozerwalnie przypisane.

  Jedyną opcją naprawy, gdy Face ID iPhone 11 Pro nie działa, jest zlokalizowanie źródła problemu i serwis bądź wymiana uszkodzonej taśmy dotkniętego usterką modułu w sytuacji, gdy naprawa tego elementu będzie możliwa.

  Naprawa Face ID iPhone Katowice

  Wymiana przycisków iPhone 11 Pro

  Wymiana przycisków iPhone 11 Pro może być konieczna w wyniku ich zużycia się, nieprawidłowej eksploatacji lub upadku. Jedyna metoda naprawy to wymiana niedziałającego kompletu klawiszy na nowe.

  Wszystkie klawisze boczne – przycisk power/uśpienie, guzik wyciszający, a także przyciski regulacji głośności – osadzone są na wspólnej taśmie sygnałowej, co uniemożliwia wymianę indywidualnego przycisku.

  Wymiana przycisków iPhone 11 Pro skutecznie i trwale zapobiega tym samym wystąpieniu w przyszłości problemów z pozostałymi klawiszami.

  Serwis iPhone 11 Pro

  Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro

  Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro to ostatnia opcja serwisu, gdy telefon nie ładuje się. To etap, który zalecamy jako ostateczność, by ograniczyć koszty serwisu, jeśli to możliwe w danym przypadku.

  Usługa rekomendowana jest, gdy diagnostyka baterii nie wykazała błędów, a kłopot występuje pomimo montażu nowego gniazda ładowania.

  Naprawa układu U2-IC iPhone 11 Pro polega na wymianie zamocowanego na płycie głównej układu zarządzającego zasilaniem.

  Bardzo podatna na uszkodzenie przestrzeń robocza (płyta główna) decyduje o tym, że usługa powinna zostać przeprowadzona w doświadczonym serwisie.

  Uklad-U2-iPhone-11-Pro

  Masz problem z inną usterką iPhone 11 Pro?

  Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

  POROZMAWIAJMY…

  Nie jesteś pewien usterki.
  Skorzystaj z infolinii.

  INNA USTERKA?

  Bezpłatna diagnoza.
  Poznaj koszt naprawy.

  Specyfikacja iPhone 11 Pro

   

  Apple poniekąd przyzwyczaiło już konsumentów do tego, że to właśnie reprezentant serii o najwyższych parametrach odznacza się także większymi gabarytami podyktowanymi implementacją większego wyświetlacza od tego zastosowane w modelu podstawowym. W roku 2019 podczas premiery linii „jedenastek” okazało się jednak, że to bardziej kompaktowe urządzenie ma tym razem za zadanie odegrać rolę telefonu premium.

  iPhone 11 Pro jest bowiem mniejszy i to dość zauważalnie – zamontowano w nim ekran o przekątnej 5,8 cala zamiast 6,1, jednak zdecydowano się na nowocześniejszą i lepszą jakościowo technologię AMOLED. Wyświetlacz daje ostrzejsze, bardziej wyraziste barwy, głębszą czerń, lepsze kąty widzenia i znacznie wyższy komfort pracy w dużym słońcu (800 nitów). Jego rozdzielczość to 2436 x 1125 pikseli, przekładające się na zagęszczenie 458 ppi.

  Bryła iPhone 11 Pro odznacza się także węższymi ramkami wokół ekranu. Całość jest węższa i smuklejsza, a do tego nieco lżejsza nawet przy zastosowaniu szklanych plecków w miejsce obecnego w iPhone 11 aluminium.

  Zrezygnowano w tym modelu z modułu obsługującego 3D Touch. To, w połączeniu z mniejszym wyświetlaczem Super Retina XDR wykonanym w nowszej technologii pozwoliło iPhone’owi 11 Pro uzyskać status lidera czasu pracy na jednym ładowaniu mimo zastosowania nieznacznie mniejszej baterii o pojemności 3046 mAh.

  Podzespoły

  Procesor
  A13 Bionic 64-bit

  Pamięć RAM
  4GB

  Pamięć NAND
  64GB, 256GB, 512GB 

  Bateria
  3046mAh

  Wyświetlacz

  Przekątna ekranu
  5,85 cala Super Retina HD XDR

  Rozdzielczość ekranu
  1125×2436

  Typ ekranu
  OLED

  Jasność maks.
  625 cd/m2 

  Kamera i aparat

  Kamera tył
  12 MP obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw

  Zoom cyfrowy
  10x

  Aparat przód
  12 MP

  Dodatkowe
  autofokus, geotagging, detekcja twarzy, stabilizacja optyczna, HDR, retina flash

  Komunikacja 

  Sieć komórkowa
  4G

  Wi-Fi

  Wi-Fi 6 802.11ax z technologią MIMO

  Technologie bezprzewodowe
  Bluetooth 5.0, NFC

  Złącza
  Lightning

  Inne

  Premiera
  Wrzesień 2019

  Dostępne kolory
  Silver, Space Gray, Gold, Midnight Green

  Dostępne modele
  A2160, A2217, A2215

  Slogan
  And then there was Pro. Pro Cameras. Pro Display. Pro Performance. iPhone has gone Pro.

   

  System i funkcje

  System
  iOS 13 (Wsparcie do iOS 15 i dłużej)

  Czujniki
  Face ID, Barometr, Żyroskop trójosiowy, Przyspieszen­io­mierz, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik oświetlenia zewnętrznego

  Wodoszczelność
  IP67

  AppleFix

  FAQ

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

  Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

  Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

  Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

  Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

  Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

  Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

  Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

  Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

  Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

  Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

  Co to jest naprawa wysyłkowa?

  W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

  Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

  Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

  Call Now Button