Serwis iPhone 11 Pro

Serwis iPhone 11 Pro

Masz problem ze sprzętem Apple i nie możesz go dostarczyć osobiście. Nic straconego! Opracowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu zrealizujesz naprawę bez wychodzenia z domu! Przed zamówieniem kuriera pamiętaj, że:

✓  kurier jest bezpłatny w jedną stronę,
✓  kurier sam drukuje etykietę,
  zapakuj bezpiecznie przesyłkę,
 koszt kuriera zwrotnego wynosi 20,00 zł,
  wszystkie przesyłki są ubezpieczone.

Czy warto serwisować iPhone 11 Pro?

Skoro pytasz, to znaczy, że w głębi serca wiesz, że tak. Inaczej nie byłoby Cię tu, a telefon zmieniłbyś na inny… tylko czy lepszy model?

Mający swoją premierę już dłuższy czas temu iPhone 11 Pro cieszył i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Oczarował on swoimi osiągami, długością pracy na jednym ładowaniu i doskonałymi aparatami  nie tylko wiernych fanów Apple, lecz także innych odbiorców poszukujących idealnego flagowca.

Osoby, które zakupiły 11 Pro w okolicach jego debiutu oraz te, które miały nieszczęście uszkodzić swojego iPhone zapewne rozważają serwis. W końcu aż żal rezygnować z tak dobrego urządzenia. Przecież można je przywrócić do idealnego stanu za ułamek ceny.

Naprawa iPhone 11 Pro, który nie upadł? Po co?

Po to, że pewnie niedługo będzie konieczna wymiana baterii.

Żywotność akumulatora iPhone 11 Pro

Niedowiarkom polecamy sprawdzić kondycję baterii. Fakt, w iPhone 11 Pro wytrzymuje ona znacznie dłużej w porównaniu do innych modeli. Jednak i ona zużywa się i zmniejsza pojemność z upływem czasu. To naturalny i chemiczny proces typowy dla litowo-jonowych ogniw.

Urządzenia Apple – w tym iPhone 11 Pro – są skonstruowane tak, że płynność i wydajność działania telefonu mają związek ze stanem baterii. Sam producent jest w stanie zagwarantować szczytową sprawność do progu pojemności 80% akumulatora. W praktyce przekłada się to na około 500 pełnych cykli ładowania.

Wymiana baterii iPhone 11 Pro w naszym serwisie

Wymiana baterii w iPhone 11 Pro to naprawa, która pozwoli na powrót otrzymać telefon jak nowy. Wykorzystanie oryginalnych części zapewnia niezawodność, długi czas działania oraz bezpieczeństwo. Mając je na uwadze, nasz serwis nie realizuje usług wymiany baterii iPhone 11 Pro opartej o wątpliwe zamienniki.

Dajemy za to najdłuższą gwarancję na naprawę. Do tego zrobimy to od ręki.

Ile kosztuje Wymiana baterii iPhone 11 Pro?

U nas wymiana oryginalnego akumulatora do iPhone 11 Pro kosztuje 499 złotych. Za tę cenę dostajesz z powrotem model iPhone 11 Pro jak nowy.

iPhone 11 Pro – naprawa ekranu po upadku

Uszkodzony wyświetlacz wymienimy Ci od ręki. Stosujemy tylko oryginalne części lub komponenty z certyfikatami potwierdzającymi zgodność z technologią Apple. Wymiana ekranu 11 Pro w jednym z dwóch wariantów to całkowicie Twój wybór. Telefon może wrócić do ciebie jeszcze następnego dnia roboczego.

Tylna obudowa iPhone 11 Pro – wymiana panelu lub aparatów

Konstrukcja tego modelu iPhone ma to do siebie, że śliskie wykończenie i obły kształt sprzyjają upadkom. Uszkodzeniu mogą ulec również plecki lub aparaty telefonu. Wszystkie te usługi realizujemy w naszym serwisie, dając Ci swobodę wyboru. Nie musisz wymieniać całych podzespołów, jeśli są sprawne. Czasem wystarczy wymiana szklanych osłon.

Może i mój iPhone 11 Pro upadł, ale i tak nic mu nie jest

Nawet jeżeli wyświetlacz uszkodzony nie został, nawet jeśli szybka iPhone 11 Pro przetrwała upadek bez szwanku, to nie jest to równoznaczne z brakiem wewnętrznych uszkodzeń telefonu.

Usterki mogą się pojawić dopiero po jakimś czasie od zdarzenia. Najczęstsze problemy tej kategorii to:

niedziałające Face ID;

– kłopoty z głośnikiem i mikrofonem;

– niestabilna praca urządzenia;

przycisk Power nie działa;

iPhone 11 Pro nie ładuje się.

Pamiętaj, że trafna diagnoza może zostać postawiona tylko przez serwis Apple zdolny do przeprowadzenia wszystkich niezbędnych testów.

Podobne usterki mogą zaistnieć w wyniku innego niefortunnego zdarzenia, które spędza sen z powiek użytkownikom smartfonów – także tych od Apple.

Naprawa iPhone 11 Pro po zalaniu

Proces przebiega analogicznie do diagnozy innych usterek. Z tą różnicą, że tutaj znane jest ich źródło. W ramach serwisu musimy sprawdzić, które podzespoły uległy uszkodzeniu i ocenić możliwość oraz koszt zrealizowania napraw.

Z tą wiedzą dzwonimy do Ciebie. U nas diagnoza uszkodzeń iPhone 11 Pro jest darmowa. Jeśli nie zgodzisz się na koszty naprawy przedstawione przez nasz serwis iPhone, opłacasz tylko kuriera zwrotnego. Nie ma mowy o serwisie w ciemno, po którym cena zwali Cię z nóg.

Uważamy, że naprawa iPhone musi być rentowna i musi być Twoją samodzielną decyzją. 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz cennik napraw iPhone. Znajdziesz tam wszystkie usługi serwisowe, które wykonujemy na iPhone 11 Pro.

Ile Kosztuje Naprawa iPhone 11 Pro?

Masz problem z inną usterką iPhone 11 Pro?

Sprawdź koszt naprawy bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z infolinii lub naszego LiveChat

DARMOWY KURIER

Podjąłeś decyzję o naprawie wysyłkowej. Zamów kuriera w 5 minut...

AppleFix

FAQ

Sprawdź najczęściej zadawane pytania!

Ile kosztuje naprawa iPhone’a?

Aktualnie trwa ograniczona czasowo promocja na większość napraw. W celu potwierdzenia dostępnych rabatów należy sprawdzić stronę.

Jak długo trwa wymiana szybki w iPhone?

Wymiana szybki wykonywana jest od ręki i trwa zazwyczaj około 90 minut. Do naprawy przystępujemy dopiero po diagnostyce oraz akceptacji kosztów.

Jak długo trwa wymiana baterii w iPhone?

Naprawa zostanie zrealizowana od ręki, w ciągu 90 minut od przekazania telefonu. Po zakończeniu diagnozy poinformujemy o kondycji baterii (tj. poziomie żywotności baterii oraz liczbie cykli ładowania). Dopiero po akceptacji kosztów przystąpimy do naprawy.

Gdzie wysłać swojego iPhone’a do naprawy?

Nasz serwis ma swoje siedziby we Wrocławiu, przy ulicy Pugeta 10 oraz Hubskiej 82. Zamów naprawę, a my wyślemy do Ciebie bezpłatnego kuriera. Sprawdź zakres realizowanych przez nasz serwis iPhone.

Czy naprawy iPhone są objęte gwarancją?

Na serwisowane przez nas iPhone’y przypada okres do 6-ciu miesięcy gwarancji. Jej czas uzależniony jest od rodzaju naprawianej usterki.

Co to jest naprawa wysyłkowa?

W ten sposób naprawisz urządzenie Apple bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie przez stronę i zapakować iPhone, iPad lub MacBook. Zamówimy dla Ciebie darmowego kuriera i po zakończonej naprawie odeślemy urządzenie za pobraniem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o interesującej Cię usłudze.

Czy wymiana odbywa się za pomocą oryginalnych części Apple?

Rezerwując naprawę, w wielu przypadkach masz do wyboru oryginalną część lub certyfikowany, bezpieczny zamiennik. Jeśli nie widnieje opcja wyboru innej części, oznacza to, że ten komponent wymieniamy tylko na fabryczny oryginał.

Call Now Button
DARMOWY KURIER 

Naprawa bez
wychodzenia z domu.

Masz problem z Apple i nie chcesz opuszczać domu? Przygotowaliśmy idealne rozwiązanie! Skorzystaj z darmowego kuriera i ciesz się naprawiony sprzętem nawet następnego dnia!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
close-link