fbpx
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!
Zadzwoń: 507 605 473
Dla każdej naprawy bezpłatny kurier!

Najczęściej polecany Serwis iPhone.

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze! Z myślą o Tobie wprowadziliśmy bezpłatną diagnostykę, naprawę od ręki oraz najdłuższą gwarancje.

Najczęściej polecany Serwis iPhone.

Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze! Z myślą o Tobie wprowadziliśmy bezpłatną diagnostykę, naprawę od ręki oraz najdłuższą gwarancje.

Częste naprawy iPhone.

Poznaj specyfikę naprawy. Nie masz czasu?
Bez obaw rozwiązujemy problemy, bez zaprzątania Twojej głowy!

Zbita Szybka

Zachowaj oryginalny
wyświetlacz.

Nie ładuje się?

Oszczędność czasu.
Wszystkie części na miejscu!

Zalany?

Zwiększ szansę naprawy...
Zaufaj specjalistom.

Słaba Bateria?

Cały dzień bez...
dodatkowego ładowania!

Uszkodzony LCD

Siła przyzwyczajenia.
Nie trać czasu na zamienniki!

Boczne przyciski

Głośniej, ciszej...
idealnie.

Problem z głośnikiem?

Nic nie słychać...
czas to zmienić!

Nie działa aparat?

Ostrość. Balans. Głębia.
Nie rezygnuj z przyzwyczajeń!

[soliloquy id="14505"]

Sprawdź koszt naprawy iPhone bez wychodzenia z domu!

SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

Zaufaj specjalistom od napraw iPhone!

Szanujemy Twój czas, dlatego większość napraw iPhone wykonujemy od ręki.
Oferujemy gwarancję nawet na najbardziej skomplikowaną naprawy iPhone.
Serwis iPhone w AppleFix jest gwarancją sukcesu.

Serwis iPhone Wroclaw

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

1. FORMULARZ

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Wybierz Inteligentną Specjalizację

Żyj komfortowo. Naprawiaj iPhone… bez zmartwień!

Specjalizujemy się w naprawach wszystkich modeli iPhone. Dzięki wysokiej profesjonalizacji tj. wyłącznie naprawa iPhone uzyskujemy efekty nieosiągalne dla innych Serwisów. Takie usługi jak naprawa zalany iPhone, wymiana baterii w iPhone 5wymiana szybki w iPhone 6 lub nawet wymiana obudowy iPhone 5  są dla nas codziennością.

Serwis iPhone Wrocław realizuje większość napraw od ręki. Pomimo doświadczenia zdobywanego od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka” – każda naprawa iPhone traktowana jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie.

Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Komentarze i powiązane wpisy

Comments are closed.

Call Now Button