• 0

Twój Serwis iPhone.

Najczęściej polecany Serwis iPhone.

Serwis iPhone od ponad 6 lat specjalizuje się naprawach iPhone. Nasze doświadczenie łączymy  z nowoczesnym sprzętem serwisowym oraz pasją do napraw iPhone. Ta unikalne kombinacja zapewnia efekty nieosiągalne dla innych serwis iPhone.

Korzystanie z usług iPhone Serwis jest gwarancją sukcesu. Szanujemy czas Klientów. Większość napraw iPhone wykonujemy od ręki. Oferujemy gwarancję nawet na najbardziej skomplikowaną naprawa iPhone.

Lubimy wyzwania, dlatego wspieramy inne serwis iPhone podczas realizacji skomplikowanych napraw. Sprawdź nas…

Naszą codzienność stanowią standardowe naprawy: zbita szybka iPhone 6, wymiana baterii w iPhone 5, wymiana szybki w iPhone 5S lub wymiana obudowy iPhone 5. Oferujemy naprawę na płytach głównych: wymiana układu u2, wymiana pamięci NAND oraz naprawa zalany iPhone.

Wybierz usterkę. My zajmiemy się resztą.

Otrzymasz email z planem naprawy oraz jej wartością.

Sprawdź koszt naprawa iPhone bez wychodzenia z domu!

Chcesz porozmawiać na żywo? Skorzystaj z LiveChat.

SZYBKA WYCENA!

Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy.
Poznaj koszt naprawy.

CHCESZ POROZMAWIAĆ!

Nie jesteś pewien usterki…
Zadzwoń i potwierdź rodzaj usterki.

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

1. FORMULARZ

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Wybierz Inteligentną Specjalizację.

Żyj komfortowo. Napraw iPhone. Bez zmartwień.

Specjalizujemy się w naprawach wszystkich modeli iPhone. Dzięki wysokiej profesjonalizacji tj. wyłącznie naprawa iPhone uzyskujemy efekty nieosiągalne dla innych Serwisów. Takie usługi jak naprawa zalany iPhone, wymiana baterii w iPhone 5wymiana szybki w iPhone 6 lub nawet wymiana obudowy iPhone 5  są dla nas codziennością.

Serwis iPhone Wrocław realizuje większość napraw od ręki. Pomimo doświadczenia zdobywanego od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku “nadgryzionego jabłka” – każda naprawa iPhone traktowana jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie.

Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych nie autoryzowanych serwisów Apple w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Zaufaj specjalistom!

Serwis iPhone: zadowolenie Klientów ponad wszystko!

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa.

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Wymiana szybki iPhone 5/5S/6/6S/7

Naprawiaj z wizją. Zachowaj oryginalną matrycę!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników Apple, opracowaliśmy autorską metodę wymiany zbitej szybki w iPhone. Jako nieliczni doprowadziliśmy proces technologiczny wymiany pękniętych szybek w iPhone do perfekcji. Dzięki błyskawicznej regeneracji ekranów gwarantujemy naprawę od ręki, przy wykorzystaniu oryginalnej matrycy Retina. Wymiana szybki w iPhone gwarantuje idealną jakość wyświetlacza oraz ograniczenia kosztów naprawy. Wierzymy, że wyznaczony kierunek stanie się w przyszłości trendem dla wszystkich serwisów Apple.

Rozwijana technologia regeneracji nie tylko umożliwia zachowanie oryginalnego wyświetlacza, ale również ogranicza koszt naprawy iPhone. Podczas naprawy zachowujemy precyzję oraz staraność, jak również przekładamy wszystkie elementy ze starego ekranu, w tym czytnik Touch ID. W trakcie regeneracji ekranu montujemy: nowy polaryzator, ramkę wyświetlacza oraz nowe podświetlenie ekranu. W trakcie naprawy korzystamy z kleju OCA.

Niestety nie zawsze wymiana szybki w iPhone jest możliwa. W trakcie naprawa szybki iPhone zarówno wyświetlacz Retina jak i warstwa dotykowa muszą być sprawne w 100%: matryca musi wyświetlać cały obraz oraz w pełni reagować na dotyk. Każdorazowo podczas przyjęcia weryfikujemy stan wyświetlacza pod kątem możliwości jego regeneracji. Na każdą naprawę zbita szybka iPhone oferujemy gwarancję.

Wymiana Baterii iPhone 4/4S/5/5S/6/6S/7

Stwórz sobie nowe możliwości! Zakończ dzień bez ładowania baterii.

Krótko trzymająca bateria to przypadłość niejednego telefonu Apple. Wielu użytkownikom zdarza się, że telefon sam się wyłącza na mrozie, bateria nie ładuje się do końca lub iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu. W wielu sytuacjach rozwiązaniem może okazać się wydłużenie czasu baterii przez optymalizacje iOS. Niestety często jedynym rozwiązaniem może okazać się montaż nowej baterii w iPhone.

Z naszych obserwacji wynika, że bateria w iPhone zachowuję maksymalną wydajność przez pierwsze 300 cykli ładowania. Cykl ładowania to inaczej zużycie energii odpowiadającej 100% pojemności baterii. Statystycznie nowy iPhone jest ładowany raz dziennie. Oznacza to, że już po roku pojemność baterii w iPhone zaczyna spadać! Innymi słowy po tym okresie ogniwa baterii nie magazynuje tej samej energii, co na początku. Mniej energii w ogniwie to krótszy czas pracy na jednym naładowaniu.

W trakcie serwis iPhone korzystamy tylko z oryginalnych baterii Apple. W pierwszej kolejności sprawdzamy żywotność starej baterii oraz pobory na płycie. Dzięki temu technicy wykluczają inne usterki, dające podobne objawy jak słaba bateria (np. uszkodzenie układu U2). Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Dopiero po ich pozytywnym zakończeniu mamy 100% pewność, że iPhone będzie działać przez dłuższy okres czasu bez ładowania. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

Zalany iPhone 5/5S/6/6S/7

Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Ratujemy gdy inni rezygnują...

Zalany iPhone to jedna z najtrudniejszych i najbardziej popularnych usterek. Płyta główna jest elementem najbardziej wrażliwym na zalanie. Podczas diagnostyki iPhone poświęcamy jej najwięcej uwagi. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń elektroniki płyty głównej realizujemy naprawy pod mikroskopem. Olbrzymie doświadczenie, nowoczesny sprzęt serwisowy oraz dostęp do schematów to narzędzia, dzięki którym jesteśmy liderem w naprawach iPhone po zalaniu. Korzystając z naszej pomocy klienci mają pewność, że wybrali najbardziej doświadczony Serwis iPhone.

Większość zalanych urządzeń Apple udaje nam się naprawić. W przypadku zalania iPhone ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Sugerujemy nie włączać i nie ładować urządzenia. Dzięki temu rosną szansę bezproblemowej naprawy. W przypadku zalania iPhone problem może pojawić się dopiero po kilku dniach – najczęściej w skutek zwarcia na płycie głównej.

Po otrzymaniu zalanego iPhone zawsze przeprowadzamy kompletną diagnozę. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów informujemy o zakresie usterek oraz planie naprawy. Naszym przyszłym i obecnym Klientom w przypadku zalania telefonu odradzamy korzystanie z usług niewyspecjalizowanych serwisów GSM.

Wymiana układu ładowania U2 w iPhone 5/5S/6/6S/7

Wiedza i pasja kluczem do sukcesu.

Chip IC U2 jest to mikroskopijny układ zlokalizowany na płycie głównej, odpowiedzialny za zarządzanie zasilaniem oraz komunikacja przez złącze Lightning. Uszkodzenie układu U2 jest usterką powszechnie myloną ze słabą kondycją baterii. U2-IC znajduje się w każdym iPhone wyposażonym w gniazdo ładowania Lightning. Na powyższą usterkę narażone są wszystkie egzemplarze, począwszy od modelu iPhone 5.

Do głównych objawów wskazujących na usterkę U2 należy b. szybko rozładowującą się bateria (efekt nawet kilkusetkornie większych poborów na płycie głównej) oraz mocno nagrzewająca się obudowa. W przypadku postępującej degradacji układu U2 iPhone nie włącza się i nie reaguje na ładowarkę. Mniej popularne objawy to problem ze zgraniem danych z komputera przez iTunes oraz komunikat podczas ładowania o nieautoryzowany akcesorium.

W trakcie naprawy iPhone polegającej na wymianie układu U2 w miejsce uszkodzonego elementu osadzamy nowy chip. Po zakończonej naprawie przeprowadzamy diagnostykę w tym m.in. testy benchmark oraz pomiary zużycia energii. Pomimo skomplikowania naprawy na płycie głównej udzielamy na naprawę standardową gwarancje.

Błąd aktualizacji do macOS High Sierra… Przeczytaj zanim utracisz dane!

Gdy w czerwcu Apple pokazało światu nową wersje swojego systemu operacyjnego, wszyscy oczarowani byli ogromem...

Epidemia wadliwych układów Touch IC iPhone 6 Plus – co robić, gdy dotyk w iPhone 6 nie działa?

Przystępna cena oraz znakomite wyniki benchmark sprawiły, że modele iPhone 6 i iPhone 6 Plus są jednymi z...

Stacja dokująca do Apple Watch w kształcie Macintosha

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″…

Okulary AR od Apple jeszcze w 2017 roku?

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″…

Nowe informacje na temat iPad Pro 10,5”

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″…

Jak wyłączyć powiadomienia haptyczne w iPhone 7?

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″…

Apple Watch 3 z lepszą baterią we wrześniu 2017

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″…

Biały iPhone 7 na Instagramie Beats by Dre

[cs_content][cs_section parallax=”false” style=”margin: 0px;padding: 0px;”][cs_row inner_container=”true” marginless_columns=”false” style=”margin: 0px auto;padding: 0px;”][cs_column fade=”false” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″…

1

One thought on “iPhone

Comments are closed.