Serwis iPhone Wrocław

Najczęściej polecany

Serwis iPhone
Wrocław!

Naprawa iPhone

Realizujemy wszystkie, nawet najtrudniejsze naprawy iPhone. Twoje zadowolenie z naprawy jest dla nas najważniejsze! Z myślą o Tobie jako pierwszy serwis iPhone Wrocław wprowadziliśmy:

  Bezpłatną diagnostykę
✓  Darmowego kuriera
  Najdłuższą gwarancje na naprawę
 Naprawę dopiero po akceptacji kosztów!

Najczęstsze naprawy iPhone.

Od samego początku, tj. od 2012 roku zajmujemy się wyłącznie serwisem telefonów Apple. Naprawiamy wszystkie modele iPhone – niezależnie od rodzaju usterki oraz roku produkcji. Szanujemy Twój czas, dlatego większość napraw telefonów Apple wykonujemy od ręki. Do najpopularniejszych napraw wykonywanych w naszym serwis iPhone Wrocław należy:

Zachowaj oryginalny
wyświetlacz.

Wymiana Szybki iPhone

Potrzebujesz doładowania?
Zacznij od całego dnia na nowej baterii.

Wymiana baterii iPhone

Oszczędność czasu...
wszystkie części na miejscu!

iPhone nie chce się ładować

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Wymiana wyświetlacza iPhone

Zwiększ szansę naprawy...
zaufaj specjalistom.

Zalany iPhone

Głośniej, ciszej...
idealnie.

iPhone-nie działają boczne przyciski

Nic nie słychać...
czas to zmienić!

Wymiana głośnika iPhone

Uszkodzona obudowa...
to nie problem.

Wymiana obudowy iPhone

Siła przyzwyczajenia...
nie trać czasu na zamienniki!

Serwis iPhone

Wymiana szybki iPhone Wrocław

Wymiana zbitej szybki w iPhone należy do najczęstszych napraw w naszych punktach we Wrocławiu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów opracowaliśmy metodę umożliwiającą wymianę wyłącznie zbitej szybki w iPhone. Nasza technologia nie tylko umożliwia zachowanie oryginalnego LCD w iPhone, ale również znacznie ogranicza koszt naprawy!

Dzięki błyskawicznej regeneracji pękniętego ekranu oferujemy naprawę od ręki, przy wykorzystaniu oryginalnej matrycy Retina. Wymiana szybki w iPhone gwarantuje idealną jakość wyświetlacza oraz ograniczenia kosztów naprawy. Na każdą naprawę zbitej szybki w iPhone udzielamy gwarancję, która obowiązuje w każdej naszej placówce we Wrocławiu.

Wierzymy, że wyznaczony kierunek stanie się standardem dla wszystkich serwisów, nie tylko we Wrocławiu. Rozwijana technologia regeneracji  umożliwia zachowanie oryginalnego wyświetlacza, ogranicza koszt naprawy iPhone ale również ma pozytywny wpływ na środowisko! Jeżeli Twój ekran nie nadal się do regeneracji, skorzystaj z możliwości montażu oryginalnego wyświetlacza.

Wymiana szybki iPhone Wrocław

Wymiana wyświetlacza iPhone Wrocław

Niestety wymiana zbitej szybki nie zawsze jest możliwa. Już w trakcie przyjęcia telefonu weryfikujemy stan wyświetlacza pod kątem możliwości regeneracji. W przypadku uszkodzenia LCD (objawy: pasy/plamy, brak podświetlenia lub niedziałający dotyk) oferujemy wymianę całego wyświetlacza. Podczas wymiany ekranu w iPhone korzystamy wyłącznie z oryginalnych wyświetlaczy Retina.

Dzięki grupie zaufanych europejskich dostawców oraz refabrykacji ekranów (we własnym) zakresie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników Apple. W trakcie naprawy oferujemy trzy rodzaje ekranów: Original New POP (oryginalny ekrany z fabryki), Original Pulled (oryginalny ekran zdemontowany z telefonu) oraz Original Parts (oryginalny ekran złożone przez podmioty trzecie). Na specjalnie życzenie możemy zamontować wysokiej jakości zamienniki (niskie stany magazynowe).

Przed rozpoczęciem naprawy, nasz serwis Apple Wrocław dokładnie weryfikuje dostawcę ekranu (LG, Sharp lub Toshiba). Dzięki temu mamy pewność, że ekran będzie prawidłowo funkcjonować “responsywność dotyku”. Również jako jeden z nielicznych serwisów we Wrocławiu programuje nowy wyświetlacz (zachowanie funkcji True Tone). Na zakończenie naprawy przekładamy elementy ze starego ekranu m.in. czytnik Touch ID lub Face ID (zawsze działają tak samo jak przed naprawą).  

Wymiana wyświetlacza iPhone Wrocław

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Krótko trzymająca bateria to przypadłość niejednego telefonu. Wielu użytkownikom zdarza się, że telefon sam się wyłącza na mrozie, bateria nie ładuje się do końca lub iPhone nie chce się włączyć po rozładowaniu.  Najczęściej jedynym rozwiązaniem jest montaż nowej baterii w iPhone.

W pierwszej kolejności sprawdzamy żywotność starej baterii oraz pobory na płycie głównej. Dzięki temu wykluczymy inne usterki mające podobne objawy jak słaba bateria (np. uszkodzenie układu U2). Po zamontowaniu nowej baterii w iPhone przeprowadzamy testy wydajnościowe. Dopiero po ich pozytywnym zakończeniu mamy 100% pewność, że iPhone będzie działać przez dłuższy czas bez potrzeby ładowania. Na każdą zamontowaną baterie udzielamy gwarancje.

W trakcie serwis iPhone korzystamy wyłącznie z baterii OEM. Nasze baterie mają oryginalne podzespoły i są one montowane w tych samych fabrykach, co baterie fabrycznie zamontowane w nowym telefonie. Wersja OEM różnic się od oryginalnych baterii: brakiem logo producenta. Wszystkie montowane przez nas baterie wyświetlają swoją kondycję (Ustawieniach => Bateria). 

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Wymiana tyłu iPhone Wrocław

Zbita obudowa w iPhone jest popularną naprawą w naszych wrocławskich serwisach. Poza walorem estetycznym szklana obudowa pełni kluczową rolę w trakcie ładowania indukcyjnego oraz zabezpieczenia wnętrza telefonu. Pomimo zastosowaniu przez Apple najbardziej wytrzymałych materiałów tylne szkło obudowy jest w dalszym ciągu podatne na zbicie oraz zarysowanie. 

Niestety wymiana całej obudowy jest kosztownym i nieekologicznym rozwiązaniem. Właśnie dlatego opracowaliśmy autorską metodę wymiany zbitej tylnej szybki w iPhone przy użyciu niebieskiego lub białego lasera. Proces technologiczny wymiany pękniętej szybki obudowy nie jest prosty ale daje rewelacyjne efekty! Po laserowym wypaleniu starego szkła, usuwamy jego fragmenty omijając aparaty, cewkę indukcyjną i mikrofon. Następnie po doborze odpowiedniego szkła do Twojego modelu, nakładamy klej  i utwardzamy go światłem UV. Dzięki temu szkło nigdy nie odpadnie a także jego trwałość może być lepsza! 

Dzięki osiągnięciu perfekcji w wymianie zbitego tyłu mamy pewność, że po naprawie zostanie zachowana funkcja ładowania indukcyjnego oraz płatności Apple Pay. W zależności od modelu telefonu w trakcie naprawy istnieje również możliwość zmiany koloru szkła obudowy. W trakcie naprawy precyzję oraz najwyższą staranność łączymy z błyskawicznym czasem realizacji! 

Wymiana tyłu iPhone Wrocław

Zalany iPhone Wrocław

Zalany iPhone to jedna z najtrudniejszych i najbardziej popularnych usterek. Płyta główna jest elementem najbardziej wrażliwym na zalanie. Podczas diagnostyki iPhone poświęcamy jej najwięcej uwagi. W przypadku skomplikowanych uszkodzeń elektroniki płyty głównej realizujemy naprawy pod mikroskopem. Olbrzymie doświadczenie, nowoczesny sprzęt serwisowy oraz dostęp do schematów to narzędzia, dzięki którym jesteśmy liderem w naprawach iPhone po zalaniu. Korzystając z naszej pomocy klienci mają pewność, że wybrali najbardziej doświadczony Serwis iPhone.

Większość zalanych urządzeń Apple udaje nam się naprawić. W przypadku zalania iPhone ważne jest jak najszybsze odpięcie baterii. Sugerujemy nie włączać i nie ładować urządzenia. Dzięki temu rosną szansę bezproblemowej naprawy. W przypadku zalania iPhone problem może pojawić się dopiero po kilku dniach – najczęściej w skutek zwarcia na płycie głównej.

Po otrzymaniu zalanego iPhone zawsze wykonujemy kompletną diagnozę. Po osuszeniu wnętrza i sprawdzenia wszystkich podzespołów informujemy o zakresie usterek oraz planie naprawy. Naszym przyszłym i obecnym Klientom w przypadku zalania telefonu odradzamy korzystanie z usług niewyspecjalizowanych serwisów GSM.

Zalany iPhone Wrocław

Wymiana głośnika iPhone Wrocław

Wymiana głośnika iPhone to popularna przypadłość telefonów naprawianych w naszych wrocławskich oddziałach. Jeżeli odczuwasz dyskomfort podczas rozmowy to sygnał, że problem może dotyczyć również Twojego telefonu. Do najpopularniejszych objawów uszkodzonego głośnika należy obniżona głośność, szumy, trzaski oraz bardzo cichy dzwonek. 

Każdy iPhone wyposażony jest w conajmniej dwa głośniki. Dolny głośnik zwany głośnikiem multimediów znajduje się przy gnieździe ładowania. Odpowiada za dźwięk multimediów, dzwonek telefonu oraz tryb głośnomówiący. Jego usterkę odczujesz w trakcie problemów z odtwarzanym dźwiękiem m. in. muzyki i filmów lub też problemów z dzwonkiem telefonów i podczas rozmowy w trybie głośnomówiącym. Głośnik górny służy do rozmów telefonicznych. Znajduje się obok przedniej kamery. Z naszych obserwacji wynika, że psuje się częściej niż dolny. Do popularnych objawów tej usterki należą szumy, charczenie i niski poziom głośności podczas rozmowy. 

Niestety usterka głośnika w iPhone ma charakter postępujący. Z czasem co raz bardziej przyzwyczajamy się do narastającej usterki, dlatego po czasie nie zwracamy uwagi ten problem. Taka specyfika problemu mocno wpływa na komfort korzystania z telefonu. Często już w trakcie diagnostyki innych uszkodzeń zwracamy uwagę na problem z działaniem głośników. Na tej podstawie Klienci otrzymują informację odnośnie możliwości wykonania dodatkowej naprawy. Na naprawę głośnika iPhone udzielamy sześciomiesięczną gwarancję. 

Wymiana głośnika iPhone Wrocław

Wymiana gniazda ładowania iPhone Wrocław

Wymiana gniazda ładowania iPhone należy do najczęstszych napraw we Wrocławiu. Usterka może mieć podłoże eksploatacyjne lub być wynikiem przepięcie, zalania lub fizycznego uszkodzenie pinów złącza. Do najczęstszych objawów uszkodzonego “złącza dock” należy przerywanie ładowania, problem z przesyłaniem danych (przez iTunes) i brak możliwości ładowania telefonu. 

Uszkodzone gniazdo ładowania może mieć podobne objawy do usterki baterii lub układu ładowania U2/Hydra (komunikacja pomiędzy gniazdem ładowania i płytą główną). tj. w skrajnych sytuacjach iPhone nie chce się włączyć. Przed rozpoczęciem naprawy sprawdzamy pobór prądu na płycie głównej, kondycję baterii oraz stan portu ładowania. Dopiero na tej podstawie identyfikujemy i usuwamy usterkę.  

W przypadku potwierdzenia usterki gniazda ładowania, wymianie podlega cały moduł – taśma, na której wspólnie osadzone są gniazdo, mikrofon oraz port jack (starsze generacje iPhone). W miejsce uszkodzonego podzespołu montujemy sprawny element. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

Wymiana gniazda ładowania iPhone Wrocław

Wymiana tylnego aparatu iPhone Wrocław

Uszkodzona tylna kamera jest uciążliwą usterką, która naprawiamy od ręki w naszych wrocławskich oddziałach. Najczęstszą przyczyną problemu z aparatem są wielokrotne wstrząsy, upadki lub kontakt z cieczą. Gdy już dojdzie do uszkodzenia kamery Twoje zdjęcia są nieostre (problem z focusem lub stabilizacją obrazu), pojawiają się artefakty (widoczne na zdjęciach plamy i kropki) lub aparat nie działa (tak samo jak latarka). 

Wiemy, jak ważne są dobre zdjęcia i jak wielkim atutem iPhone jest doskonały aparat. Przed rozpoczęciem naprawy zweryfikujemy przyczynę problemu. W przypadku widocznych na zdjęciach artefaktów czasami wystarczy czyszczenie soczewki kamery lub wymiana szkiełka aparatu (element tylnej obudowy). Takie podejście znacznie ograniczy koszt naprawy!

W trakcie wymiany nie stosujemy tanich zamienników, które jakością odbiegają od oryginału. Jakość i wytrzymałość nowej części jest identyczna z modułem fabrycznie zamontowanym w Twoim telefonie. Na naprawę udzielamy 6 miesięczną gwarancję.

Wymiana tylnego aparatu iPhone Wrocław

Wymiana przedniej kamery iPhone Wrocław

Problem z przednią kamerą selfie dotyczy telefonów po upadku (zbita szybka przy kamerze) lub zalaniu. Częste objawy usterki to: niska jakość zdjęć (rozmyta fotografia), artefakty (plamy oraz kropki) oraz brak możliwości nagrywania filmów. Co więcej, kamera jest elementem modułu odpowiadającego za szereg kluczowych funkcji iPhone.

Przednia kamera znajduje się na taśmie flex obok czujnika światła (autoregulacja jasności ekranu), czujnika zbliżeniowego proximity (wygaszanie ekranu w trakcie rozmowy) oraz mikrofonu (trybu głośnomówiący i FaceTime). W taśmę wpięty jest również głośnik rozmów. W modelach z Face ID na taśmie wlutowany jest flood iluminator odpowiadający  za skanowanie twarzy. 

W przypadku tylko jednej usterki zazwyczaj wymianie podlega cała taśma flex proximity! W telefonach z funkcją rozpoznawania twarzy w trakcie naprawy należy dodatkowo przelutować na nową taśmę: flood iluminatora/proxy (Face ID) i czujnik światła (True Tone). Wymiana taśmy wiąże się z koniecznością mikro lutowania. Na naprawę udzielamy 4 miesięczną gwarancję.

Wymiana przedniej kamery iPhone Wrocław

Brak sieci iPhone Wrocław

“Brak sieci”, komunikat “szukam” lub błąd aktywacji to powszechna przypadłość w iPhone. Niestety nie można jej lekceważyć! Usterka błędnie łączona jest z uszkodzeniem anteny lub karty SIM. Zazwyczaj problem jest bardziej poważny – dotyczy układu Baseband odpowiadającego za komunikację GSM. 

Częstym powodem usterki jest upadek z wysokości lub kontakt z cieczą. W efekcie uszkodzone są połączenia lutownicze pomiędzy płytą główną i modułem odpowiedzialnym za obsługę sieci GSM lub jego zasilanie. W celu potwierdzenia diagnozy wystarczy w telefonie wybrać numer *#06#. Jeżeli nie otrzymasz informacji systemowej z unikalnym numerem IMEI, przyczyna jest jasna – usterka baseband.  

Z uwagi na unikalne przypisanie baseband do płyty głównej szansę naprawy wynoszą 80,00%. Naprawa jest niemożliwa do wykonania, jeżeli doszło do fizycznego uszkodzenia wewnątrz układu. W takiej sytuacji proponujemy wymianę całej płyty głównej. Na wykonaną usługę udzielimy cztero miesięczną gwarancję.

Brak sieci iPhone Wrocław

Naprawa układu U2/Hydra iPhone Wrocław

iPhone nie chce się ładować, połączyć z komputerem, bardzo szybko się nagrzewa i rozładowuje – a to wszystko pomimo wymiany gniazda ładowania i baterii. To tylko kilka symptomów świadczących o usterce układu zasilania U2/Hydra (nazewnictwo zależy od generacji iPhone). Wymiana układu ładowania to od wielu lat najczęstsza naprawa na płycie głównej.

Uszkodzony chip odpowiada za komunikację płyty głównej ze złączem ładowania  –  objawy są podobne do zużytej baterii (zwarcie układu) oraz niedziałającego gniazda ładowania. W trakcie rozszerzonej diagnostyki weryfikujemy pobór prądu na płycie głównej i potwierdzamy usterkę układu. Naprawa na płycie głównej jest przeprowadza pod mikroskopem i polega na wylutowaniu starego chipu tristar i zastąpienie go nowym

Do najczęstszych przyczyn usterki należy korzystanie z nieoryginalnych akcesoriów ładujących bez certyfikatu MFI lub korzystanie z ładowarki samochodowej podczas zapłonu silnika. Producenci zamienników nie montują w nich chipów chroniących przed konsekwencjami skoków napięcia, co prowadzi do uszkodzenia układu zasilania. Na naprawę udzielimy cztery miesiące gwarancji. Używaj certyfikowanych przewodów, by chronić swoje urządzenie!

Naprawa układu U2/Hydra iPhone Wrocław

Wymiana bocznych przycisków iPhone Wrocław

Usterka bocznych klawiszy jest rzadką, ale bardzo uciążliwą usterką. Najczęstszą przyczyn problemu jest nadmierna eksploatacja przycisków głośności. Korzystanie z uszkodzonych przycisków może doprowadzić do ich samoczynnego zapadnięcia się w obudowie

Wymiana klawiszy głośności w iPhone jest równoznaczna z koniecznością wymiany całej taśmy flex (głośniej, ciszej i wycisz). Niezależnie od tego czy uszkodzone zostały wszystkie, czy też tylko jeden przycisk. Odstępstwem od tej reguły jest zacinania się przycisku wyciszenia (mute)  – przeważnie usterkę tę udaje się wyeliminować bez wymiany całej taśmy. 

Klawisze boczne iPhone zamontowane są na wspólnej taśmie i właśnie ten detal odpowiada za konieczność wymiany całości. Elementów tych nie da się oddzielić. Koszt naprawy obejmuje wymianę całego podzespołu na oryginalny i sprawny, składający się z przycisków regulacji głośności, wyciszania oraz zasilania/wybudzania. Na wykonaną naprawę udzielamy sześciomiesięczną gwarancję.

Wymiana bocznych przycisków iPhone Wrocław

Wymiana mikrofonu iPhone Wrocław

Problem z mikrofonem to stosunkowo popularna usterka. Każdy iPhone wyposażony jest w trzy mikrofony. Wymiana mikrofonu iPhone konieczna jest w przypadku zalania a nawet jego zabrudzenia. W pierwszej kolejności o usterce dowiesz się od swoich rozmówców

Niedostateczny poziom głośności zbieranego dźwięku lub też nieprawidłowości w jego przetwarzaniu i przekazywaniu to klasyczne objawy uszkodzonego mikrofonu. W pierwszej kolejności przeprowadzamy pełne testy diagnostyczne. Na ich podstawie zidentyfikujemy źródło usterki

Jeżeli problem dotyczy rozmów telefonicznych, trybu głośnomówiącego oraz głosowych notatek – oznacza to, że usterka dotyczy mikrofonu znajdującego się na taśmie portu Lightning. W przypadku problemów z nagrywaniem filmów z dźwiękiem przez przednią kamerę, rozmów FaceTime oraz korzystania z Siri problem leży po stronie mikrofonu zintegrowanego na przedniej kamerze. Ostatni mikrofon znajduje się na taśmie przycisków głośności, blokady i mute. Odpowiada za nagrywanie dźwięków podczas korzystania z tylnej kamery. Na wymianę udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

Wymiana mikrofonu iPhone Wrocław

Naprawa Face ID iPhone Wrocław

Usterka Face ID to zyskująca na popularności naprawa będąca efektem uszkodzenia mechanicznego (zbity szybka przy “notch”), nieumiejętnego demontażu ekranu (urwana taśma Face ID) lub zalania. System rozpoznawania twarzy został zbudowany z dwóch modułów flex. Pierwszy z nich – Dot Projector odpowiada za nałożenie ponad 30 tys. punktów na skanowaną twarz – nazwany przez projektantów Romeo. Drugi moduł (Julia) to zestaw kamer odpowiadających za odczytanie wcześniej nałożonych na twarz kropek. Obydwa moduły są ze sobą unikalnie powiązane i nie mogą bez siebie żyć działać.     

Zdecydowanie częściej uszkodzeniu ulega moduł “Julia” – Flood Iluminator / proximity sensor (odczytywanie z twarzy punktów), głośnik i czujnik światła (funkcja True Tone). Drugą część modułu flex stanowi zespół kamer – Dot Projektor + kamera podczerwieni oraz kamera selfie. 

W przypadku uszkodzenia taśmy z  Flood Iluminator oferujemy dwie opcje naprawy: przelutowanie Flood Iluminator /proximity sensor na stara taśmie (stara taśma jest sprawna) lub przelutowanie tych elementów na nową taśmę (starej taśma jest uszkodzona). W przypadku drugiej opcji naprawy przelutowujemy na nową taśmę również czujnik światła (zachowania funkcji True Tone).

Naprawa Face ID iPhone Wrocław

Dlaczego serwis iPhone…
tylko w AppleFix.pl

Przede wszystkim specjalizujemy się w naprawach iPhone. Doświadczenia w serwisowaniu sprzętu Apple zdobywamy już od 2008 r  – tj. rok po premierze pierwszego telefonu spod znaku „nadgryzionego jabłka”. Pomimo bogatej historii każda naprawa iPhone traktowany jest przez nas indywidualnie – naprawimy jak dla siebie…“.

Takie naprawy jak: wymiana baterii w iPhone, wymiana gniazda ładowania oraz wymiana szybki w iPhone stanowią dla nas codzienność i są wykonywane od ręki.  Naszą specjalnością są również naprawy płyt głównych w tym m.in.: wymiana układu U2-IC/Hydra, wymiana pamięci NAND oraz zalany iPhone.

Łączymy doświadczenie z najlepszym sprzętem serwisowym oraz niespotykaną pasją do napraw. Dzięki tej kombinacja osiągamy skuteczność napraw niedostępną dla innych serwisów iPhone. Lubimy wyzwania, dlatego wspieramy inne punkty w realizacji najbardziej skomplikowanych napraw.

Naprawa iPhone

Swój entuzjazm do sprzętu Apple przekuliśmy w doświadczenie oraz umiejętności, dzięki którym jesteśmy jednym z największych pogwarancyjnych serwisów Apple w Polsce. Wybór naszego Serwis iPhone jest gwarancją sukcesu.

Masz problem z inną usterką w iPhone?

Sprawdź ile kosztuje serwis iPhone bez wychodzenia z domu!

MASZ PYTANIA?

Nie jesteś pewien usterki. Skorzystaj z LiveChat.

INDYWIDUALNA WYCENA.

Nie znalazłeś usterki w cenniku? Skorzystaj z bezpłatnej wyceny!

Zaufaj specjalistom od serwis iPhone!

Serwisujemy wszystkie modele iPhone. Do napraw telefonów Apple wykorzystujemy tylko części najwyższej jakości! Dzięki temu nawet na najbardziej skomplikowane naprawy oferujemy kilkumiesięczną gwarancję! Specjalizujemy się serwisie płyt głównych, których nie podejmują się inne serwisy iPhone.

SZYBKO LUB B. SZYBKO

Większość napraw iPhone realizujemy od ręki. Doświadczeni technicy są gwarancją szybkiej diagnozy. Magazyn ze wszystkimi częściami zapewnia komfort w trakcie błyskawicznych napraw iPhone. Inteligentny system serwisowy to pewność, że każda naprawa jest priorytetowa

ATRAKCYJNE RABATY

Jesteś Klientem z polecenia? Chcesz zrealizować kilka napraw Apple lub zostałeś fanem AppleFix.pl na Facebook? A może dostałeś atrakcyjniejszą ofertę na Serwis iPhone? Niezależnie od odpowiedzi koniecznie zapytaj o specjalny rabat na naprawę iPhone.

URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę Klientów. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym narzędziem pracy jest iPhone. Z myślą o wymagających użytkownikach Apple przeniesiemy dane z naprawianego urządzenia na specjalnie przygotowany sprzęt zastępczy Apple.

ORYG. CZĘŚCI

Podczas napraw iPhone korzystamy z części najwyższej jakości. Montowane podzespoły są wcześniej testowane przez techników. Dzięki przyjętej filozofii nasi Klienci są zadowoleni, a my mamy możliwość oferowania najdłuższej na rynku gwarancji serwisowej!

Jesteś zajęty? Nie trać czasu!

Skorzystaj z darmowego kuriera. Dostępny na terenie całej Polski.

Wybierz model urządzenia Apple i opisz usterkę. Na tej podstawie poinformujemy Cię o koszcie naprawy. Jeżeli jesteś z poza Wrocławia, zaproponujemy dla Ciebie darmowego kuriera!

2. WYSYŁKA

Po akceptacji kosztów na podany email zostanie wysłany list przewozowy. Pamiętaj o jego wydrukowaniu i przygotowaniu paczki. Kurier odbierze przesyłkę najpóźniej następnego dnia.

3. NAPRAWA

Po otrzymaniu urządzenia przystąpimy do naprawy. W przypadku stwierdzenia dodatkowych usterek, skontaktujemy się z Tobą z prośbą o akceptację kosztów naprawy.

Zakres napraw w Serwis iPhone Wrocław!

Pomagamy Klientom zarówno w sprawach związanych z oprogramowaniem iOS, jak również z usterkami mechanicznymi. Pracujemy ze wszystkimi modelami iPhone Specjalizujemy się w nawet najtrudniejszych uszkodzeń na płycie głównej. Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu oraz bogatej sieci zagranicznych dostawców  jesteśmy w stanie naprawić większość telefonów marki Apple.

Serwis iPhone Wroclaw
Naprawa systemowa iOS

Sprawdź jak wiele możemy naprawić...

Usterka systemowa...
iPhone.

  • Instalacja aktualnie najnowszego mobilnego systemu iOS,
  • Instalacja najnowszego Jailbreak,
  • Optymalizacja działania iPhone,
  • Konfiguracja iPhone ze wszystkim dostępnymi usługami,
  • Zdjęcie blokady simlock z iPhone,
  • Odzyskanie danych, zdjęć i kontaktów oraz przesłanie ich do chmury.

Odwiedź najczęściej polecany
Serwis iPhone Wrocław!


Zapraszamy od pn. do pt.: 10:00 – 19:15 oraz w sob.: 10:00 – 16:00 (dyżury)
do naszych punktów:

Comments are closed.

Call Now Button